Jump to content

[GR]Σχετικα με τα χτεσινα.


Noble®

Recommended Posts

ναι...ελευθερία λόγου...nothing more...

kanis dn sou eipe min milas. ean i8eles na grapsis kati se ekina ta topic pou ekane lock poli apla 8a mporouses na apef8in8is ston idion pou ekane lock to topic i se kapion allon mod kai na zitisis unlock i alios na kanis ena new topic
Link to comment
Share on other sites

στεναχωρήσω με ι;

ισχύει

τον dask τον έφαγαν αυτοί που τον έβαλαν ,αλλά τι να πεις αφού το 3/4 σταφφ team είναι εκεί επειδή παίζει lol. lol

σε άλλους καιρούς ο dask θα ήταν just kewl

 

τώρα απλά τα αρχίδια μας κουνιούνται όσο το σταφφ το βλέπει σοβαρά

oh please

πάλι μιλάς χωρίς να ξέρεις. άλλη φορά μπορείς να μαθαίνεις τα πάντα και μετά να πεις την άποψή σου γιατί είσαι πάντα λάθος γιατί ξέρεις τα μισά από όσα έχουν γίνει;
Link to comment
Share on other sites

Kωστη δεν ξερω αν συμφωνεις μαζι μου αλλα νομιζω οτι αυτη η κουβεντα δεν ωφελει να συνεχιστει νομιζω βγηκε μια "ακρη",

που δεν νομιζω οτι αφορα εμας και θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε μεταξυ σας.

Α και σαφως δεν σου λεω τι να κανεις με την εννοια εσυ εισαι ο moderator εσυ κανεις οτι θες απλα την γνωμη μου λεω και δεν

προσπαθω να το παιξω καλος , το λεω αυτο για να μην εχουμε παρεξηγησεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Eνω τα 10 τόπικ που κάνατε για το barcelona - real, για τα πέναλτυ που έχασαν, για το γκολ που έβαλε ο τορρες άλλα 20 άκυρα τοπικ, νεκρά χωρίς posts και άλλα 2 που άνοιξαν και με έκραζαν 20 άτομα ήταν εντελώς χρήσιμα και θα βοηθούσαν το αγαπημένο σου φορουμ να πάει μπροστά.

Xtes 2 topic ekana ena gia kathe imiteliko.Alla den einai to olo thema gia to ti pextike xtes.Aplos eixes kairo (nomizo) p ekane sto olo thema me anousia locks

Link to comment
Share on other sites

Kωστη δεν ξερω αν συμφωνεις μαζι μου αλλα νομιζω οτι αυτη η κουβεντα δεν ωφελει να συνεχιστει νομιζω βγηκε μια "ακρη",

που δεν νομιζω οτι αφορα εμας και θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε μεταξυ σας.

Α και σαφως δεν σου λεω τι να κανεις με την εννοια εσυ εισαι ο moderator εσυ κανεις οτι θες απλα την γνωμη μου λεω και δεν

προσπαθω να το παιξω καλος , το λεω αυτο για να μην εχουμε παρεξηγησεις.

 

Δεν ξέρω αν λέγοντας Κωστή εννοείς τον noble, αν ναι τον αφορά και πολύ μάλιστα μιας που οι μπιχτές περί promotion μου αυτόν είχαν στόχο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν λέγοντας Κωστή εννοείς τον noble, αν ναι τον αφορά και πολύ μάλιστα μιας που οι μπιχτές περί promotion μου αυτόν είχαν στόχο.

Ναι αυτον ελεγα , συγνωμη τοτε δεν θα ενοχλησω αλλο γιατι απ'οτι καταλαβα δεν γνωριζω και καλα τι εχει παιχτει ακριβως

μια γενικη εικονα εχω μοναχα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενοχλείς, δεν έχω άλλο αίμα μέσα μου.

Στο ρουφηξαν ολο ε?

Eπισης να πω οτι οταν εφαγα το demote + ban για εναν αστειο λογο που κανεις δεν με υποστηριξε δεν με ενοιαξε καθολου γιατι τελικα αποδειχτηκε οτι ειχα δικιο

 

Link to comment
Share on other sites

Στο ρουφηξαν ολο ε?

Eπισης να πω οτι οταν εφαγα το demote + ban για εναν αστειο λογο που κανεις δεν με υποστηριξε δεν με ενοιαξε καθολου γιατι τελικα αποδειχτηκε οτι ειχα δικιο

 

Δεν περιμένω να με υποστηρίξει κανείς, ούτε με νοιάζει. Απλά άντε να τους εξηγείς τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω να με υποστηρίξει κανείς, ούτε με νοιάζει. Απλά άντε να τους εξηγείς τώρα.

Εμένα πάντως μ'άρεσαν αρκετά dekarma σου ως προς το περιεχόμενο. Κάτι σε αγρίεψε. Evil.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...