Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πότε έκανα εγώ topic για 'σένα και πότε ασχολήθηκα μαζί σου. Ban δεν έφαγα επειδή το είπες εσύ του Maxtor;

 

Έφαγα ban επειδή σε έβρισα, όταν με έβριζες εσύ δεν έγινε τίποτα. Άσε μας ρε μαλάκα πας να το παίξεις και θιγμένος.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανα εγώ topic για 'σένα και πότε ασχολήθηκα μαζί σου. Ban δεν έφαγα επειδή το είπες εσύ του Maxtor;

 

Έφαγα ban επειδή σε έβρισα, όταν με έβριζες εσύ δεν έγινε τίποτα. Άσε μας ρε μαλάκα πας να το παίξεις και θιγμένος.

 

M exeis emena na kanw pm ton niko kai ton pw na se kanei ban? Prota ap ola den yparxei logos giati tsampa o kopos p 8a stilw to pm, deuteron meta to ban pou efages kai den kserw kan pws efages esu ban oloi girisan enantion mou.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτος εχει μαυρο ονομα?

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=251480.msg2326585#new

Link to comment
Share on other sites

Γκρι λέει εκεί ανάπηρε.

M exeis emena na kanw pm ton niko kai ton pw na se kanei ban? Prota ap ola den yparxei logos giati tsampa o kopos p 8a stilw to pm, deuteron meta to ban pou efages kai den kserw kan pws efages esu ban oloi girisan enantion mou.

Ο ίδιος ο μάξτορ είπε ότι έφαγα μπαν επειδή του στάλθηκε pm με τα post που σε έβρισα.
Link to comment
Share on other sites

Γκρι λέει εκεί ανάπηρε.

 

Μίλα λίγο καλύτερα την όρεξη σου είχα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, εσύ με τον warmaster και άλλον έναν ανάπηρο δεν βρίζατε και ανοίγατε τοπικ "maxsisters" εδώ, και στο facebook; Όλο το community δεν βρίζατε και λέγατε ότι δεν θα ξαναυπάρξει φόρουμ αν δεν κάνει ο μάξτορ αυτά που θέλατε; Όλοι τα έχουν δει κι εσύ ξέρεις ότι τα έχεις πει, κι εγώ σε ρωτάω:

 

Γιατί να μην στραφούν όλοι εναντίον σου όταν θέλεις να γίνεις κουμανταδόρος σε ένα φόρουμ που δεν είναι δικό σου και δεν σου πέφτει λόγος στο κάτω-κάτω. Απλά ήθελες να κάνεις αυτό που κάνεις τώρα, τα χρωματάκια και να το παίζεις αφεντικό για να σε φοβούνται, booter ddos και ιστορίες.

Link to comment
Share on other sites

ψήθηκα να κάνω smurf και να το πάω 4.5κ ποστς

 

 

:pffss:

Κάνε μπαν το ρομεο για να πει να σε κάνουν demote σε normal member

 

 

gg noobs easy

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μπαν το ρομεο για να πει να σε κάνουν demote σε normal member

 

 

gg noobs easy

έχουμε ξηγηθεί και ξέρει πότε θα το φάει (αν θα το φάει) το μπαν νομίζω.

 

 

και για τα σκυλάκια του ισχύει επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...