Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πως και θέλετε να ανοίξει το mxb??? και εκεί να πάτε θα έρθει ο άλλος ο μούλικος(Devon)

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

α οχι ουτε καν αλλα αυτος ηταν και καλα (τουλαχιστον ετσι ελεγε) αδερφος καποιου "γνωστου" legendary member εδω μεσα....

Link to comment
Share on other sites

α οχι ουτε καν αλλα αυτος ηταν και καλα (τουλαχιστον ετσι ελεγε) αδερφος καποιου "γνωστου" legendary member εδω μεσα....

 

 

aderfos tis dexias poutsotrixas tou aristerou arxidiou einai autos edw

Link to comment
Share on other sites

Πως και θέλετε να ανοίξει το mxb??? και εκεί να πάτε θα έρθει ο άλλος ο μούλικος(Devon)

Το mxb είναι ανοιχτό τόσο καιρό απλά χτες έφαγε ddos το network του psoma με botnet και γαμήθηκε λίγο. Και όχι δεν μπορεί να κάνει κανείς register.

 

α οχι ουτε καν αλλα αυτος ηταν και καλα (τουλαχιστον ετσι ελεγε) αδερφος καποιου "γνωστου" legendary member εδω μεσα....

Κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Το mxb είναι ανοιχτό τόσο καιρό απλά χτες έφαγε ddos το network του psoma με botnet και γαμήθηκε λίγο. Και όχι δεν μπορεί να κάνει κανείς register.

 

ναι το κατάλαβα και αυτό... Μια φορά και έναν καιρό ήταν ανοιχτές οι εγγραφές... Τώρα πλέον μόνο με πρόσκληση από τον ED....

Link to comment
Share on other sites

ναι το κατάλαβα και αυτό... Μια φορά και έναν καιρό ήταν ανοιχτές οι εγγραφές... Τώρα πλέον μόνο με πρόσκληση από τον ED....

Προφανώς γιατί είμαστε 10 άτομα που απλά το χουμε για την πάρτη μας.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς γιατί είμαστε 10 άτομα που απλά το χουμε για την πάρτη μας.

 

δεν διαφωνώ.... Εφόσον δίνει λεφτά ο ED ό,τι θέλει κάνει λογικό το βρίσκω....

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα , να μπαινουν τα μαλακισμενα απο εδω? Οχι ευχαριστω.

 

Τουλάχιστον δεν θα μπένει ο μούλικος(Devon) κάτι είναι και αυτό... Εγώ απορώ πότε θα βαρεθεί να μπένει εδώ όμως....

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα , να μπαινουν τα μαλακισμενα απο εδω? Οχι ευχαριστω.

Και μη ξεχνάμε και το άλλο θέμα που συζητούσαμε το προηγούμενο βράδυ :dat:

 

δεν διαφωνώ.... Εφόσον δίνει λεφτά ο ED ό,τι θέλει κάνει λογικό το βρίσκω....

Δεν το έχει αποφασίσει μόνος του ο ED, είναι απόφαση όλων μας και το χουμε όλοι μαζί το forum.

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν το έχει αποφασίσει μόνος του ο ED, είναι απόφαση όλων μας και το χουμε όλοι μαζί το forum.

 

Όπως και να έχει.... λογικό το βρίσκω....

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.

εμενα λεει ο αλλος scammer επειδη εκανα password recover ο αλλος που το ξαναπηρε και αυτος πισω ενω οταν καναμε το trade δεν ειχε register email ειναι gg ;p

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα , να μπαινουν τα μαλακισμενα απο εδω? Οχι ευχαριστω.

 

 

ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΡΑ ΣΤΑ ΜΑΝΑΒΙΚΑ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι ακριβώς έγινε. Δεν πήρα καν θέση στο θέμα του promote/demote σου, απλά αναφέρω έναν πιθανό λόγο. Γι αυτό χρησιμοποίησα και τη λέξη "μάλλον". Δε θεώρησα ποτέ κανένα team του mxc ικανό, παρά μόνο ξεχώριζα κάποιες μονάδες, μιας και ο μέσος mod έκανε τα μικρολαθάκια που λες και κατέληγαν σε ιστορίες. Αν ήμουν admin θα απέφευγα να κάνω mods άτομα που το ζητάνε γιατί έχω παρατηρήσει πως αυτοί είναι που προκαλούν τους περισσότερους μπελάδες. 

 

π.χ. εγώ, o ed και ο Νικολούδος ποτέ δε ζητήσαμε να γίνουμε mod. Κανείς δεν είχε ποτέ θέμα με τις αποφάσεις μας επειδή δεν προέκυπταν από ανάγκη να γίνει κάτι, ώστε να ανέβουμε στα μάτια κάποιου, αλλά από υποχρέωση. Χωρίς να είμαι σίγουρος για τους άλλους 2, προσωπικά, μπορώ να πω με ασφάλεια πως η σχέση μου με όσους μπαίνουν στο lol section είναι φιλικές ή ουδέτερες. Γενικά ποτέ δεν είχα "εχθρικές" σχέσεις με κάποιον όσο χρησιμοποιώ αυτό το acc. Όταν δε συμπαθούσα κάποιον, δεν ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί του ακόμα και αν μου το ζητούσανε. Απλά έμενα ουδέτερος.

 

Θες να μου πεις δηλαδή ότι επειδή το ζήτησα πάει να πει ότι αναζητώ δύναμη η να το παίξω κάποιος? Η να ανέβω στα μάτια κάποιου που λες και εσυ?

Το πρόβλημα είναι ότι και να αλλάξεις όπως λες πάλι θα υπάρχει η ίδια αντιμετώπιση. Τελως πάντων τι συζητάμε τώρα.

 

Μα είπα τίποτα; Με είδες και τότε να γράφω τίποτα; Εγώ ζήτησα το demote για το λόγο που λες "Μπες στη θέση του Maxtor" και την έκανα, έφυγα και τώρα απλά μπήκα γιατί είναι γιορτές και οκ χρόνο έχω και είπα να κάνω μια βόλτα αλλά όταν βλέπω κάτι παπαριές που γράφουν δε μπορώ. Όταν ο άλλος ο στόκος μου λεεί ότι κλάφτηκα για το demote απλά του δείχνω facts τα οποία καταρρίπτουν κάθε επίθεση του προς εμού. 

 

Έχεις δίκιο ρε. Όλοι το είχαμε ζήσει τότε με τον ανάπηρο τον Middleman. Ευτυχώς που έχει πάρει το μπούλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock