Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μιλάμε για ανορημότητα του κερατά!!!!!!!!! Αλλά φτένε οι γονείς τους... Έτσι όπως τους μεγάλωσαν έτσι έμειναν... Μην περιμένεις να αλλάξει κάτι τρελέ....

Link to comment
Share on other sites

gia pion leei den 3ereis omws, xaxaxaxaxaxaxax

 

 

Δεν το συζητάμε, για έναν πρίξα σαν την μάπα σου.... λογικό το βλέπω, γιατί για 18+ δεν σε κόβω εσένα.... για ένα 12άρι και πολύ λέω....

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητάμε, για έναν πρίξα σαν την μάπα σου.... λογικό το βλέπω, γιατί για 18+ δεν σε κόβω εσένα.... για ένα 12άρι και πολύ λέω....

 konta epeses, 14 eimai

 

ala eisai toso vlakas pou o alos leei gia ton ovenuc kai esy les gia mena xaxaxaxax

Link to comment
Share on other sites

ε ρε το νούμερο, αλλουνού account είχε και έμπενε για να δει τις αναφορές του χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αν είναι 15 πραγματικά θα με εκπλήξει, εν τω μεταξύ η ειρωνία αυτό το pass το χα μόνο εδώ και στον πουτσοserver του δε το βάζω πουθενά δε ξέρω πως μου ρθε και το βαλα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Το νούμερο ο xdem παραδέχθηκε ο,τι μπήκε με το account του Nikoloudou για να βλέπει για τις αναφορές του!!!

 

Εγώ το περίμενα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι 15 πραγματικά θα με εκπλήξει, εν τω μεταξύ η ειρωνία αυτό το pass το χα μόνο εδώ και στον πουτσοserver του δε το βάζω πουθενά δε ξέρω πως μου ρθε και το βαλα εκεί.

 

 

Καλά πως τον ήξερε όμως; Ρε μπας και ευθίνεσαι και εσύ; μήπως του έδωσες τον κωδικό για να μπένει να βλέπει τι γράφουν για αυτόν;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...