Jump to content

[GR] Ανέκδοτα


Maxtor

Recommended Posts

" post="822734" timestamp="1263730998"]

Ήταν ένας στην Έρημο και είχε πολλά χρόνια να γαμήσει και λέει τι να κάνω? τι να κάνω? 8α γαμήσω την καμήλα. Πάει να γαμήσει την καμήλα ...τον κλωτσάει...πάει δεύτερη φορά τα ίδια ...πάει τρίτη φορά τα ίδια.. μετά βλέπει την Πάμελα να σταματάει και να της χάλασε το αμάξι..του λέει άμα μου το φτιάξεις από μένα ό,τι χάρη θες..Το φτιάχνει τέσπα..μέτα του λέει η πάμελα τι χάρη 8ες? και λέει αυτός..8έλω να κρατήσεις την καμήλα για να τη γαμήσω ;D

 

hahaha poly asteio !!!!!! ksan8ia transexoual prp na htan aftos xD

Link to comment
Share on other sites

Paidia auto to anekdoto By Lazopoulos!!!!

 

Itan 5 xasiklides se mia polikatikia kai kanan mpafous

E,vlepei enas xasiklis tin astinomia na erxetai pros tin polikatoikia kai panikoblithike

Kai leei stous allous paidia ASTYNOMIA!! ASTYNOMIA!!! kryxte ton mpafo!!!!!

Lene kai auti zalismenei:Stin Mpaniera!!!

Leei oxi exei ygrasiia kai tha xalasei!!!!

Erxete enou idea!!! Paidia sto roloi mesa!!!!

E ton bazoun mesa mafou den eixan pou alloun ta to baloun!!!

E sto tsak prolabane,mpainei mesa o astynomikos blepei tous xasiklides zalismenous xoris ena tsigaro pano tous omws

Oi xasiklides araktoi kai anetoi

E kai ekei pou lete bgainei xafnika o Koukos apo to roloi kai rotaei ton astynomiko ti ora einai kyrie astynommike????

leei o astynomikos 11:55

Kai leei o KOUKOS

 

 

 

Den gamietai KOUKOU!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Itan Enas Basilias Kai Eixe Bali Mia Agelia P Elege

 

Opios Perasi Autin Tin Terastia Pisina P Exei Mesa Krokodilous,Karxaries kai alla..

8a Parei Ti 8esi M Ws Basilias.

To Xeri Tis Koris Mou

Kai Enan Pousti..

 

Pefti O Prwtos Ftani Mexri To 1/4 tis pisinas alla pff pe8eni..

Pefti O Deuteros Ftani Mexri Ta Misa Tis Pisinas Alla Pff Pe8eni..

3afnika Pefti Enas Allos Apo To Pou8ena..

 

Kai Arxisi Na Kolimpai Oso Pio Grigora Mpori.. Tlka Ta kataferni Kai Vgeni Apo Tin Alli Meria..

 

Kai Arxize Na Fonazi.. "FERTE M TON POUSTI"  " FERTE M TON POUSTI"

 

Ton Kitaei Kala Kala O Basilias Kai T Leei: "Ma Kala Egw Se Kanw Basilia Kai S Dinw Tin Kori M Kai eC 8es Ton Pousti?"

 

Meta LEei Autos: "Re Xesmenous Sas Exw Esena Kai Ti Kori Sou.. To Pousti P Me Eri3e Mesa 8elw"

Link to comment
Share on other sites

eitan o giorikas me ton kostika k perpatousan....

ksafnika leei o giorikas ston kostika "Kostika kita re mia ferrari"

kai o kostikas apanta "pou pou ?"

giorikas:"e tin exases ...."-"ALLa KITA TIN GOMENARA P PERNAEI!!"

kostikas:"pou pou"

giorikas:"e tin exases ...."-"PO PO KITA KOSTIKA ENA SKATO ISA ME TO PODI SOU !!"

kostikas:"pou pou?"

giorikas:"Eeee to patises ...."

Link to comment
Share on other sites

" post="822734" timestamp="1263730998"]

Ήταν ένας στην Έρημο και είχε πολλά χρόνια να γαμήσει και λέει τι να κάνω? τι να κάνω? 8α γαμήσω την καμήλα. Πάει να γαμήσει την καμήλα ...τον κλωτσάει...πάει δεύτερη φορά τα ίδια ...πάει τρίτη φορά τα ίδια.. μετά βλέπει την Πάμελα να σταματάει και να της χάλασε το αμάξι..του λέει άμα μου το φτιάξεις από μένα ό,τι χάρη θες..Το φτιάχνει τέσπα..μέτα του λέει η πάμελα τι χάρη 8ες? και λέει αυτός..8έλω να κρατήσεις την καμήλα για να τη γαμήσω ;D

 

 

ahhahhhaahhhhh

Link to comment
Share on other sites

" post="822734" timestamp="1263730998"]

Ήταν ένας στην Έρημο και είχε πολλά χρόνια να γαμήσει και λέει τι να κάνω? τι να κάνω? 8α γαμήσω την καμήλα. Πάει να γαμήσει την καμήλα ...τον κλωτσάει...πάει δεύτερη φορά τα ίδια ...πάει τρίτη φορά τα ίδια.. μετά βλέπει την Πάμελα να σταματάει και να της χάλασε το αμάξι..του λέει άμα μου το φτιάξεις από μένα ό,τι χάρη θες..Το φτιάχνει τέσπα..μέτα του λέει η πάμελα τι χάρη 8ες? και λέει αυτός..8έλω να κρατήσεις την καμήλα για να τη γαμήσω ;D

 

poli kalo
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο Superman που λέτε και ψάχνει απελπισμένα να ρίξει ένα καλό πήδημα. Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman πάει προς αυτόν και του λέει:

- Εεεε φίλε μου Batman, πρέπει οπωσδήποτε να βρω να πηδήξω, έχω τρελαθεί σου λέω.

