Jump to content

Κώδικες Για Announce. Και Κάτι Άλλα :)


Recommended Posts

Γεια σας μέλοι του Forum, θα ήθελα να μάθω

1)που μπορώ να αλλάξω την ανακοίνωση(Announcement) του Castle lord (Εννοώ που θα την βρω στο Ecilpse)

 

2)που μπορώ να προσθέσω ανακοίνωση για τους ήρωες(Hero) και αν είναι δυνατόν όταν μπαίνει Female Heroine(γυναίκα ηρωίδα) να λέει Heroine αντί για Hero(Κώδικα και που το βάζω)

 

3) πως μπορώ να βάλω Announce για αυτούς που έχουν τα περισσότερα raid points. είναι δυνατόν; Επίσης αμα ξέρετε το ID απο τα Raid Points θα ήμουν ευγνώμων.(Κώδικα και που το βάζω)

 

4)που μπορώ να προσθέσω ανακοίνωση για τους donator επίσης.(Κώδικα και που το βάζω)

 

5)Πως μπορώ να προσθέσω δευτέρο wyvern ? γιατί άμα δεν βάζω το id απο το κανονίκο δεν το δείχνει.

 

6)Πως μπορώ να βάλω item να γίνετε να φορεθεί μόνο απο Castle lord(Κώδικα και που το βάζω)

 

Εκ των προτέρων ευχαριστώ για οποιαδιπότε απάντηση δωθεί εκτός απο κακίες :-Ρ.

Έκανα πολλαπλές ερωτήσεις για να μην κάνω πολλαπλά topic (spam).Συγνώμη αν δεν έπρεπε να κάνω τόσες ερωτήσεις!!

 

Χρησημοποιώ

Pack : L2JFrozen-Configured.

Chronicle : Interlude

 

 

Απαντήστε ότι μπορείτε.

Νομίζω είμαι σε σωστό section γιατί γενική βοήθεια λέει :Ο αν όχι ενημερώστε με. :)

Edited by mrandrewpsftw
Link to comment
Share on other sites

θέλω να μάθω κάποια πράγματα σχετικά με τον σέρβερ τόσο κακό έκανα που ρώτησα;βασικά ξαναδιαβασε μίλησα πολύ καλά πιστεύω. Πιστεύω επίσης ότι ήσασταν το καλύτερο Forum Απογοητεύτηκα.

Link to comment
Share on other sites

είναι ξεκάθαρο το νόημα. πιστεύω ότι δεν κατάλαβες Πες μου

kane edit to last reply sou giati 8a fas Warn, oso gia ton xdem just //ignore :)

 

@Xdem (min mou stileis skype 8a se xesw! :P )

Link to comment
Share on other sites

βασικά Είμαι από κινητό συγνωμη δεν δείχνει τους ελληνικούς χαρακτήρες τι διόρθωση θέλει; θα μου πουν ότι σπαμαρω σχόλια:(. μπορείς να μου δώσεις σε παρακαλώ καμία απάντηση από τα ερωτήματα μου; θα ήμουν ευγνώμων:)

Link to comment
Share on other sites

kane edit to last reply sou giati 8a fas Warn, oso gia ton xdem just //ignore :)

 

@Xdem (min mou stileis skype 8a se xesw! :P )

 

 

ti //ignore re papara, 9elei na valei codes se preconfig pack, milisa asxima ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...