Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

re skaloma me ekanes dekarma epidi tou ipa are you retard ?

 

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη στην τρίτη καηκες.

Game over.

Link to comment
Share on other sites

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη στην τρίτη καηκές από τον Fanky.

 

exw kanei alo ena post sto report, pio kenourgio, ekei o kleftis exei kanei oxi mia oxi dio ala tesereis, ante na ton montareis tote

Link to comment
Share on other sites

xdem,κουράζεις.

 

και δίκιο να έχεις με τέτοια συμπεριφορά θα το χάσεις.

 

den me niazei den ise sostos, me kanoun report 3 roumanoi pou exw tsako9ei kaneis alos

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κλάμα για ένα dekarma,μου θυμίζεις τον εαυτό μου πριν 5 χρόνια.

Αν αυτό δεν σου λέει κάτι,να σου πει αυτό "Κανείς δεν έχει κάτι προσωπικό μαζί σου,πέρα από μένα και άντε και άλλους 2 από το Mx-b,αλλά δεν είναι μοντερατόροι"

Το dekarma το έφαγες γιατί δεν έχω δει ένα post σου που να μην κράζεις,γκρινιάζεις,κοροϊδεύεις και βρίζεις,τώρα δεν ξέρω τι έκανε και ο άλλος,αλλά το δικό σου πιστεύω το άξιζες.

Μιλάμε έχεις πολύ δρόμο ακόμα μπροστά σου,τα ίδια έκανα και εγώ πριν 5 χρόνια,ακριβώς πριν γνωρίσω τους σημερινούς μπάσταρδους.

Α και μην γκρινιάζεις πολύ,γιατί όταν ήμουν εγώ karmawhore,τρώγαμε dekarma αν σχολιάζαμε τα dekarma.Δηλαδή δεν ανέπνεες χωρίς να φας dekarma ή ban από τον grisom και τα τσιράκια του.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κλάμα για ένα dekarma,μου θυμίζεις τον εαυτό μου πριν 5 χρόνια.

Αν αυτό δεν σου λέει κάτι,να σου πει αυτό "Κανείς δεν έχει κάτι προσωπικό μαζί σου,πέρα από μένα και άντε και άλλους 2 από το Mx-b,αλλά δεν είναι μοντερατόροι"

Το dekarma το έφαγες γιατί δεν έχω δει ένα post σου που να μην κράζεις,γκρινιάζεις,κοροϊδεύεις και βρίζεις,τώρα δεν ξέρω τι έκανε και ο άλλος,αλλά το δικό σου πιστεύω το άξιζες.

Μιλάμε έχεις πολύ δρόμο ακόμα μπροστά σου,τα ίδια έκανα και εγώ πριν 5 χρόνια,ακριβώς πριν γνωρίσω τους σημερινούς μπάσταρδους.

Α και μην γκρινιάζεις πολύ,γιατί όταν ήμουν εγώ karmawhore,τρώγαμε dekarma αν σχολιάζαμε τα dekarma.Δηλαδή δεν ανέπνεες χωρίς να φας dekarma ή ban από τον grisom και τα τσιράκια του.

 

Pio dekarma re stoke, efaga dekarma epidi ipa enan tipo pou me exei kra3ei oso kaneis "are you retard" na faw kai ban gelaei o kosmos egw tipota den xano

 

pou klew gia to karma -5 na me pane sta arxi diaa moy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...