Jump to content

Συναντηση Μελων (Αθηνα)


Noble®

Recommended Posts

Dld varietai o Noble na kouni8ei apo to TEI kai sas fonazei ekei gia kafe

 

 

COOL !!!

Στο ίδιο ΤΕΙ πάμε,αρά δεν έπιασε...Αφήστε τις μαλακίες και ελάτε ΧΔ

Link to comment
Share on other sites

Dld varietai o Noble na kouni8ei apo to TEI kai sas fonazei ekei gia kafe

 

 

COOL !!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Αγνοω τις αθλιες προσπαθειες σας για τρολλαρισμα κ τα υποτιμητικα σχολια του στυλ "Βαριεται ο Noble κ σας σερνει απο δω σας σερνει απο κει" Η "ας βγουμε αλλα οχι εξω απ τη σχολη του noble"

 

το μερος ειναι εσκεμμενα η σχολη  μιας κ αναφερομουν ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ σε ατομα στις τριγυρω περιοχες(Αιγαλεω,Χαιδαρι,Περιστερι,Νικαια) η σε users που τυχαινει να σπουδαζουν εκει(μιας κ ειναι αρκετοι απ το φορουμ που σπουδαζουν στο ΤΕΙ) κ οχι ατομα απο Καισαριανη,Μελισσια,Κηφισια,Αγια Παρασκευη  :you serious?:

 

Δευτερον οπως προανεφερα μου τυχε 3-4ωρο κενο στη σχολη εκτακτως αυριο οποτε δυστυχως δν θα μπορω να λειπω για ωρες  ουτε να  εχω τη τιμη να σας σερνω στις trendy πουστοφωλιες(Γκαζι,Malls) η στα Mainstream σημεια(Θησειο,Συνταγμα,Πλακα).Με το Matthew ηδη ειχα κανονισει οποτε οποιος αλλος εξτρα ηθελε ερχοταν.

 

Τελος για τα μοναδικα ατομα (απο Αθηνα )που θα μπορουσα κανονισω κατι σοβαρο ενα απογευμα η βραδυ ειναι ο Βαζελος,Elfocrash,Vege,Fortuna με τους οποιους εχω βγει κιολας. (Σημ: με τον φορτουνα δεν ετυχε ακομη κ ο Matthew θα ξερω απο αυριο)

οι υπολοιποι ειτε μενετε στην ακρη της Ελλαδος ειτε σας ξεχασα ειτε δεν συναναστρεφομαι μαζι σας.

 

YΓ-->ο τιτλος ειναι σαν συναντηση pua. βαριεμαι να τον αλλαξω

Link to comment
Share on other sites

Αγνοω τις αθλιες προσπαθειες σας για τρολλαρισμα κ τα υποτιμητικα σχολια του στυλ "Βαριεται ο Noble κ σας σερνει απο δω σας σερνει απο κει" Η "ας βγουμε αλλα οχι εξω απ τη σχολη του noble"

ela re xavale kanw

 

kala na perasete apo mena

Link to comment
Share on other sites

 

οι υπολοιποι ειτε μενετε στην ακρη της Ελλαδος

Γιατι το λες αυτο

Βουλγαρια/θεσσαλονικη/γιαννενα/ηρακλειο/Λονδινο

Link to comment
Share on other sites

οποιος τυχαινει αυριο Τριτη κ απο ωρες 11-2 να βρισκεται στο ΤΕΙ Αθηνας ας ερθει στο Πλαζα στα εξωτερικα τραπεζια. καλου κακου ας λεει κ το username του γιατι δεν σκοπευω να μυριζω τα νυχια μου.Οσοι πιστοι προσελθετε.

 

 

Θα εχω κοντα μου ( στο τραπεζι ειτε στα χερια μου) ειναι μπορντοροδοκοκκινο ντοσιε με σχεδια για να με αναγνωρισετε.

 

Δεν το κανεις για την αλλη βδομαδα που θα κατεβω πειραια ...  xD

Link to comment
Share on other sites

Έγινε βασικά. Μαζεφτήκαμε πολλοί ,κρίμα που δεν ήρθατε..

matthew δεν σε αφησα παραπονεμενο σημερα. :)
Link to comment
Share on other sites

Έγινε βασικά. Μαζεφτήκαμε πολλοί ,κρίμα που δεν ήρθατε..

 

Ποιοι είσασταν?

Link to comment
Share on other sites

Αγνοω τις αθλιες προσπαθειες σας για τρολλαρισμα κ τα υποτιμητικα σχολια του στυλ "Βαριεται ο Noble κ σας σερνει απο δω σας σερνει απο κει" Η "ας βγουμε αλλα οχι εξω απ τη σχολη του noble"

 

το μερος ειναι εσκεμμενα η σχολη  μιας κ αναφερομουν ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ σε ατομα στις τριγυρω περιοχες(Αιγαλεω,Χαιδαρι,Περιστερι,Νικαια) η σε users που τυχαινει να σπουδαζουν εκει(μιας κ ειναι αρκετοι απ το φορουμ που σπουδαζουν στο ΤΕΙ) κ οχι ατομα απο Καισαριανη,Μελισσια,Κηφισια,Αγια Παρασκευη  :you serious?:

 

Δευτερον οπως προανεφερα μου τυχε 3-4ωρο κενο στη σχολη εκτακτως αυριο οποτε δυστυχως δν θα μπορω να λειπω για ωρες  ουτε να  εχω τη τιμη να σας σερνω στις trendy πουστοφωλιες(Γκαζι,Malls) η στα Mainstream σημεια(Θησειο,Συνταγμα,Πλακα).Με το Matthew ηδη ειχα κανονισει οποτε οποιος αλλος εξτρα ηθελε ερχοταν.

 

Τελος για τα μοναδικα ατομα (απο Αθηνα )που θα μπορουσα κανονισω κατι σοβαρο ενα απογευμα η βραδυ ειναι ο Βαζελος,Elfocrash,Vege,Fortuna με τους οποιους εχω βγει κιολας. (Σημ: με τον φορτουνα δεν ετυχε ακομη κ ο Matthew θα ξερω απο αυριο)

οι υπολοιποι ειτε μενετε στην ακρη της Ελλαδος ειτε σας ξεχασα ειτε δεν συναναστρεφομαι μαζι σας.

 

YΓ-->ο τιτλος ειναι σαν συναντηση pua. βαριεμαι να τον αλλαξω

 

Θα ρχόμουν και γω αλλά είχα σχολή μέχρι τις 3 και μετα δεν βόλευε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...