Jump to content

Επίσημο Τοπικ Πανελληνίων 2013


Fanky

Recommended Posts

Στο ΕΠΑΛ τα μαθήματα ειδικλοτητας πιάνουν πιο πολλές μονάδες από τα θεωρητικά.

 

χ3.5 αυτά και χ1.5 τα θεωρητικά

Link to comment
Share on other sites

Στο ΕΠΑΛ τα μαθήματα ειδικλοτητας πιάνουν πιο πολλές μονάδες από τα θεωρητικά.

 

χ3.5 αυτά και χ1.5 τα θεωρητικά

Βγάλε το block να σου στείλω pm και μετά ξαναβάλτο.
Link to comment
Share on other sites

Egw dn 3erw gia tis ales sxoles giauto dn lew.

Pantos to papei einai mia xara sxolh, opws fantazome kai oles oi ipolipes tis athinas.

Yparxoun kathigites pou kanun extra mathimata frontistiriaka DWREAN ta savatokiriaka xwris na exun kapoia ipoxreosh h na plirwnonte gia auta.

Sxetiko , i omada tou PAPEI htan kai oi national winners gia to Imagine Cup.

http://www.lifo.gr/team/games/37609

 

1) Καταρχάς μην χαλιέσαι γιατί δεν κρίνει ένα τμήμα το επίπεδο ενός απόφοιτου 100%. Ο καθένας στον τομέα της πληροφορικής μπορεί να είναι αστέρι και από μόνος του.

2) Το ότι οι καθηγητές κάνουν δωρεάν μαθήματα δεν μου λέει κάτι. Δεν δείχνει αυτό, το επίπεδο γνώσης που μπορεί να σου προσφέρει το τμήμα.

3) Στο Imagine Cup της Micro$oft καλά έκαναν τα παιδιά και νίκησαν αλλά αυτό εντάσσεται στο 1).

 

Γενικά αυτό που είπα και δεν αναφέρθηκα προσωπικά είναι ότι το επίπεδο γνώσεων είναι αρκετά χαμηλό στο ΠΑΠΕΙ, και αυτό το ξέρω γιατί έχω δει το 80% των μαθημάτων του και ξέρω και απόφοιτο του τμήματος. Το τι προσπάθεια έξτρα κάνει ο καθένας για να μάθει παραπάνω είναι κάτι άλλο και δεν χρειάζεται καν πανεπιστήμια/τει για να τα καταφέρει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Blane για το πανεπιστήμιο των Ιωαννίνων τι γνώμη έχεις; Λογικά σύντομα και πολυτεχνείο αλλά σαν πανεπιστήμιο πως το κρίνεις;

Link to comment
Share on other sites

Blane για το πανεπιστήμιο των Ιωαννίνων τι γνώμη έχεις; Λογικά σύντομα και πολυτεχνείο αλλά σαν πανεπιστήμιο πως το κρίνεις;

 

Νομίζω ότι είναι καλή σχολή αλλά δεν παίρνω και όρκο. Δεν έχω άποψη για το συγκεκριμένο και δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Ελάτε Κρήτη μπρε! :P

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι καλή σχολή αλλά δεν παίρνω και όρκο. Δεν έχω άποψη για το συγκεκριμένο και δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Ελάτε Κρήτη μπρε! :P

Αν δεν απατώμαι μέχρι το 2007 ή 2008 ήταν το 1ο στην κατάταξη με βάση την ποιότητα σπουδών ώσπου πέρασε στη 2η θέση και πήρε την πρωτιά της Κρήτης, τώρα σκέφτονται να μας κάνουν Πολυτεχνείο και να μας μετονομάσουν σε Μηχανικών Υπολοστών και Πληροφορικής.
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ δίνω φέτος αλλά δεν έχω καμία όρεξη για κανένα ΤΕΙ.

δηλαδή σκοπεύω να πάω σε κάποιο αλλά όχι για να κερδίσω κάτι σπουδαίο απο κει.

απλά για το χαρτί κι ότι σκατά προκύψει

Το χαρτί αναπηρίας δεν σου φτάνει; <3

 

Μπου του γου, πετικιουρίστας να πας να γίνεις μωρή τελειωμένη.

Link to comment
Share on other sites

ρε πούστη τα φοβάμαι τα μαθ γ.π πιο πολύ απο όλα τα μαθήματα..

Έχεις δει καθόλου περσινά θέματα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...