Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

δεν είσαι ποτε ο εαυτός σου,προσπαθείς να γίνεις/πεις κάτι συνέχεια ώστε να σε προσέξουν/συμπαθήσουν οι άλλοι και να αρχίσουν να 'μιλάνε' μαζί σου.

 

συν οτι εσύ απο μόνος σου κάποιες φορές αναιρείς αυτά που λες σε προηγούμενα ποστς σου,γενικά αν με ρωτάς δεν είσαι έτοιμος ακόμα.

 

και αν υποθέσουμε ότι ξέρεις γφχ(δεν έχω άποψη,δεν έχω ιδέα),το φόρουμ έχει ήδη 2 γφχερς καλούς,δεν πιστεύω να χρειάζεται άλλον.

Link to comment
Share on other sites

minideed

http://maxcheaters.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=19051

 

« on: November 12, 2012, 02:59:45 PM »

Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν κάνεις βασικά για άλλους λόγους.

ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ

το φόρουμ έχει ήδη 2 γφχερς καλούς,δεν πιστεύω να χρειάζεται άλλον.

ΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ ΝΑΙ ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ MOD
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ MOD

μιξμαστερ,y u no
σε κανέναν απο αυτούς δεν κοίταξα activity..
Link to comment
Share on other sites

δεν είσαι ποτε ο εαυτός σου,προσπαθείς να γίνεις/πεις κάτι συνέχεια ώστε να σε προσέξουν/συμπαθήσουν οι άλλοι και να αρχίσουν να 'μιλάνε' μαζί σου.

 

συν οτι εσύ απο μόνος σου κάποιες φορές αναιρείς αυτά που λες σε προηγούμενα ποστς σου,γενικά αν με ρωτάς δεν είσαι έτοιμος ακόμα.

 

και αν υποθέσουμε ότι ξέρεις γφχ(δεν έχω άποψη,δεν έχω ιδέα),το φόρουμ έχει ήδη 2 γφχερς καλούς,δεν πιστεύω να χρειάζεται άλλον.

 

αυτο στη πορεία θα βγεί. Συμφωνώ αν μιλας για σημερα οχι απλα ξεκαθαρισα καποια πραγματα για το 2ο λογαριασμο κτλπ. δεν ειπα κατι για να τραβηξω προσοχη και τι αναιρω ?

Link to comment
Share on other sites

δεν μιλάω μόνο για σήμερα,γενικά σου μιλάω..

 

απο τότε που είχες το ζεον μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μιλάω μόνο για σήμερα,γενικά σου μιλάω..

 

απο τότε που είχες το ζεον μέχρι τώρα.

 

δεν νομίζω να χω κανει κάτι κακο με αυτο το λογαριασμο pm. tote ekana malakies to kserw.

Link to comment
Share on other sites

δεν κάθομαι να ψάξω τώρα..

 

αλλά και μόνο που έκανες καινούργιο λογαριασμό για να αρχίσεις φιλίες με τα άτομα που θεωρητικά είχες 'μαλώσει'(λολ) είναι απλά θλιβερό.

 

κάποιος σε πάει για αυτό που είσαι,όχι για αυτό υποδίεσαι.

Link to comment
Share on other sites

δεν κάθομαι να ψάξω τώρα..

 

αλλά και μόνο που έκανες καινούργιο λογαριασμό για να αρχίσεις φιλίες με τα άτομα που θεωρητικά είχες 'μαλώσει'(λολ) είναι απλά θλιβερό.

 

κάποιος σε πάει για αυτό που είσαι,όχι για αυτό υποδίεσαι.

 

giati to blepete etsi? afou dn einai etsi.. eipa to account ftiaxtike gia allo logo. oxi gia na ta exw kala me sas. diladi ama piasw to zeon tha einai kalitera? twra kserete poios eimai no point. giati poios katalabe to pragmatiko mou euato ?

Link to comment
Share on other sites

Μου μένουν λίγες ώρες ακόμα πριν πάθω εγκεφαλικό από την αυπνία και δεν θα τις χαλάσω κράζωντας τον zeon, άντε γαμήσου τώρα 'ντάξει κούρασες. Demote οποσδήποτε zeon, και εγώ στη θέση του wrd, το 1ο μπαν που θα κάνω θα είναι στο μαξτορ.

 

Καληνύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου μένουν λίγες ώρες ακόμα πριν πάθω εγκεφαλικό από την αυπνία και δεν θα τις χαλάσω κράζωντας τον zeon, άντε γαμήσου τώρα 'ντάξει κούρασες. Demote οποσδήποτε zeon, και εγώ στη θέση του wrd, το 1ο μπαν που θα κάνω θα είναι στο μαξτορ.

 

Καληνύχτα.

estila minima padou , gia Game Moderator , 8a se stiriksw re gt aksizeis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...