Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ωραίο μουνάκι είναι πάντως δε θα το παρατούσα αν δε του χα σκίσει τη μήτρα στα δύο πρώτα.

τρολλαρεις ετσ;;; Ρε μαλακα ειπαμε!! Ουτε να στον γλυψει!
Link to comment
Share on other sites

Καλά :/

Χτες δοκίμασα το pump και είδα τρομερή αλλαγή ρε.Ειναι θέμα οργανισμού κιόλας βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Χτες δοκίμασα το pump και είδα τρομερή αλλαγή ρε.Ειναι θέμα οργανισμού κιόλας βέβαια.

Τα πάντα στη γυμναστική είναι θέμα οργανισμού δυστυχώς ή ευτυχώς. Όπως το γεγονός ότι γαμιέμαι για να βάλω μερικά κιλά!
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα στη γυμναστική είναι θέμα οργανισμού δυστυχώς ή ευτυχώς. Όπως το γεγονός ότι γαμιέμαι για να βάλω μερικά κιλά!

Ρε παπάρι με πόδια σ έχω πει 35368563568 φορές πως πρέπει να τρως πολλούς υδατάνθρακες......

 

Σ έχω βγάλει τις θερμίδες σου....Οπότε υπολόγιζε να τρως περίπου 400 θερμίδες παραπάνω από το κανονικό....

 

Και αν δεις ότι κολλάς χώσου για κρεατίνη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παπάρι με πόδια σ έχω πει 35368563568 φορές πως πρέπει να τρως πολλούς υδατάνθρακες......

 

Σ έχω βγάλει τις θερμίδες σου....Οπότε υπολόγιζε να τρως περίπου 400 θερμίδες παραπάνω από το κανονικό....

 

Και αν δεις ότι κολλάς χώσου για κρεατίνη.

Προσπαθώ!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ!

Μην νομίζεις.Και 2 κιλά το μήνα να παίρνεις είναι καλά.Ας αργείς να βάλεις κιλά.Το θέμα σου είναι να βάλεις οσο το δυνατον περισσότερους μυς με λιγότερο λίπος.Εγώ επειδή είχα ήδη 12% λίπος στην κοιλιά και η γαμημένη η κρεατίνη μ πέταξε λίγο κοιλίτσα (λόγω κατακράτησης υγρων) όσο αερόβιο και να έκανα τελικά δεν το απέφυγα.Οπότε τώρα είμαι σε εντατικό πρόγραμμα γράμμωσης για να πέσει λίγο η κοιλίτσα έτσι ώστε όταν θα πάω Οκτώβρη για όγκο να μην γίνω Βαρέλας.

 

Αν δεν μπορείς να κάνεις διατροφή λόγω σπιτιού θα σ πρότεινα να κάνεις ότι και ο κολλητός μου.Επειδή δεν μπορεί να κάνει ειδική διατροφή γιατί είναι 7 άτομα σπίτι και τρώνε όλη ότι υπάρχει τρωει ότι να ναι και πίνει πρωτεΐνη με δεξτροζη.¨εχει πάρει όγκο ειδικά στο στήθος και στα χέρια αλλά η κοιλια του είναι λίγο νερουλή.¨οχι ότι έχει μπακα αλλά δεν είναι σφιχτή.Τώρα εσύ αποφασίζεις

Link to comment
Share on other sites

Egw pou exasa 37,5 kila ektos apo to na paw gym pou einai 1000% sigouro! gia na sfh3w na parw tipota allo?

@@. Και δεν υπάρχει λόγος να πάρεις κάτι για να σφύξεις λολ, ότι επιπλέον βάζεις μέσα σου που δε το χρειάζεσαι κακό κάνεις δεν κάνεις καλό.

Link to comment
Share on other sites

Egw pou exasa 37,5 kila ektos apo to na paw gym pou einai 1000% sigouro! gia na sfh3w na parw tipota allo?

Κοίταξε να δεις...Σίγουρα θα χρειαστείς μια πρωτεΐνη.Η πρωτεΐνη είναι τον Νο1 που πρέπει να παίρνει ένας που που ασχολείται με γυμναστική.Είναι η τροφή των μυών.

Εκτός βέβαια αν έχεις την δυνατότητα ΑΜΕΣΩΣ μετά την προπόνηση να σε περιμένει ένα φιλέτο κοτόπουλο στο σπίτι σου.Αλλά και πάλι ο οργανισμός για να απορροφήσει την πρωτεΐνη από το στέρεο φαγητό θέλει περίπου 1 με 1,30 ώρα (εκτός αν είναι πρωτεΐνη-καζεΐνη=αργής προέλευσης πρωτεΐνη).Οι μυες είναι ανοικτοί στην γρήγορη απορρόφηση πρωτεΐνης μετά την προπόνηση για 45 λεπτά MAX.Αν πάρεις μια whey (protein shake) μετά την προπόνα σου απορροφάται μέσα σε 20 λεπτά.Ο οργανισμός ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ μετά την προπόνηση ΠΡΕΠΕΙ να πάρει πρωτεΐνη.

 

Για αρχή πάρε αυτό γιατί είμαι 100000000% σίγουρος ότι δεν έκανες σωστή δίαιτα και εκτός από λίπος έχασες και πολύ μυικό ιστό.Άμα χάσεις και το λίπος που θες μπορείς να πάρει και μια κρεατίνη για να σ κρατήσει υγρά και να σφίξεις.

Για τώρα μια πρωτεΐνη και μια πολυβιταμίνη είναι καλά.

Και αν δεν τρως ψάρια και έχεις λεφτά πάρε και ένα Ω3 (καλά λιπαρά οξέα)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...