Jump to content

Πιος ειναι ο καλυτερος καπνος για εσας?


InTheEndॐ

Recommended Posts

sxetiko einai auto...polla pragmata poy kaneis sthn zwh sou den einai ugeihna...alla ta kaneis swsta? H zwh einai mikrh kai o ka8enas kanei tis epiloges tou

Link to comment
Share on other sites

και οι φωτογραφίες που έχεις signature τι είναι κολόφλώρε , γαμώ τους ψευτοαναρχικούς και το καρκίνωμα που έχουν στο κεφάλι τους

Link to comment
Share on other sites

και οι φωτογραφίες που έχεις signature τι είναι κολόφλώρε , γαμώ τους ψευτοαναρχικούς και το καρκίνωμα που έχουν στο κεφάλι τους

 

ενω ειναι καλυτεροι οι φασιστες? τα ακρα δεν θα μας βγαλουν πουθενα και το ξερουμε ολοι αυτο...Και παλι ειναι επιλογη...Δειρε εσυ τον πακιστανο και ασε εμενα να καψω την βουλη....Γιατι εσυ τα μονα πλανα που εχεις ειναι για να δειρεις τους μεταναστες..Για τους βουλευτες που τους αφησαν να ερθουν εδω ολοι αυτοι...Ποιο ειναι το πλανο σας? Και γιατι σε πειραζει η εικονα? που πεταει καποιος μπουκαλι? ή για τον σκατομπατσο που καιγεται? τον ξερεις προσωπικα? αν οχι αυτοκτονα

Link to comment
Share on other sites

ενω ειναι καλυτεροι οι φασιστες? τα ακρα δεν θα μας βγαλουν πουθενα και το ξερουμε ολοι αυτο...Και παλι ειναι επιλογη...Δειρε εσυ τον πακιστανο και ασε εμενα να καψω την βουλη....Γιατι εσυ τα μονα πλανα που εχεις ειναι για να δειρεις τους μεταναστες..Για τους βουλευτες που τους αφησαν να ερθουν εδω ολοι αυτοι...Ποιο ειναι το πλανο σας? Και γιατι σε πειραζει η εικονα? που πεταει καποιος μπουκαλι? ή για τον σκατομπατσο που καιγεται? τον ξερεις προσωπικα? αν οχι αυτοκτονα

όχι δεν είμαι φασίστας ... απλά δεν είμαι της άποψης πως εάν "σπάσω" την βουλή θα κερδίσουμε κάτι σαν λαός .. αυτό είναι σχιζοφρένεια ... τεσπα απόψεις είναι αυτές ΟΚ .. ξεφύγαμε νομίζω οκ :D
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είμαι φασίστας ... απλά δεν είμαι της άποψης πως εάν "σπάσω" την βουλή θα κερδίσουμε κάτι σαν λαός .. αυτό είναι σχιζοφρένεια ... τεσπα απόψεις είναι αυτές ΟΚ .. ξεφύγαμε νομίζω οκ :D

και κάθεσαι με σταυρωμένα τα χεριά εδώ και τόσα χρονιά και περιμένεις θαύμα, δεν αναρωτιέμαι πλέον γιατί πάμε προς το χειρότερο 
Link to comment
Share on other sites

η λύση είναι να σπάσω ξένη και κρατική περιουσία ...

 

 

ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

η λύση είναι να σπάσω ξένη και κρατική περιουσία ...

 

 

ΟΚ

η λύση είναι να σπάσεις το κεφάλι αυτών που θέλουνε να δουλεύεις για 200ευρω, αλλά που να το δείτε με της  παρωπίδες που φοράτε 
Link to comment
Share on other sites

η λύση είναι να σπάσω ξένη και κρατική περιουσία ...

 

 

ΟΚ

 

μα αυτο σου λεω...για αυτο το ριξαμε στο καπνιζμα...Λυση δεν ειναι ουτε το ξυλο των μεταναστων,ουτε το ξυλο των σκατομπατσων,ουτε το καψιμο των τραπεζων,ουτε στο καψιμο της βουλης...Αλλα και η απαθεια δεν ειναι η καλυτερη λυση..Η πιο ευκολη ισως αλλα οχι η καλυτερη

Link to comment
Share on other sites

τώρα άκουσα και κάτι σωστό ... και από τους 2 σας ... συμφωνώ ...

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειναι λυση το απολυτο χαος...Γιατι λες οκ και πες οτι καταφερνεις να καψεις την βουλη (που απλα δεν γινεται γιατι στα 2 μετρα εχεις πεσει νεκρος αλλα τεσπα) και μετα τι? χαος? ποιος θα δινει εντολες? αμεση δημοκρατια με 10.000.000 λαο δεν μπορεις να εχεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock