Jump to content

Complex από 15-18


Vision

Recommended Posts

Η ξαδέρφη μου από 15 μέχρι 18 που είναι σήμερα, έχει πάρει τους πάντες εκτός από μένα.

Ξέρεις τη λύση :da:
Link to comment
Share on other sites

Μαλακά cask μη γίνεσαι mad συζήτηση κάνουμε.

Ρε φίλε, γίνομαι mad.

 

Μου λες δεν γαμάς άρα είσαι κομπλεξικός. Και μετά μου λες ότι δεν είσαι κομπλεξικός αλλά και πάλι δεν γαμάς. Δηλαδή σου φταίνε οι γκόμενες; Όλες, καμία δεν βρέθηκε να σου κάτσει; Και λόγω κόμπλεξ; Τι στο διάολο σε μοναστήρι πήγες να το παίξεις γόης. Δεν στέκουν αυτά τα πράγματα.

 

Δέχομαι το να μην γαμάς, να έχεις τρελαθεί στη μαλακία, να βαράς υπερωρίες κλπ. Αλλά δεν έχει να κάνει με το αν είσαι κομπλεξικός σαν άτομο. Είναι σαν να μου λες ότι έτσι και γαμήσεις γίνεται μια ΤΣΑΚ και πάει πέταξε το κομπλεξ. Εκτός και μετά αν πρέπει να γαμάς μια φορά μετά τα γεύματα για να μην ξανακομπλεξάρεις.

 

Πάρε παράδειγμα τον ED. Είναι καθαρός γύρω στις 2 βδομάδες περίπου; Και η γκόμενα του θα λείπει για 1,5 μήνα συνολικά. Θα αρχίσει να αποκτά κόμπλεξ μέχρι να ξαναγαμήσει;

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ο φίλτατος είχε συνάψει συμβόλαια χορηγίας με το προφυλακτικά Stop,μέχρι που τον εντόπισαν οι πολυεθνικές και πλέον έχει συμβόλαιο με την Durex και την Μonster,που τον προμηθεύουν με 700 προφυλακτικά τον μήνα και γύρω στα 1000 energy drinks με extra ταυρίνη.

 

Πλέον ο ED είναι 2ος στον κόσμο στην κατανάλωση Monster,φυσικά μπορείτε να μαντέψετε ποιος είναι ο πρώτος.

οι στοπ σπάνε, μόνο durex
Link to comment
Share on other sites

οι στοπ σπάνε, μόνο durex

 

Πάρε μου των 2 € μιας και έχεις γνωριμίες, και σου κάνουν καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

οι στοπ σπάνε, μόνο durex

Kαλά εσύ θέλεις michelin νταλίκας με οξυγονοκόλληση στο πουλί σου πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε παράδειγμα τον ED. Είναι καθαρός γύρω στις 2 βδομάδες περίπου; Και η γκόμενα του θα λείπει για 1,5 μήνα συνολικά. Θα αρχίσει να αποκτά κόμπλεξ μέχρι να ξαναγαμήσει;

Βλέπω κατανόηση απο μχβ μεριά και γι αυτό σας αγαπάω ένα κλικ παραπάνω :3
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε, γίνομαι mad.

 

Μου λες δεν γαμάς άρα είσαι κομπλεξικός. Και μετά μου λες ότι δεν είσαι κομπλεξικός αλλά και πάλι δεν γαμάς. Δηλαδή σου φταίνε οι γκόμενες; Όλες, καμία δεν βρέθηκε να σου κάτσει; Και λόγω κόμπλεξ; Τι στο διάολο σε μοναστήρι πήγες να το παίξεις γόης. Δεν στέκουν αυτά τα πράγματα.

 

Δέχομαι το να μην γαμάς, να έχεις τρελαθεί στη μαλακία, να βαράς υπερωρίες κλπ. Αλλά δεν έχει να κάνει με το αν είσαι κομπλεξικός σαν άτομο. Είναι σαν να μου λες ότι έτσι και γαμήσεις γίνεται μια ΤΣΑΚ και πάει πέταξε το κομπλεξ. Εκτός και μετά αν πρέπει να γαμάς μια φορά μετά τα γεύματα για να μην ξανακομπλεξάρεις.

 

Πάρε παράδειγμα τον ED. Είναι καθαρός γύρω στις 2 βδομάδες περίπου; Και η γκόμενα του θα λείπει για 1,5 μήνα συνολικά. Θα αρχίσει να αποκτά κόμπλεξ μέχρι να ξαναγαμήσει;

 

Πωπω μαλακα δεν παίζεσαι χαχαχαχα όχι αλλά θα τον τρώει το πουλί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...