Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ OMGG. ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΝΙΓΩ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μαλάκα και εγώ γέλασα λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Πάτησα το delete gg.

 

Ντάξει, τι να πω... Είσαι πιο απότομος και από τον Adaresh. Γιατί δεν περίμενες να ηρεμήσεις πρώτα;

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, τι να πω... Είσαι πιο απότομος και από τον Adaresh. Γιατί δεν περίμενες να ηρεμήσεις πρώτα;

Ούτως ή άλλως πρέπει να το δεχτεί ο ED και δε θα το κάνει. Ήρεμος είμαι χτες ήμουν νευριασμένος, σήμερα που το σκέφτηκα πάλι πήρα αυτή την απόφαση.
Link to comment
Share on other sites

δες γαμω το χριστο της παίρνει τηλέφωνα

 

που ειναι ο εδ;

θέλω συμβουλες

πες μου
Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως πρέπει να το δεχτεί ο ED και δε θα το κάνει. Ήρεμος είμαι χτες ήμουν νευριασμένος, σήμερα που το σκέφτηκα πάλι πήρα αυτή την απόφαση.

 

Καλώς, όπως νομίζεις...

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλει να ξεκωλήσω ρε πούστη μου..

 

με πήρε να μου πει για το καλοκαίρι..

 

 

 

ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ;

 

"Δεν είσαι το καλοκαίρι πια για μένα, είσαι σιωπή ντροπή και όνειρα χαμένα"

Link to comment
Share on other sites

Nίκο,άκου τη συμβουλή μου γιατί είμαι έμπειρος στο θέμα.

Κάνε αποχή για 1 εβδομάδα από το μχβ και άμα θες μετά την μία εβδομάδα ακόμα να κάνεις delete το account,τότε κάνε το.

Εμένα μου πήρε 2 χρόνια εντατικής προπόνησης για να επιστρέψω.

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως πρέπει να το δεχτεί ο ED και δε θα το κάνει. Ήρεμος είμαι χτες ήμουν νευριασμένος, σήμερα που το σκέφτηκα πάλι πήρα αυτή την απόφαση.

ρε νικολούbre, αφού ξέρεις τι γίνεται όταν βρίσκουν ένα θέμα να στην σπάσουν θα το κάνουν και θα υπερβάλλουν
Link to comment
Share on other sites

πες μου

Άκου.

 

Όταν χωρίσαμε που σου είπα και την ειδα με τον αλλον,της έστειλα ένα μήνυμα που λίγο πολύ την έβριζα(μετάνιωσα για αυτά που είπα,δεν τα εννοούσα) εκείνη τη στιγμή με έκανε delete απο το fb.Μετά απο μια εβδόμαδα της έστειλα ένα μήνυμα ζητώντας της συγνώμη για τον τρόπο που της μίλησα(πρόσεχε,τον τρόπο ΌΧΙ αυτά που είπα),και μου είπε χαίρομαι που το κατάλαβες γτ δεν ήθελα να σε θυμάμαι έτσι κλπ.

Αφότου πέρασαν 4 ημέρες απο το μήνυμα που της έστειλα,βλέπω αίτημα φιλίας στο φβ.Αρχίσαμε να μιλάμε(πότε εγώ,πότε εκείνη),τέλος πάντω πέρασαν 4-5 μιλώντας στο φβ.Και έρχεται η γαμημένη δευτέρα,με παίρνει τηλέφωνο(πρώτη φορά μετά απο όλα αυτά,και δεν σου κρίβω ότι έμεινα μαλάκας,θέλω να πω γιατί να πάρει εμένα τηλέφωνο και να μην πάρει καμια φίλη της ή τον γκόμενο της;),μου έλεγε ότι έχει άγχος για πανελλήνιες,εξετάσεις κλπ(γενικά είναι πολύ αγχωτικό άτομο,αγχώνεται με το παραμικρό).Τέλος πάντων,εκείνη την ημέρα μιλήσαμε κάμποσο.Απο εκείνη την ημέρα(μια εβδομάδα πριν αρχίσουν οι πανελλήνιες) μέχρι και την ημέρα που τελείωσαν οι πανελλήνιες(για εκείνη,τετάρτη 29 μαϊου) μιλάγαμε ΚΑΘΕ μέρα 2-3 φορές(τουλάχιστον,τηλέφωνο).Και την τετάρτη μιλήσαμε που τελείωσε,απο εκεί και πέρα όμως(πέμπτη και μετά) τίποτα.σταμάτησε εντελως.Ούτε πέμπτη,ούτε παρασκευή(εκει νευριάσα άπειρα γιατί δεν πήρε να πει ούτε μια γαμημένη καλη επιτυχία για το αοθ,ή ούτε ένα πως έγραψες την παρασκευή),τέλος πάντων με πήρε το σάββατο και με ρώτησε πως έγραψα κλπ,και μιλήσαμε για πολύ λιγο.Και τώρα τις τελευταίες ημέρες,δεν με είχε πάρει αλλα μιλάγαμε 2-3 λεπτά κάθε μερα φβ(εκείνη μου μιλάγε..),και πριν απο λίγο με πηρε τηλ και μιλάγαμε για κανα 20λεπτο.

 

 

το χριστό της

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου μάθω να φτιάχνεις μπόμπα?

