Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εμένα προσωπικά με βρίζουν μόνο μέσω pms απο παναγίες και πάνω

όλα τα χω δει, φτιάχνουν και βρισιές αποκλειστικά για μένα

 

Τώρα εφόσον το μόνο ban priv που έχω είναι το perma, καλά θα κάνουν να μην παίζουν στα άλλα boards γιατί το warning δεν το χω πατήσει ποτέ

Ακόμα δεν κατάλαβα γιατί έκανες fix το -rep που έδωσα στον καθυστεριμένο. Τέσπα θα ξαναπεί την μαλακία αργά ή γρήγορα,οπότε θα το ξαναφάει..
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν κατάλαβα γιατί έκανες fix το -rep που έδωσα στον καθυστεριμένο. Τέσπα θα ξαναπεί την μαλακία αργά ή γρήγορα,οπότε θα το ξαναφάει..

Reputation srs bznz bro.

Link to comment
Share on other sites

rep for rep?

 

Επειδή θα κλαιγόταν,γι αυτό του το έκανα. :D

Α τότε ήταν totally worth.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα του ED να με κάνει gold να του καθαρίσω το forum,αλλά προτιμάει να πατάει του κουμπάκι μόνος του. :poker face:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα του ED να με κάνει gold να του καθαρίσω το forum,αλλά προτιμάει να πατάει του κουμπάκι μόνος του. :poker face:

Άσε με σήμερα όλοι έβγαλαν τα προσωπικά τους κόμπλεξ πάνω μου. Θες να γίνεις εσύ gold στη θέση μου;

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τους σιχάθηκα όλους, εμετός.

Den mporeis na kaneis tous allous skoupidia aderfe kai otan o allos s leei tin apopsi tou apla ginete kakos o allos....

Sevome opion me Sevete

Kai kati Akoma Ton Sevasmo den ine kati pou to perneis eksanagastika

O Sevasmos Kerdizete....

Edited by Dante44
Link to comment
Share on other sites

Den mporeis na kaneis tous allous skoupidia aderfe kai otan o allos s leei tin apopsi tou apla ginete kakos o allos....

Sevome opion me Sevete

Kai kati Akoma Ton Sevasmo den ine kati pou to perneis eksanagastika

O Sevasmos Kerdizete....

Πραγματικά αδυνατώ να καταλάβω τι ακριβώς έκανα, είπα την άποψη μου τεκμηριωμένα και εσύ έβγαλες προσωπικά σου κόμπλεξ πάνω μου χωρίς καν να με ξέρεις λέγοντας με παιδί της φάπας και όλα τα συναφή. Εγώ είμαι ο κακός; Δε φταίω εγώ αν τα μόνα πολιτικά επιχειρήματα που έχεις είναι επιπέδου νηπιαγωγείου, πες τα δε με νοιάζει πάλι θα τα εκτιμήσω από το να με βρίζεις προσωπικά χωρίς καν να ξέρεις ποιος είμαι. Τέλος πάντων λήγει αυτό από μένα εδώ.

 

Α και δε ζήτησα ποτέ σεβασμό από κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Άσε με σήμερα όλοι έβγαλαν τα προσωπικά τους κόμπλεξ πάνω μου. Θες να γίνεις εσύ gold στη θέση μου;

link?

 

Όχι ρε,θα γίνω έτσι και αλλιώς,

 

soon.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αδυνατώ να καταλάβω τι ακριβώς έκανα, είπα την άποψη μου τεκμηριωμένα και εσύ έβγαλες προσωπικά σου κόμπλεξ πάνω μου χωρίς καν να με ξέρεις λέγοντας με παιδί της φάπας και όλα τα συναφή. Εγώ είμαι ο κακός; Δε φταίω εγώ αν τα μόνα πολιτικά επιχειρήματα που έχεις είναι επιπέδου νηπιαγωγείου, πες τα δε με νοιάζει πάλι θα τα εκτιμήσω από το να με βρίζεις προσωπικά χωρίς καν να ξέρεις ποιος είμαι. Τέλος πάντων λήγει αυτό από μένα εδώ.

 

Α και δε ζήτησα ποτέ σεβασμό από κανένα.

Tha sou po mono kati...An kapios m pei kati p den isxiei Tha ton grapso sta @@ m

An palli isxiei tha me tsouksei toso pou to katlaave p tha to sizitao meres...

Link to comment
Share on other sites

Tha sou po mono kati...An kapios m pei kati p den isxiei Tha ton grapso sta @@ m

An palli isxiei tha me tsouksei toso pou to katlaave p tha to sizitao meres...

Όχι εμένα με νοιάζει γιατί απλά δεν μπορώ να ακούω μαλακίες από άτομα που δε με ξέρουν. Και στη τελική σου είπα έλα να μου το δώσεις το χέρι ξύλο που χρειάζομαι αλλά εκεί μου πες ότι είσαι πολύ μεγάλος και είμαι πιτσιρικάς 20 χρονών.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...