Jump to content

ΤΟ MXC ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟΥΣ VIP


randomnamehere

Recommended Posts

ΦΕΡΤΕ ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΣΤΟ MXC! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΡΙΞΤΕ ΤΟΥΣ MOD! MAXTOR ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ! ΚΑΤΩ Ο MAXTOR , ΚΑΤΩ ΟΙ MODS!

Link to comment
Share on other sites

ΦΕΡΤΕ ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΣΤΟ MXC! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΡΙΞΤΕ ΤΟΥΣ MOD! MAXTOR ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ! ΚΑΤΩ Ο MAXTOR , ΚΑΤΩ ΟΙ MODS!

θα εριχνα ενα χουντικο lock, αλλα θελω να δω καμια μαλακια να γελασω.

Keep going

Link to comment
Share on other sites

θα εριχνα ενα χουντικο lock, αλλα θελω να δω καμια μαλακια να γελασω.

Keep going

 

Τώρα εξήγησε μου αυτός με ποια λογική άνοιξε το τόπικ... Έλεος θεέ μου τι  άλλο θα δω εδώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εξήγησε μου αυτός με ποια λογική άνοιξε το τόπικ... Έλεος θεέ μου τι  άλλο θα δω εδώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!!

 

Είναι κακός παίχτης.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εξήγησε μου αυτός με ποια λογική άνοιξε το τόπικ... Έλεος θεέ μου τι  άλλο θα δω εδώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε μαλάκα, όλη μέρα κράζεις τους mod και τον μαξτορ και τώρα κράζεις αυτόν που κράζει κι αυτός τους mod και τον μαξτορ;

 

Διχασμένος or;

Link to comment
Share on other sites

ΦΕΡΤΕ ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΣΤΟ MXC! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΡΙΞΤΕ ΤΟΥΣ MOD! MAXTOR ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ! ΚΑΤΩ Ο MAXTOR , ΚΑΤΩ ΟΙ MODS!

Βουτυράκι θες κι εσύ ε;
Link to comment
Share on other sites

ΦΕΡΤΕ ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΣΤΟ MXC! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΡΙΞΤΕ ΤΟΥΣ MOD! MAXTOR ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ! ΚΑΤΩ Ο MAXTOR , ΚΑΤΩ ΟΙ MODS!

Ο μπατσόλαγνος είναι υπέρ της επαναστάσεως ;

 

Ω !

Link to comment
Share on other sites

Βάλτα στο κώλο σου να κάνουν και κρούστα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα ε τον μαλάκα αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Τελικά η ζέστη μας πλάκωσε ομαδικός!

Link to comment
Share on other sites

Βάλτα στο κώλο σου να κάνουν και κρούστα.

Σορρυ φιλε αλλα δεν εχω τις ομοφυλοφιλικες τασεις που εχεις εσυ , λιγος σεβασμος δεν βλαπτει που κ που , ουτε καν σου απευθυνα τον λογο αλλα καλα τα λες πισω απο μια οθονη , ενα εφε εισαι Dask τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...