Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Γύρνα πλευρό . Αν δεν ζητουσες demote νομιζες οτι θα σε αφηνα ; Επίσης σιγά μην ζητούσα την γνωμη σου για το ποιος θα παρει promote ή όχι . Το οτι ήσουν active δεν μου λεει κάτι . Κανονικά τον Dask έπρεπε να βάλω όχι εσένα . Και άλλη φορά μιλά καλύτερα κατάλαβες ;

 

Σιγά μη σε σεβαστω κιόλας μπετοβλακα εσύ και ο wrd τα μηδενικά του forum έχετε τα high ranks και μας το παίζετε ότι γαμαμε και δερνουμε.

 

 

Wrd εσύ αγόρι μου τι κάνεις ως g.mod? Να σου πω εγώ τιποταααα απλά έχεις εξουσία επειδή είστε παλιά φιλαράκια με τον justice.

 

Bonjovi sure re.

Justice ρε αγόρι μου είσαι τόσο τραγικός που το παραδέχεσαι ότι και καλά δεν θα το άφηνες να περάσει έτσι μέχρι να φάω demote απλά έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

δες λίγο το fb η το κινητό σου ρε γαμημένε!

που 'σαι ρε μαλάκα;

 

στείλε μου id/e-mail και πρόχειρο pass να σε βάλω στο m­axb­astards που είναι όλοι

Link to comment
Share on other sites

αχ θεέ μου, τι θέλω και μιλάω

 

 

πολύ πίσω, ούτε ο πώνζ0ρ δεν μένει τόσο πίσω σε lane :/

Λες τον άλλον βλάκα ενώ εσύ κάθεσαι και βρίζεις πίσω από το pc,κατά τα άλλα αυτός δεν έχει μυαλό.

 

Back to Janna.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη σε σεβαστω κιόλας μπετοβλακα εσύ και ο wrd τα μηδενικά του forum έχετε τα high ranks και μας το παίζετε ότι γαμαμε και δερνουμε.

 

 

Wrd εσύ αγόρι μου τι κάνεις ως g.mod? Να σου πω εγώ τιποταααα απλά έχεις εξουσία επειδή είστε παλιά φιλαράκια με τον justice.

 

Bonjovi sure re.

Justice ρε αγόρι μου είσαι τόσο τραγικός που το παραδέχεσαι ότι και καλά δεν θα το άφηνες να περάσει έτσι μέχρι να φάω demote απλά έχεις πρόβλημα.

το vip το πλήρωσες;
Link to comment
Share on other sites

που 'σαι ρε μαλάκα;

 

στείλε μου id/e-mail και πρόχειρο pass να σε βάλω στο m­axb­astards που είναι όλοι

Φεύγει να πάει να υπηρετήσει τη μαμά πατρίδα τη Δευτέρα το βράδυ, θα πάμε Δευτέρα πρωί για καφέ :yesyoucan:

 

ΒΛΕΠΕΤΕ ΡΕ; ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω report τον wrd με reason: toxic attitude, doesn't fit in our community.

Για σε παρακαλώ,δεν είσαι staffer εσύ,δεν παιρνάνε εδώ αυτά.

 

Γιατί δεν μπαίνεις LoL τελευταία?

Link to comment
Share on other sites

Για σε παρακαλώ,δεν είσαι staffer εσύ,δεν παιρνάνε εδώ αυτά.

 

Γιατί δεν μπαίνεις LoL τελευταία?

Γιατί το internet μου είναι τόσο σκατένιο που μπαίνω και τρώω dc στα 5 πρώτα δευτερόλεπτα.
Link to comment
Share on other sites

Για σε παρακαλώ,δεν είσαι staffer εσύ,δεν παιρνάνε εδώ αυτά.

 

Γιατί δεν μπαίνεις LoL τελευταία?

υσχειοι, πωυ να παιρασωυν
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock