Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

apo pou vgenei to Dev gamw tin mana soy  ?

14 χρονό μάθε να τραβάς μαλακία και σε καμιά 5-6 χρονάκια ίσως και να γαμήσεις τη μάνα σου. Και το Dev δεν σου είπα από που βγαίνει ; 'Οταν είχα συνεννοηθεί για τρίο με τον Pauler για να πάρουμε τη μάνα σου. 'Οταν την ικανοποιήσαμε μου είπε. Εσένα άντρακλα θέλω να σε λέω Dev. Από τότε προς τιμήν της το κράτησα. Δεν ήθελα να την θίξω.

Link to comment
Share on other sites

14 χρονό μάθε να τραβάς μαλακία και σε καμιά 5-6 χρονάκια ίσως και να γαμήσεις τη μάνα σου. Και το Dev δεν σου είπα από που βγαίνει ; 'Οταν είχα συνεννοηθεί για τρίο με τον Pauler για να πάρουμε τη μάνα σου. 'Οταν την ικανοποιήσαμε μου είπε. Εσένα άντρακλα θέλω να σε λέω Dev. Από τότε προς τιμήν της το κράτησα. Δεν ήθελα να την θίξω.

 

xdemaki eisai kai tin mana soy tin pidaga otan imouna 11 xronon kai to xisaki den itane kalo giafto vgikes etsi, ante -beep-oy tora -beep-as gie

Link to comment
Share on other sites

 

1:52

 

ΤΑ ΣΚΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ DEVelo ΚΑΙ ΣΤΟΝ BADMINITO.

 

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ!?

Μπορεί να ναι και ο daggerman22.
Link to comment
Share on other sites

14 χρονό μάθε να τραβάς μαλακία και σε καμιά 5-6 χρονάκια ίσως και να γαμήσεις τη μάνα σου. Και το Dev δεν σου είπα από που βγαίνει ; 'Οταν είχα συνεννοηθεί για τρίο με τον Pauler για να πάρουμε τη μάνα σου. 'Οταν την ικανοποιήσαμε μου είπε. Εσένα άντρακλα θέλω να σε λέω Dev. Από τότε προς τιμήν της το κράτησα. Δεν ήθελα να την θίξω.

 

travaw mala.kia panw stin mapa tis manas soy giati tora teleftea katapinei i vromiara

Link to comment
Share on other sites

Μπα βασικά ο daggerman22 είναι ο Maprex, κάτι κακόβουλες φήμες λένε ότι μιλάει και αυτός κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Μπα βασικά ο daggerman22 είναι ο Maprex, κάτι κακόβουλες φήμες λένε ότι μιλάει και αυτός κάπως έτσι.

Του λάθους κίνηση!
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη,ο Archidi είναι καλός παίκτης?

 

Ναι, γενικά. Του κλέβουν baron με skill που κάνει 150 damage ενώ αυτός έχει το Smite που κάνει 1000 true damage σε minions.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γενικά. Του κλέβουν baron με skill που κάνει 150 damage ενώ αυτός έχει το Smite που κάνει 1000 true damage σε minions.

ΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ μιλάμε είμαι άσχετος αλλά γέλασα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, γενικά. Του κλέβουν baron με skill που κάνει 150 damage ενώ αυτός έχει το Smite που κάνει 1000 true damage σε minions.

 

XAXAX

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ μιλάμε είμαι άσχετος αλλά γέλασα.

 

Και είναι και spell με delay αυτό με τα 150 damage. Τώρα αν συμπληρώσω πως είναι skill από support ήρωα τότε θα φανεί ακόμη χειρότερος από ότι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Και είναι και spell με delay αυτό με τα 150 damage. Τώρα αν συμπληρώσω πως είναι skill από support ήρωα τότε θα φανεί ακόμη χειρότερος από ότι είναι.

Δεν μπορώ με έχει πιάσει νευρικό γέλιο,χαχαχαχαχα ωραίος ο archidi.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...