Jump to content

Μια αγρια εμπειρια.


InTheEndॐ

Recommended Posts

Σημερα καθως τελειωναμαι το σχολειο μας ειπε ενα παιδι να κατσουμε να δουμε "Ξυλο",εε κατσαμε και εμεις απο περιεργια για να δουμε τι προκειτε να γινει,καθω περιμεναμε να ερθουν μας λενε 2παιδια(16χρονων) πηγαν και καλα πρωτοι,ο ενας μπορω να πω ειχε αρχιδια αλλα ο δευτερος που γι'αυτον γινοταν ολοι οι φασαρια ηταν βλακας. Ξερω εγω οπως πανε πεταγονται 2 αλβανοι με ενα μηχανακι(22χρονων καπου εκει αυτοι)και πεφτουν,και ο ενας (Με τα αρχιδια παντα) λεει ξερω εγω,μπραβο μπραβο τον βλεπουν αυτοι(Μαλλον ηταν παρεα αυτουνου που θα ερχοταν) και τον πιασαν και ριξαν μια πατητι πεφτει κατω και τον αρχησαν στις μπουνιες,και πατητες στα μουτρα.Το παιδι εμεινε ανεσθιτο κατω και κοπανιοταν(του ειχε γυρισει η γλωσσα μαλλον),μετα τρεξαμε να τους προλαβουμε αλλα ειχαν ανεβει στο μηχανακι και ειχαν φυγει.

Και δεν ξερω τωρα,νιωθο σοκαρισμενος,τρομοκρατημενος.(Βεβαια σε μενα δεν θα γινοταν αυτο γιατι ειναι και γνωστοι μου αυτοι αλλα και γενικος με ξερουν ολοι..)Αλλα και παλι ειναι περιεργο να βλεπεις τετοιο θεαμα,λες και ειμαστε σε κανα πολεμο και ολο αυτο γιατι ενας βλακας κολλαγε μαγκιες σε εναν ΑΛΛΟ ΒΛΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

πες μου κιάλα , πες μου κιάλα!

 

 

 

Ναι εσένα σε ξέρουν όλοι, γιατί είσαι ο Βαγενάς. Δεν σε φοβάται κανείς.

O InTheEnd ...

 

Επιδή πήρε hosting απο μένα τον φοβούνται...

Link to comment
Share on other sites

Λεω να παμε σημερα να δειρουμε μια οικογενεια αλβανων για αντιποινα.

Ψησου να πάρουμε μαζί Χ.Α. και τον nikodoulo ξυρισμένο γουλι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...