Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Φεύγει να πάει να υπηρετήσει τη μαμά πατρίδα τη Δευτέρα το βράδυ, θα πάμε Δευτέρα πρωί για καφέ :yesyoucan:

 

ΒΛΕΠΕΤΕ ΡΕ; ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ!

Γιατί όταν είστε για καφέ έχουμε κανονίσει όλο το mxb να πάμε στο kapagama.
Link to comment
Share on other sites

και ρε αγόρι μου, να σε ρωτήσω κάτι σοβαρά τώρα.

 

λες κάτι και αναφέρεσαι στον universe......περιμένεις να σε πάρω στα σοβαρά τώρα;

 

Ααα φίλε μου wrd το ξέρω ότι δεν με παίρνεις στα σοβαρά αλλά να σου πω και κάτι? ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟΟΟΟΟΟΟ ΜΑΣ την έννοια σου είχα κολοζωαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πότε θα γίνω gfx mod;

50 pp και την φουσκωτή rukia στον μάξτορ και θα το σκεφτούμε
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν είστε για καφέ έχουμε κανονίσει όλο το -censored- να πάμε στο kapagama.

CENSORED ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑ
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν είστε για καφέ έχουμε κανονίσει όλο το -censored- να πάμε στο kapagama.

:truestory:

Όταν γίνω και εγώ global.

ξέρεις, ε; σύντομα.

Ααα φίλε μου wrd το ξέρω ότι δεν με παίρνεις στα σοβαρά αλλά να σου πω και κάτι? ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟΟΟΟΟΟΟ ΜΑΣ την έννοια σου είχα κολοζωαρα.

ναη αγωρει μωυ, ναυ
Link to comment
Share on other sites

Ααα φίλε μου wrd το ξέρω ότι δεν με παίρνεις στα σοβαρά αλλά να σου πω και κάτι? ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟΟΟΟΟΟΟ ΜΑΣ την έννοια σου είχα κολοζωαρα.

 

ενα ντεκαρμα το θες τωρα, καταντας Τουλάχιστον τοξικός, εγω εφαγα ντεκαρμα για "gtfo"

Link to comment
Share on other sites

50 pp και την φουσκωτή rukia στον μάξτορ και θα το σκεφτούμε

Έχω κάνει request sig και κανείς δεν μου κάνει. Useless gfx mods.
Link to comment
Share on other sites

Φεύγει να πάει να υπηρετήσει τη μαμά πατρίδα τη Δευτέρα το βράδυ, θα πάμε Δευτέρα πρωί για καφέ :yesyoucan:

 

ΒΛΕΠΕΤΕ ΡΕ; ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ!

και ο άγγελος πήγε στρατό αλλά μόλις βρίσκει χρόνο στο κψμ μπαίνει :-beep- yeah:

 

αν ήσασταν κοντά στο ηράκλειο θα πηγαίναμε όλοι μαζί :3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock