Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Guest Elfocrash

Όχι δεν με νοιάζει για σένα. Άμα σε έκανε ο elfo θα φάει αυτός μπαν.

Nai, afhnw to ligo activity pou ferneis o euthxhs sto forum na xathei. einai polu kalutera. GOGO ban me

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα σου και άνοιξες και τη λάμπα;

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι με γράφει. Δεν πείραξα δικό του μπαν και σε έκανε unban χωρίς να μου πει τίποτα. Και σαν δεν έφτανε αυτό μου ζητούσε και τα ρέστα για αυτό που έκανε ο Zake και ο NeverMore.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Το πρόβλημα μου είναι ότι με γράφει. Δεν πείραξα δικό του μπαν και σε έκανε unban χωρίς να μου πει τίποτα. Και σαν δεν έφτανε αυτό μου ζητούσε και τα ρέστα για αυτό που έκανε ο Zake και ο NeverMore.

Μαλακα justice ante gamisou pou den pirakses diko mou ban. Ainte giati auto pou les den einai epixirima. Kai ksereis oti exw dikio. Kai an aksize gia abuse to ban o dask tote prepei na fas kai esu ban pou den tou erikses perma ban opws lene oi kanones + oti den erikses kai sot Fortuna kai ston Zake gia abuses.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου είναι ότι με γράφει. Δεν πείραξα δικό του μπαν και σε έκανε unban χωρίς να μου πει τίποτα. Και σαν δεν έφτανε αυτό μου ζητούσε και τα ρέστα για αυτό που έκανε ο Zake και ο NeverMore.

Αφού όντως είναι βλάκες ο zake και ο nevermore. Και τι συγκρίνεις τώρα, τα ban του elfο στα bot accounts με το δικό μου; Εσύ ο ίδιος μου είπες σε πμ πως κάνουν μαλακίες.

 

w/e, αν θες να ρίξεις ban κάνε μου perma και άσε τον νίκο

Link to comment
Share on other sites

Αφού όντως είναι βλάκες ο zake και ο nevermore. Και τι συγκρίνεις τώρα, τα ban του elfο στα bot accounts με το δικό μου; Εσύ ο ίδιος μου είπες σε πμ πως κάνουν μαλακίες.

 

w/e, αν θες να ρίξεις ban κάνε μου perma και άσε τον νίκο

eisai o hrwas mou
Link to comment
Share on other sites

Αναλύετε κάτι λεπτομέρειες λες και ήρθε το τέλος του κόσμου λες και δεν γινεται να το αφήσετε εδώ και να μην φάει κανείς βαν.

Link to comment
Share on other sites

Αφού όντως είναι βλάκες ο zake και ο nevermore. Και τι συγκρίνεις τώρα, τα ban του elfο στα bot accounts με το δικό μου; Εσύ ο ίδιος μου είπες σε πμ πως κάνουν μαλακίες.

 

w/e, αν θες να ρίξεις ban κάνε μου perma και άσε τον νίκο

 

Σου είπα κάτι o Zake/NeverMore δεν ξέρουν τίποτα από λολ. Δεν με ενδιαφέρει που έφαγες unban. Δεν κάθισε να το συζητήσει καν.

 

Μαλακα justice ante -beep-ou pou den pirakses diko mou ban. Ainte giati auto pou les den einai epixirima. Kai ksereis oti exw dikio. Kai an aksize gia abuse to ban o dask tote prepei na fas kai esu ban pou den tou erikses perma ban opws lene oi kanones + oti den erikses kai sot Fortuna kai ston Zake gia abuses.

 

Δεν έκανε μόνο abuse φίλε μου . Είχες κάνα μήνα να μπεις και μόλις έφαγε μπαν μπήκες να ζητήσεις εξηγήσεις. Άσε μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε γιατί εγώ του είπα να τσεκάρει, γιατί εσύ μου είπες τα γνωστά "έτσι που μιλάς χάνεις το δίκιο σου", ο μαξτορ κλασσικά δεν διαβάζει pms, και άλλοι mods δεν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Mods, eiste panugiri, gia to peo genika.

Paidakia.

 

Αν θυμάμαι καλά ζήτησες να γίνεις μοντ πρόσφατα. Όχι από μένα από τον Maxtor.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε γιατί εγώ του είπα να τσεκάρει, γιατί εσύ μου είπες τα γνωστά "έτσι που μιλάς χάνεις το δίκιο σου", ο μαξτορ κλασσικά δεν διαβάζει pms, και άλλοι mods δεν υπάρχουν.

 

Αυτό άμα ήταν μέσα μπορεί να το αντιμετώπιζε αλλιώς πριν το τελειώσω το θέμα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...