- Γιατί δεν δοκιμάζεις με την Wonder Woman; Κάνει τα καλύτερα πηδήματα εδώ στην χώρα των κόμικς.

- Μμμ, η Wonder Woman είναι καλή μου φίλη, δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, και φεύγει.

Παρακάτω, βρίσκει τον Spiderman, και του λέει κι αυτού το δράμα του και τον ρωτάει αν έχει καμιά καλή πρόταση.

- Θα σου πρότεινα την Wonder Woman. Είναι σίγουρα η καλύτερη.

- Η Wonder Woman είναι φίλη μου, μπα, δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο, λέει και φεύγει πάλι.

Τι διάολο σκέφτεται καθώς πετάει, όλους τους έχει πάρει; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder Woman στο χωράφι από κάτω, με ανοιχτά τα πόδια σε κατάσταση έκστασης. Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό. Δε βαριέσαι σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη, θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου, θα κάνω τη δουλειά γρήγορα γρήγορα, πριν το καταλάβει θα έχω φύγει.

Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder Woman, τελειώνει την δουλειά και πριν πεις κύμινο έχει εξαφανιστεί.

- Τι στο καλό ήταν αυτό, λέει η Wonder Woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.

- Δεν ξέρω, λέει ο Αόρατος Ανθρωπος, αλλά ο κώλος μου με πεθαίνει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο Superman που λέτε και ψάχνει απελπισμένα να ρίξει ένα καλό πήδημα. Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman πάει προς αυτόν και του λέει:

- Εεεε φίλε μου Batman, πρέπει οπωσδήποτε να βρω να πηδήξω, έχω τρελαθεί σου λέω.

- Γιατί δεν δοκιμάζεις με την Wonder Woman; Κάνει τα καλύτερα πηδήματα εδώ στην χώρα των κόμικς.

- Μμμ, η Wonder Woman είναι καλή μου φίλη, δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, και φεύγει.

Παρακάτω, βρίσκει τον Spiderman, και του λέει κι αυτού το δράμα του και τον ρωτάει αν έχει καμιά καλή πρόταση.

- Θα σου πρότεινα την Wonder Woman. Είναι σίγουρα η καλύτερη.

- Η Wonder Woman είναι φίλη μου, μπα, δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο, λέει και φεύγει πάλι.

Τι διάολο σκέφτεται καθώς πετάει, όλους τους έχει πάρει; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder Woman στο χωράφι από κάτω, με ανοιχτά τα πόδια σε κατάσταση έκστασης. Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό. Δε βαριέσαι σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη, θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου, θα κάνω τη δουλειά γρήγορα γρήγορα, πριν το καταλάβει θα έχω φύγει.

Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder Woman, τελειώνει την δουλειά και πριν πεις κύμινο έχει εξαφανιστεί.

- Τι στο καλό ήταν αυτό, λέει η Wonder Woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.

- Δεν ξέρω, λέει ο Αόρατος Ανθρωπος, αλλά ο κώλος μου με πεθαίνει.

 

 

 

xaxaxaxaxaxaxaxa.... gamato

Link to comment
Share on other sites

otan 1 pitsirikas kai 1 papas stin eklisia molis teliose i eklisia lei o papas ela edo na soupo agori mou paei to pedi eki kai tou lei o papas xedisou meta apo ligo to gamise to pitsirika kai meta o pitsirikas pige stin mana tou to ipe tespa paei o papas filaki mete xana vgeni o papas aptin filaki kai lei o papas kathete vevea stin karekla tou kai lei epiase ta moustakia tou kai lei kialo kolo tha gamiso xD

Link to comment
Share on other sites

otan 1 pitsirikas kai 1 papas stin eklisia molis teliose i eklisia lei o papas ela edo na soupo agori mou paei to pedi eki kai tou lei o papas xedisou meta apo ligo to gamise to pitsirika kai meta o pitsirikas pige stin mana tou to ipe tespa paei o papas filaki mete xana vgeni o papas aptin filaki kai lei o papas kathete vevea stin karekla tou kai lei epiase ta moustakia tou kai lei kialo kolo tha gamiso xD

Και λεει λεει και τι δεν λεει και παει λεγοντας.......

 

http://www.youtube.com/watch?v=rZiRMh-gaVQ

Link to comment
Share on other sites

Μια μερα η Σουλα λεει στον αντρα της. Γιωργο σημερα εγω θα παω για κυνιγι. Ετσι η Σουλα πηρε την καραμπινα και πηγε για κυνιγι. Μετα απο κανα τρεις τεσσερις ωρες γυρναει με εναν λαγο. Τελως παντων, καθονται στο τραπεζι και τρωνε τον λαγο. Αφου τελειωνουν το φαγητο ο καθενας παει στο δωματιο του. Μετα απο κανα μισαωρο ο γιος βγαινει απο την τουαλετα και παει στον μπαμπα του και λεει. Μπαμπα, μπαμπα κατουρησα σκαγια. Λεει ο μπαμπας: Αχχ.. Αυτο ειναι σοβαρο, αυριο θα σε παω στο γιατρο. Μετα απο κανα 10λεπτο ερχεται ο αλλος ο γιος και λεει. Μπαμπα μπαμπα κατουρησα σκαγια. Ο μπαμπας λεει: Ααα αυτο ειναι σοβαρο, αυριο θα σας παω και τους δυο στον γιατρο. Μετα απο κανα 10 λεπτο ερχετε και ο αλλος ο γιος. Μπαμπα μπαμπα τραβουσα μαλακια και σκοτωσα τον παππου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...