Jump to content

Official Topic


ExTrEmEDwarf

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

@Maxtor έχω τόσο καιρό να μπω και όλα έχουν μείνει πίσω!!! Τόσο αυστηρά είναι τα πράγματα πλέον? Έφυγαν όλοι οι καλοί σπαμμαδώροι και έμεινε το σπαμ κενό? χαχαχαχαχα.... Καλησπέρα παρεμπιπτόντως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vince* said:

@Maxtor έχω τόσο καιρό να μπω και όλα έχουν μείνει πίσω!!! Τόσο αυστηρά είναι τα πράγματα πλέον? Έφυγαν όλοι οι καλοί σπαμμαδώροι και έμεινε το σπαμ κενό? χαχαχαχαχα.... Καλησπέρα παρεμπιπτόντως!!!!

 

οχι άπλα οι παλιοί μεγάλωσαν. τώρα η νέα γενιά παίζει pubg και fortnite...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maxtor said:

 

οχι άπλα οι παλιοί μεγάλωσαν. τώρα η νέα γενιά παίζει pubg και fortnite...

του κώλου τα εννιάμερα δηλαδή! κατάλαβα... χαχαχαχα!!!! Πως τα αντέχουν αυτά! εγώ παλικάρι μου αν δεν ασχολούμαι με photoshop έστω με όσα ξέρω και με το φόρουμ για να περνάει η ώρα μου δεν με νοιάζουν τα games... μπέσα όμως!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vince* said:

του κώλου τα εννιάμερα δηλαδή! κατάλαβα... χαχαχαχα!!!! Πως τα αντέχουν αυτά! εγώ παλικάρι μου αν δεν ασχολούμαι με photoshop έστω με όσα ξέρω και με το φόρουμ για να περνάει η ώρα μου δεν με νοιάζουν τα games... μπέσα όμως!

 

σημασια εχει πως θελει να περασει ο καθενας τον χρονο του... αλλα νομιζω το 99% που εχει μεινει εδω ειναι για το l2 .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maxtor said:

 

σημασια εχει πως θελει να περασει ο καθενας τον χρονο του... αλλα νομιζω το 99% που εχει μεινει εδω ειναι για το l2 .

Ναι αλλά κάτι πρέπει να γίνει και με το GFX και με όλα τα υπόλοιπα! Α και να σου πω! πρόσθεσε όταν μπορέσεις σε παρακαλώ στα gaming discussion Category και ένα board για την κονσόλα PS4... Ίσως υπάρξει ενδιαφέρον από αυτούς που παρευρίσκονται εδώ στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα σας μαλωσω και τους δυο χαχαχαχα στο καψουρα τοπικ σπαμαρετε οχι στο GOST:troll:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Designatix said:

Ρε θα σας μαλωσω και τους δυο χαχαχαχα στο καψουρα τοπικ σπαμαρετε οχι στο GOST:troll:

ΩΧ ΝΑΙ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...