Jump to content

[gr] χαμενο match απο μ******ς :3


Recommended Posts

Apla eixan kaluterous late game chars ;) Oso kala kai na epezan oi dikoi sou, to late game tou nasus/lee/noct/skarner ktlp einai apta kalutera sto paixnidi.

 

PS:Archangel Staff stn Urgot xD

Sry filos alla etsi einai kathe match ^^

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένας ; :o

 

Δεν υπάρχει στόχος σε αυτήν την συζήτηση .

 

Στο lol χρειάζεσαι μυαλό και skills έτσι ώστε να σκέφτεσαι σαν αντίπαλος και τις κινήσεις που θα κάνεις (κτλπ) και να χρησιμοποιήσεις σωστά τις τακτικές του κάθε παίχτη

 

Σοβαρά;; :D Είναι πολύ απλό στο LoL.Παίρνεις Ντάριους/Τζαξ/Τους καινούριους char και απλά κάνεις dominate όλο το παιχνίδι...Τι μυαλό και skill λες εσυ;Μάλλον δεν ξέρεις πως σκέφτεται η Riot και γι'αυτό το λες.Παίζω 2+ χρονια LoL με σύνολο πάνω απο 4-5 χιλίαδες match.Σύγκρινε τους παλιούς champions που έφτιαχναν τοτε με τους καινούριους που φτιάχνουν τωρα.ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ!!Σ'αφήνω να σκεφτείς γιατι ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καλο late game ο Lee; LOL

4-5k games

Και ακόμα να κτλβεις οτι ο  Lee έχει  κακό late game(Δν λέω  εάν είναι feedαρισμένος)

Link to comment
Share on other sites

4-5k games

Και ακόμα να κτλβεις οτι ο  Lee έχει  κακό late game(Δν λέω  εάν είναι feedαρισμένος)

Lee παιζω απο τοτε που βγηκε φιλε ;) Νομιζω οτι κατι ξερω παραπανω απο Lee απο 'σενα.Δεν μπορεις να φανταστεις ποσα χαμενα match εχω κανει carry με Lee ^^
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;; :D Είναι πολύ απλό στο LoL.Παίρνεις Ντάριους/Τζαξ/Τους καινούριους char και απλά κάνεις dominate όλο το παιχνίδι...Τι μυαλό και skill λες εσυ;Μάλλον δεν ξέρεις πως σκέφτεται η Riot και γι'αυτό το λες.Παίζω 2+ χρονια LoL με σύνολο πάνω απο 4-5 χιλίαδες match.Σύγκρινε τους παλιούς champions που έφτιαχναν τοτε με τους καινούριους που φτιάχνουν τωρα.ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ!!Σ'αφήνω να σκεφτείς γιατι ;)

Καλη ταχτικη.Για το 1000 ελο
Link to comment
Share on other sites

Lee παιζω απο τοτε που βγηκε φιλε ;) Νομιζω οτι κατι ξερω παραπανω απο Lee απο 'σενα.Δεν μπορεις να φανταστεις ποσα χαμενα match εχω κανει carry με Lee ^^

Εγώ  έπεζα lee απο τότε που βγήκε στο pbe server

Και δν  πιστεύω να ξέρεις καλύτερα απο  εμένα για να μ λες οτι ο  lee έχει  ένα απο τα καλύτερα late game  στο lol!

Link to comment
Share on other sites

Καλα οπως νομιζεις...δεν το συνεχιζω αλλο.Να μαντεψω οτι πιστευεις πως ο Tryndamere ειναι OP ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Καλα οπως νομιζεις...δεν το συνεχιζω αλλο.Να μαντεψω οτι πιστευεις πως ο Tryndamere ειναι OP ετσι;

Trynda es #1 huehue

Link to comment
Share on other sites

Καλα οπως νομιζεις...δεν το συνεχιζω αλλο.Να μαντεψω οτι πιστευεις πως ο Tryndamere ειναι OP ετσι;

παντα ban tryndamere/kassadin/amumu
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;; :D Είναι πολύ απλό στο LoL.Παίρνεις Ντάριους/Τζαξ/Τους καινούριους char και απλά κάνεις dominate όλο το παιχνίδι...Τι μυαλό και skill λες εσυ;Μάλλον δεν ξέρεις πως σκέφτεται η Riot και γι'αυτό το λες.Παίζω 2+ χρονια LoL με σύνολο πάνω απο 4-5 χιλίαδες match.Σύγκρινε τους παλιούς champions που έφτιαχναν τοτε με τους καινούριους που φτιάχνουν τωρα.ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ!!Σ'αφήνω να σκεφτείς γιατι ;)

χωρις πλακα!!!! φερε μου τον λοχαγο Teemo κ θα δεις ολους τους καινουριους champ τι τους κανει...

 

κ ο lee ΔΕΝ ειναι late game παιχτης

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...