Jump to content

[Αποβολη]


Vampirenios

Recommended Posts

:) τνχ παιδες

Καλή διασκέδαση στο νέο σου σχολείο.

Α, επίσης **ποινές** όχι πινες ούτε πείνες. τρολολο. Για αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος ισχύει κανονικά σε ιστορίες με άσκηση σωματικής βίας ακραίου βαθμού όπως αίματα κτλ. Δεν σε σώζει ούτε ο Θεός :D

Link to comment
Share on other sites

Δες θετικά την αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος, καινούρια γκομενάκια.

Link to comment
Share on other sites

File m etixe akrivos to idio k efaga 5imeri apovoli, tou pediou tou espasa 2 dontia k ti miti, twra g sena dn ksr emis exoume k -beep-a diefthinti

Πολύ αίμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή διασκέδαση στο νέο σου σχολείο.

Α, επίσης **ποινές** όχι πινες ούτε πείνες. τρολολο. Για αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος ισχύει κανονικά σε ιστορίες με άσκηση σωματικής βίας ακραίου βαθμού όπως αίματα κτλ. Δεν σε σώζει ούτε ο Θεός :D

Ωραια....μακαρι να με στειλουν σε κανα κοντινο...αν ειναι μακρινο...σχολειο...αντιο :d

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ο διευθυντης θα παει με το μερος του καθηγητη (κατα 95%) και θα βαλει "σαλτσες" εννοειτε τοτε βαλε και εσυ , π.χ. μου εβρυσε την μανα τα θεια το σπιτι κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω φετος πηρα αποβολη 2τερη μερα εμτα τον Αγιασμο γιατι εβρισα τον παπα στον αγιασμο.Εκει απλα ητανε οι μερες (3)

 

2 φορες για το καπνισμα την μια πειρα μονο αποβολη την αλλη απειλησα τον διευθυντη με μυνηση επειδη φουμαρουνε και οι καθηγητες σχολειο.

 

 

2 Μονοημερες απο την ιδια μαλακια για φασαρια στο μαθημα

 

και 1 για ξυλο.

 

 

πραγματικα στην μονη που κινδυνεψα να με πουλεψουν ηταν η τελευταια.Οπως ειπανε η παραπανω , ψυχραιμια και να εισαι αναλυτικος στο οτι σε προκαλεσε και στο τι εγινε ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.

 

 

Η μαλακια με εμενα ητανε οτι βαρεσα με την μια και δεν ειχα ουτε εγω σημαδια μετα.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνει χειρότερα και δεν έγινε τίποτα :p

 

Εδώ ένας τύπος πέταξε την τσάντα του στο φως και έπεσε η λάμπα πάνω σε ένα παιδί και έφαγε απλά μια πενθήμερη.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνει χειρότερα και δεν έγινε τίποτα :p

 

Εδώ ένας τύπος πέταξε την τσάντα του στο φως και έπεσε η λάμπα πάνω σε ένα παιδί και έφαγε απλά μια πενθήμερη.

Χαχα περυσι εσπασα ενα φωταγωγο καταλαθος με τσαντα και φυσικα δεν τους αφησα να με βρουνε :D
Link to comment
Share on other sites

Χαχα περυσι εσπασα ενα φωταγωγο καταλαθος με τσαντα και φυσικα δεν τους αφησα να με βρουνε :D

 

Πρώτη Λυκείου είχαμε πάει με 2 κωλόζωα τουαλέτα για τσιγάρο και μπαίνει ένα παιδάκι από το Γυμνάσιο να κατουρήσει και ανάβουμε φωτιά σε ένα ρολό κωλόχαρτο και του το πετάμε μέσα στην τουαλέτα του. Τριήμερη τα δύο κωλόζωα που το κάνανε. Αν και είχα εγώ την ιδέα δεν έφαγα QQ

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη Λυκείου είχαμε πάει με 2 κωλόζωα τουαλέτα για τσιγάρο και μπαίνει ένα παιδάκι από το Γυμνάσιο να κατουρήσει και ανάβουμε φωτιά σε ένα ρολό κωλόχαρτο και του το πετάμε μέσα στην τουαλέτα του. Τριήμερη τα δύο κωλόζωα που το κάνανε. Αν και είχα εγώ την ιδέα δεν έφαγα QQ

 

Έχω φάει αποβολή για προεδρία , μια και γίνονταν ζημιές στο σχολείο και δεν λέγαμε ποιοι ήταν (Δεν ξέραμε)-2α γυμνασίου- . Έχω φάει αποβολή για καβγά με καθηγητή μέσα στην τάξη . Για την ακρίβεια δεν είχα κάνει τίποτα και είπε να με βγάλει έξωμε απουσία τα πήρα κτλπ. -3η γυμνασίου- .

 

Φέτος την έχω γλιτώσει , αλλά γενικά στο σχολείο επικρατεί μπάχαλο .. Έχουν πέσει σε πάνω απο 6-7 άτομα αποβολές .. Χάραξαν ολόκληρο πίνακα , Έσπασαν το τζάμι απο πίνακα ανακοινώσεων και βγάλαν της ανακοινώσεις , βασικά τις αντικατέστησαν με την lisa ann . Σπάσανε παράθυρο , το οποίο και το πέταξαν απο το δεύτερο όροφο κάτω . Σπάσανε την πόρτα από την τουαλέτα των αγοριών (έτυχε να είμαι κα ιστο συμβούλιο ως πρόεδρος τάξης μιας και είχα κολλητό μπλεγμένο , κι ως διπλομάτης που είμαι τον γλίτωσα (Μονοήμερη με αναστολή) , ενώ οι άλλοι 2 πήραν 3ήμερες xD)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω φετος πηρα αποβολη 2τερη μερα εμτα τον Αγιασμο γιατι εβρισα τον παπα στον αγιασμο.Εκει απλα ητανε οι μερες (3)

 

2 φορες για το καπνισμα την μια πειρα μονο αποβολη την αλλη απειλησα τον διευθυντη με μυνηση επειδη φουμαρουνε και οι καθηγητες σχολειο.

 

 

2 Μονοημερες απο την ιδια μαλακια για φασαρια στο μαθημα

 

και 1 για ξυλο.

 

 

Το καλύτερο παιδί σα να λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...