Jump to content

[Αποβολη]


Vampirenios

Recommended Posts

Οποιος σε λυκειο μιλαω παντα...εχει φαει αποβολες..και ξερει στο περιπου τις πινες...η γνωριζει γενικα περιπου τις πινες ας μιλισει εδω να ρωτισω κατι

Link to comment
Share on other sites

πιαστηκαμε στα χερια με τον ανηψιο ενος καθηγητη εν ωρα μαθηματος...εμενα απ οτι μου ειπε ο διευθυντης πιστευω για να με φοβισει γιατι αυριο ερχετε συλλογος...μου ειπε η 5 μερες η αλλαγη σχολειου..ειναι δυνατον? χωρις να εχω δωσει αλλες αφορμες?

Link to comment
Share on other sites

όχι μην ψαρώνεις αλλά δεν σε παίρνω και στο λαιμό μου εξαρτάται και από τον διευθυντή ! εμείς είχαμε έναν πέρυσι που ήταν μαλάκας και έδινε αποβολές για πλάκα ...

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι..πως...εγω βγηκα αθικτος απ την αιθουσα κ αυτος μεσα στα αιματα...το καλο ειναι πως εχω ολη την ταξη και την καθηγητρια..με το μερος μου διοτι..εκεινος αρχισε..εγω τελιοσα......το κακο ειναι πως ο θειος του...θα βαλει πολυ σαλτσα μεσα στο συμβουλιο

Link to comment
Share on other sites

πιαστηκαμε στα χερια με τον ανηψιο ενος καθηγητη εν ωρα μαθηματος...εμενα απ οτι μου ειπε ο διευθυντης πιστευω για να με φοβισει γιατι αυριο ερχετε συλλογος...μου ειπε η 5 μερες η αλλαγη σχολειου..ειναι δυνατον? χωρις να εχω δωσει αλλες αφορμες?

Ama einai M A L A K O G A V L H S  o dieu8unths.... kai sigoura 8a pah mazh me ton paidi tou ka8ighth alla ama xosi 5 hmeres kai alagh 8a einai megalos Tro bas.... Shvloulh pou sou dino ekphras psixremia pe3to anetos kai prospa8ise me ton logo sou na kerdisis kialous ka8ightes akomi kalhtero 8a htane na mhn eixais kai pio palia hstoriko mhn nevriasis gia kanena logo fona3e h ton  patera sou h thn mhtera sou na er8h aurio sto sxoleio. etsi hsos boreshs na soshs thn alagh sxoleikou perivalodos kai ths 5hmerh.

btw  gia pio logo ton saphses ?

Link to comment
Share on other sites

πιαστηκαμε στα χερια με τον ανηψιο ενος καθηγητη εν ωρα μαθηματος...εμενα απ οτι μου ειπε ο διευθυντης πιστευω για να με φοβισει γιατι αυριο ερχετε συλλογος...μου ειπε η 5 μερες η αλλαγη σχολειου..ειναι δυνατον? χωρις να εχω δωσει αλλες αφορμες?

gia na se fovisei to kanei, kai egw to exo pa8ei kai apla m eskase mia omorfi 2imeri..eipame oxi kai 5imeri :o kai an paei sou peksei tetia fasi fonakse tous goneis sou na ton kraksoun gia na ksipnisei. Aaa kai xose kai kamia bounia sto paralyto ama to vreis eksw apo to sxoleio gia na eisai nomimos.

Link to comment
Share on other sites

kai kati alo.. an se fonaksoun sto grafeio na tous dihgei8eis ti egine mn arxizeis na fonazeis kai na to pezeis magkas gt auto 8a to paroun arnitika

Link to comment
Share on other sites

στο γραφειο πηγα ημουν ανετος σαν να μην εγινε τιποτα εδωσα γραπτη αναφορα και τελος...στο θεμα μας εχω πολλες απουσιες δεν με παιρνει...και τελος παντων....εβαλε και ατομα να με χτυπησουν μολις σχολαγα..αλλα...δεν καταφεραν να κανουν τπτ...γιατι ολοι μας εχουμε τις παρεες μας αν κ αυτο θα το αναφερο στο συλλογο......δεν θα την βγαλει ευκολα καθαρη

Link to comment
Share on other sites

JaydTrinety....αυτος εχει προηγουμενα με ενα φιλο μου..και σημερα...μας ελεγε μαλακιες το πρωι...στην ταξη ζητησα απ την καθηγητρια να αλλαξω θεση...κ επειδη πηγαινα σερνοντας την καρεκλα..μ λεει η καθηγητρια σε ποναει ο κολος σου και δεν μπορεις να σηκωθεις?...μετα ο αλλος πεταγε σποντες για αυτο..πηγα στο θρανιο του...σηκωθηκε..ξεκινησε χριστοπαναγιες...μου εριξε μια μπουνια...και δεν ηθελε πολυ......τον πειραν τα αιματα...

Link to comment
Share on other sites

η γνωμη μου ειναι μην ψαρωνεις αλλα μην εισαι σιγουρος για τπτ...

αυτο που θα σε σωσει ειναι μαρτυρες για την αιτια και επισης αν δεν βγει συμπερασμα το ποιος εφταιγε ο αντιπαλος σου να παθει οτι και εσυ.

Αλλιως μπορεις να καταφυγεις στην δευτεροβαθμια(αν θες να το πας ακραια αφου λες δεν εχεις περιθωρια) και να διαμαρτυρηθεις.

 

και απο εμπειρια και μονο, αν αναφερεις στον διευθυντη οτι αν πραξει λαθος θα καταφυγεις στην δευτεροβαθμια ενας λογος παραπανω να σου μειωσει την ποινη..ΦΟΒΟΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ!ΓΑΤΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

JaydTrinety....αυτος εχει προηγουμενα με ενα φιλο μου..και σημερα...μας ελεγε μαλακιες το πρωι...στην ταξη ζητησα απ την καθηγητρια να αλλαξω θεση...κ επειδη πηγαινα σερνοντας την καρεκλα..μ λεει η καθηγητρια σε ποναει ο κολος σου και δεν μπορεις να σηκωθεις?...μετα ο αλλος πεταγε σποντες για αυτο..πηγα στο θρανιο του...σηκωθηκε..ξεκινησε χριστοπαναγιες...μου εριξε μια μπουνια...και δεν ηθελε πολυ......τον πειραν τα αιματα...

Kala ton ekanes! lhpon aurio tous gonh sou kai pistevo 8a thn glhtosis mhn kanhs kamia kinhsh na ton plakosoune h ns ton plakosis anafere pou evale atoma na se diroune kai dose kai onomata (ghne karfi me liga logia ).fadazome ta atoam pou 8a evale dn 8a einai kai h kalhterh filoi sou ara eisai ok!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...