Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ε απλά σου απέδειξα ότι είσαι πιο βλάκας και από όσο νόμιζες τελικά. Πιο βλάκας και από τον Dev.Εδώ ο πατέρας μου αγόρασε 500 εκατομμύρια στόλο tanker..

Ultra Violence

Link to comment
Share on other sites

Ultra Violence

Rape violence θέλει το κωλαράκι σου βασικά αλλά δε θα σε γαμήσω ξεκόλλα.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παραιτούμαι,ο ninjastep είναι πιο χαζός και από....

Δεν ξέρω τι να πω,πραγματικά είναι τόσο στόκος που πρέπει να του κάνουν λοβοτομή.

3η φορά που το λέω,αλλά επιμένω,το παιδί μιλάμε είναι για τα μπάζα,καμένο χαρτί,πως να το πω,δεν έχει στον ήλιο μοίρα.

Παραιτούμαι,δεν μπορώ άλλο,έκανα εμετό στην μπλούζα μου από τα γέλια,έχασα τον έλεγχο του εντέρου μου.

Στα λόγια του daggerman22 "Kαλά το παιδί,παίζει να μην νιώθει και καθόλου"

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παραιτούμαι,ο ninjastep είναι πιο χαζός και από....

Δεν ξέρω τι να πω,πραγματικά είναι τόσο στόκος που πρέπει να του κάνουν λοβοτομή.

3η φορά που το λέω,αλλά επιμένω,το παιδί μιλάμε είναι για τα μπάζα,καμένο χαρτί,πως να το πω,δεν έχει στον ήλιο μοίρα.

Παραιτούμαι,δεν μπορώ άλλο,έκανα εμετό στην μπλούζα μου από τα γέλια,έχασα τον έλεγχο του εντέρου μου.

Στα λόγια του daggerman22 "Kαλά το παιδί,παίζει να μην νιώθει και καθόλου"

Και εγώ το απόλαυσα μπορώ να πω, πάω για ύπνο καληνύχτες.
Link to comment
Share on other sites

Σοφός άνθρωπος ο daggerman22,είχε προβλέψει από τις εποχές του bnb ότι θα έρθει ένας Μεσσίας της μαλακίας.

Μίλαγε φυσικά για τον bleeder,αλλά μόνο εκεί έκανε λάθος,ο Μεσσίας της Μαλακίας ονομάζεται ninjastep.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το απόλαυσα μπορώ να πω, πάω για ύπνο καληνύχτες.

Αφού ρε trash όταν σε ξεσκίζω στα μπινελίκια πας και γλύφεις να μου κάνουν ban και μετά λες ααα εγώ δεν είπα τίποτα σε κανένα Weirdsituation. Και καλά. Και μετά κάθεσαι και κλαίγεσαι και ζητάς τη συμπαράσταση του αλλοδαπού αλβανιάρη φίλου σου VeGe.

Στο έχω ξαναπεί τέτοιος παλιόπουστας είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε trash όταν σε ξεσκίζω στα μπινελίκια πας και γλύφεις να μου κάνουν ban και μετά λες ααα εγώ δεν είπα τίποτα σε κανένα Weirdsituation. Και καλά. Και μετά κάθεσαι και κλαίγεσαι και ζητάς τη συμπαράσταση του αλλοδαπού αλβανιάρη φίλου σου VeGe.

Στο έχω ξαναπεί τέτοιος παλιόπουστας είσαι.

Ναι ναι χοντρούλη το βρήκες  πάλι. Άντε πήγαινε παίξε το πουλάκι σου (αν μπορείς να το δεις κιόλας από το τόσο λίπος) λίγο μπας και ξελαμπικάρει ο νους σου. Καθυστερημένε που έχεις την εντύπωση ότι ασχολούμαι σοβαρά μαζί σου.
Link to comment
Share on other sites

amola lew

Ωραία σε τάπωσε και εσένα ο Pauler. Και σε πόνεσε τόσο πολύ που πήγες στο report section με το ύφος "ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ Ο PAULER : ((( " 14 χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Με τα επιχειρήματα σου ρε μαλάκα ούτε παιδί νηπιαγωγείου δε ταπώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...