 

Θες 2 tavor,2 stedon και 2 xanax,τα βάζεις στο γουδί,τα κάνεις σκόνη και τα σνιφάρεις.

 

Μπόμπα!

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου μάθω να φτιάχνεις μπόμπα?

 

Θες 2 tavor,2 stedon και 2 xanax,τα βάζεις στο γουδί,τα κάνεις σκόνη και τα σνιφάρεις.

 

Μπόμπα!

to tavor einai psuxofarmako re kafth

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου μάθω να φτιάχνεις μπόμπα?

 

Θες 2 tavor,2 stedon και 2 xanax,τα βάζεις στο γουδί,τα κάνεις σκόνη και τα σνιφάρεις.

 

Μπόμπα!

Ναι σιγά μην καταλήξω να παίρνω ηρεμιστικά.
Link to comment
Share on other sites

Άκου.

 

Όταν χωρίσαμε που σου είπα και την ειδα με τον αλλον,της έστειλα ένα μήνυμα που λίγο πολύ την έβριζα(μετάνιωσα για αυτά που είπα,δεν τα εννοούσα) εκείνη τη στιγμή με έκανε delete απο το fb.Μετά απο μια εβδόμαδα της έστειλα ένα μήνυμα ζητώντας της συγνώμη για τον τρόπο που της μίλησα(πρόσεχε,τον τρόπο ΌΧΙ αυτά που είπα),και μου είπε χαίρομαι που το κατάλαβες γτ δεν ήθελα να σε θυμάμαι έτσι κλπ.

Αφότου πέρασαν 4 ημέρες απο το μήνυμα που της έστειλα,βλέπω αίτημα φιλίας στο φβ.Αρχίσαμε να μιλάμε(πότε εγώ,πότε εκείνη),τέλος πάντω πέρασαν 4-5 μιλώντας στο φβ.Και έρχεται η γαμημένη δευτέρα,με παίρνει τηλέφωνο(πρώτη φορά μετά απο όλα αυτά,και δεν σου κρίβω ότι έμεινα μαλάκας,θέλω να πω γιατί να πάρει εμένα τηλέφωνο και να μην πάρει καμια φίλη της ή τον γκόμενο της;),μου έλεγε ότι έχει άγχος για πανελλήνιες,εξετάσεις κλπ(γενικά είναι πολύ αγχωτικό άτομο,αγχώνεται με το παραμικρό).Τέλος πάντων,εκείνη την ημέρα μιλήσαμε κάμποσο.Απο εκείνη την ημέρα(μια εβδομάδα πριν αρχίσουν οι πανελλήνιες) μέχρι και την ημέρα που τελείωσαν οι πανελλήνιες(για εκείνη,τετάρτη 29 μαϊου) μιλάγαμε ΚΑΘΕ μέρα 2-3 φορές(τουλάχιστον,τηλέφωνο).Και την τετάρτη μιλήσαμε που τελείωσε,απο εκεί και πέρα όμως(πέμπτη και μετά) τίποτα.σταμάτησε εντελως.Ούτε πέμπτη,ούτε παρασκευή(εκει νευριάσα άπειρα γιατί δεν πήρε να πει ούτε μια γαμημένη καλη επιτυχία για το αοθ,ή ούτε ένα πως έγραψες την παρασκευή),τέλος πάντων με πήρε το σάββατο και με ρώτησε πως έγραψα κλπ,και μιλήσαμε για πολύ λιγο.Και τώρα τις τελευταίες ημέρες,δεν με είχε πάρει αλλα μιλάγαμε 2-3 λεπτά κάθε μερα φβ(εκείνη μου μιλάγε..),και πριν απο λίγο με πηρε τηλ και μιλάγαμε για κανα 20λεπτο.

 

 

το χριστό της

πολλές φορές μετά απο ένα χωρισμό απο μία μακροχρόνια σχέση έχει μείνει συνήθεια να μιλάς με τον άνθρωπο σου και μετά που το χάνεις απότομα και δεν έχεις κάποιον άλλο να το κάνεις πέφτεις στο τρυπάκι και στέλνεις ένα μήνυμα, κάνεις κάτι τέλος πάντων για να ξαναβρεθείς σε επαφή για άλλη μια φορά και ας είναι και λίγο. Αυτό λοιπόν έχει πάθει και πιστεύω πως το έκανε πιο έντονα για να δει την αντίδραση σου.

Επίσης οι γυναίκες είναι εγωίστριες στο θέμα χωρισμού, μετά που χωρίζεις απο μαλακία πετάνε ένα "θέλω ακόμα να είμαστε φίλοι, να κρατάμε επαφή", πράγμα που δεν γίνεται σε εμάς γιατί είμαστε προγραμματισμένοι τον έρωτα να μην μπορούμε να τον δούμε με άλλο μάτι.

 

Δεν μπορώ να σου πω τι να κάνεις, ούτε μπορώ να σου εξηγήσω τι κάνει αυτή και γιατί εφόσον η κάθε γυναίκα είναι ξεχωριστή (δυστηχώς) και δεν μπορεί κανείς να τις καταλάβει.

Άμα δεν γουστάρεις απλά σταμάτα να της απαντάς και θα το κόψει και αυτή. Αλλιώς ρώτα την για πιο λόγο το κάνει αυτό. Μερικές φορές η απάντηση είναι μπροστά σου και ας μην την βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...