Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

nai h lux einai axrhsth. To mono pou mporei na  kanei einai na mn xanei oute ena cs  (eite pushareis eite oxi), na pusharei 3 wave mazi me tn ulti , na petaei laser apo to mid sto bot  kai na pernei kill , na anagkazei to ad na krubete san to kotopoulo mn tuxon kai faei mia Q h ulti kai paei Half hp prin kan arxisei to fight . O sion gia paradeigma pou dn ebales stn lista einai makran kaluteros apo tn lux , prwto ban sto challenger

 

lol

 

Jessus... kati tupoi san kai esena mas rixnoune division...

 

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ SILVER ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑ DARIUS ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΗΡΑ 7/0 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν ήσουν στο team μου και σου έχασα το game υπάρχουν 2 ενδεχόμενα.

 

1. Ήσουν τέρμα ακουβάλητος

2. Έκρινα πως δεν άξιζες win και δεν προσπάθησα να νικήσω το game.

Link to comment
Share on other sites

Ο Dask προσπάθησε να με πείσει πως ο Blitz κουβαλάει παιχνίδια. Ιδού το αποτέλεσμα...

 

 

 

4qlpvo.png

 

 

 

 

 

 

9s7bbb.png

Link to comment
Share on other sites

Kassadin: Δεν είναι κακός, αλλά όσοι διαβάζετε αυτό το post είστε σκουπίδια και θα τον παίξετε χάλια με αποτέλεσμα να συνεισφέρετε στη διατήρηση του ήδη κακού του ονόματος.

 

xaxaxaxa

classic
Link to comment
Share on other sites

Ο Dask προσπάθησε να με πείσει πως ο Blitz κουβαλάει παιχνίδια. Ιδού το αποτέλεσμα...

 

 

 

4qlpvo.png

 

 

 

 

 

 

9s7bbb.png

o topitsaefera ειναι πολυ κακος παιχτης μιας κ εχω παιξει παρα πολλες φορες μαζι του :) τερμα ακουβαλητη η ομαδα σου μαλλον συντροφε Βασιλη
Link to comment
Share on other sites

o topitsaefera ειναι πολυ κακος παιχτης μιας κ εχω παιξει παρα πολλες φορες μαζι του :) τερμα ακουβαλητη η ομαδα σου μαλλον συντροφε Βασιλη

 

Δε ξέρω. Της vayne της είχαμε δώσει 5-6 Kill στο lane. Τον enemy fiddle τον είχα σκοτώσει 2 φορές στο 5 και πάλι ο Malph έχασε. (fiddle ήταν top)

 

Στα team fight ρίχναμε όλα τα cc του voli και του blitz πάνω στο fiddle και το Vayne έμενε μέσα στην ulti του. Έκανε facecheck στο 30 και έλεγε gg no wards. Αλλά το πιο ωραίο ήταν που έλεγε "we need to force something" και καθόταν mid και έπαιζε pvp με τα creep ενώ οι enemy ετοιμάζαν δράκο και ήμασταν όλο το team κοντά.

 

 

Καλά για το malph αλήθεια πιστεύω ότι έπαιξε επίτηδες τόσο κακά. Δε γίνεται να παίζεις malph, να βλέπεις ότι το team σου νικάει και να μη σκέφτεσαι να κάνεις initiate όταν μαζεύονται 5 enemies και έχεις και όλο το team μαζί σου. Ή να έχεις sunfire, abbyssal και FH και να λες δεν έχω items πάω farm top ενώ παίρνουν objectives οι enemy και το team σου είναι δυνατότερο σε γενικές γραμμές.

 

 

Παραλίγο να ξεχνούσα και τον kha zhix... Φήμες λένε ότι μετά από αυτό το game συμπλήρωσε τη συλλογή του από ακόντια της Nidalee. Πήγαινε και τα έτρωγε επίτηδες. Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω. Της vayne της είχαμε δώσει 5-6 Kill στο lane. Τον enemy fiddle τον είχα σκοτώσει 2 φορές στο 5 και πάλι ο Malph έχασε. (fiddle ήταν top)

 

Στα team fight ρίχναμε όλα τα cc του voli και του blitz πάνω στο fiddle και το Vayne έμενε μέσα στην ulti του. Έκανε facecheck στο 30 και έλεγε gg no wards. Αλλά το πιο ωραίο ήταν που έλεγε "we need to force something" και καθόταν mid και έπαιζε pvp με τα creep ενώ οι enemy ετοιμάζαν δράκο και ήμασταν όλο το team κοντά.

 

 

Καλά για το malph αλήθεια πιστεύω ότι έπαιξε επίτηδες τόσο κακά. Δε γίνεται να παίζεις malph, να βλέπεις ότι το team σου νικάει και να μη σκέφτεσαι να κάνεις initiate όταν μαζεύονται 5 enemies και έχεις και όλο το team μαζί σου. Ή να έχεις sunfire, abbyssal και FH και να λες δεν έχω items πάω farm top ενώ παίρνουν objectives οι enemy και το team σου είναι δυνατότερο σε γενικές γραμμές.

 

 

Παραλίγο να ξεχνούσα και τον kha zhix... Φήμες λένε ότι μετά από αυτό το game συμπλήρωσε τη συλλογή του από ακόντια της Nidalee. Πήγαινε και τα έτρωγε επίτηδες. Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αλλιώς.

 

 

xaxaxaxaxaxa unistall asapor

Link to comment
Share on other sites

 

nevrakia neos?

lol αυτο ειναι ενα πραγματικα σοβαρο topic και ο βασιλης εκφρασε μια πραγματικα κατανοητη αγανκτηση που νιωθουμε καθημερα ολοι μας

 

και εσυ ερχεσαι να γραψεις την μαλακια σου για να παρεις adena

 

Πραγματικα, φυγε το topic και ασε τον βασιλη να βγαλει τον πονο του.

Link to comment
Share on other sites

lol αυτο ειναι ενα πραγματικα σοβαρο topic και ο βασιλης εκφρασε μια πραγματικα κατανοητη αγανκτηση που νιωθουμε καθημερα ολοι μας

 

και εσυ ερχεσαι να γραψεις την μαλακια σου για να παρεις adena

 

Πραγματικα, φυγε το topic και ασε τον βασιλη να βγαλει τον πονο του.

 

 

1on an afto einai sovaro topic ME TON TROPO POU TA LEEI egw eimai aeroplano kai 2on den tha mou peis to ti tha kanw, ta koumanta sou sta filarakia sou (pou logika den exeis) koble?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...