Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ps. universe + promo είναι αντίθετες λέξεις

 

Tότε γιατί ασχολείσαι ακόμα?

 

 

Αν ήμουν ο Maxtor, Universe λυπάμαι αλλά θα σε είχα κάνει demote σε Guest για να μη σου πω και σε Bot 

 

Ισχύει και σε σένα αυτό? Γιατί ασχολείσαι τότε?

Link to comment
Share on other sites

Tότε γιατί ασχολείσαι ακόμα?

 

 

 

Ισχύει και σε σένα αυτό? Γιατί ασχολείσαι τότε?

αναφέρθηκε, γιαυτό

Link to comment
Share on other sites

χ2 καθυστερημενε? με πληγωνεις.

 

Οπως ειπα νοιαζομαι για το φορουμ και γιαυτο και δεν θελω να καταντησει μπουρδελο....

 

*Επισης αφου μερικοι μερικοι εχετε τοσο αναγκη τα κειμενα του μπορειτε να πατε στο σιτε του, δεν χρειαζεται να γινει κανενα σεκτιον/τοπικ περι σατανομαλακιων στο mxc.

Link to comment
Share on other sites

χ2 καθυστερημενε? με πληγωνεις.

 

Οπως ειπα νοιαζομαι για το φορουμ και γιαυτο και δεν θελω να καταντησει μπουρδελο....

 

*Επισης αφου μερικοι μερικοι εχετε τοσο αναγκη τα κειμενα του μπορειτε να πατε στο σιτε του, δεν χρειαζεται να γινει κανενα σεκτιον/τοπικ περι σατανομαλακιων στο mxc.

Ρε μαλάκα τότε να διαγράψουμε και το spam και το off topic και το tech/world news όλα που δεν αφορούν το gaming επειδή όποιος θέλει να πάει να τα συζητήσει άλλου. Πόσο χαζός πια...

Link to comment
Share on other sites

αναφέρθηκε, γιαυτό

 

Μην ξανα-αναφερθείς σε μένα.

Έτσι και αλλιώς εμετό σου προκαλώ εγώ το ίδιο και εσύ για μένα oπότε μην ξανα-αναφέρεις το όνομα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα τότε να διαγράψουμε και το spam και το off topic και το tech/world news όλα που δεν αφορούν το gaming επειδή όποιος θέλει να πάει να τα συζητήσει άλλου. Πόσο χαζός πια...

δηλαδη ειναι το ιδιο ενα τοπικ που θα περιεχει αποψεις πανω σε μπαλα,τραγουδια και την καθημερινοτητα με ενα τοπικ που ενας τρελος θα λεει πως σκοτωσε τη μανα του..??
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ειναι το ιδιο ενα τοπικ που θα περιεχει αποψεις πανω σε μπαλα,τραγουδια και την καθημερινοτητα με ενα τοπικ που ενας τρελος θα λεει πως σκοτωσε τη μανα του..??

Ναι το ίδιο είναι γιατί είναι άκυρο με το forum όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ίδιο είναι γιατί είναι άκυρο με το forum όπως λες.

Δεν εχει να κανει με το φορουμ ρε πουστη μου,εχει να κανει με ορια.

και αυτος τα ξεπερναει....

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με το φορουμ ρε πουστη μου,εχει να κανει με ορια.

και αυτος τα ξεπερναει....

Ε τότε τι στον πούτσο κάθεσαι και λες είναι gaming forum δε μας νοιάζουν αυτά κλπ; Τώρα ανακάλυψες όρια; Πέρα του ότι θεωρώ ότι τα post στο blog του περί φιλοσοφίας και θεολογίας είναι πάρα πολύ ενδιαφέροντα. Απλά πιστεύω ότι θα μπορούσε να μη βάζει εδώ αυτές τις ιστορίες που γράφει όταν δε νιώθει μία.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι gaming forum αλλα εσυ μιλησες για off-topic kai spam section και σου λεω υπαρχουν και ορια στο "off"

 

*Το λες και μονος σου,ο τυπος δεν νιωθει μια γιατι λοιπον να εχει δικο του τοπικ στο οποιο θα μιλαει για καθε ανωμαλια που εχει κανει?

 

Και ξαναλεω μπορειτε οσοι θελετε να πατε στο σιτε του να τα διαβασετε δεν χρειαζεται να γινει μπουρδελο εδω..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι gaming forum αλλα εσυ μιλησες για off-topic kai spam section και σου λεω υπαρχουν και ορια στο "off"

 

*Το λες και μονος σου,ο τυπος δεν νιωθει μια γιατι λοιπον να εχει δικο του τοπικ στο οποιο θα μιλαει για καθε ανωμαλια που εχει κανει?

 

Και ξαναλεω μπορειτε οσοι θελετε να πατε στο σιτε του να τα διαβασετε δεν χρειαζεται να γινει μπουρδελο εδω..

Εννοώ να μην βάζει αυτές τις αιματηρές ιστορίες του και να κάνει μόνο posts περί φιλοσοφίας, θεολογίας, ιστορίας κλπ.

 

Εγώ δε θεωρώ ότι θα γίνει μπουρδέλο εδώ αν μαζευτούν κάποια άτομα που ενδιαφέρονται όντως για τις απόψεις του, ίσα ίσα θα γίνεται και ένας γόνιμος διάλογος.

Link to comment
Share on other sites

bon στο 74 2-3

 

δεν το κοβω για 2-5

Ο αγώνας τελειώνει όταν σφυρίξει ο ρέφερι :D :D 

 

Τέσπα, delete όλα τα board ρε! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...