Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ε νταξει θα παρεις ενα ακομα χαρτοπρωταθλημα ολα τα αλλα αθληματα εγω θα τα παρω.

το γάμησες.
Link to comment
Share on other sites

Ε νταξει θα παρεις ενα ακομα χαρτοπρωταθλημα ολα τα αλλα αθληματα εγω θα τα παρω.

Βασικά και που είσαι στη δεύτερη θέση στη διαιτησία το οφείλεις τώρα λέγε τα και πίστευε τα ότι αξίζεις πρωτάθλημα.Επίσης σε όλα τα άλλα αθλήματα βούρτσα πέφτει και ένιωσες μία ανακούφιση που αναβλήθηκε ο σαββατιάτικος τελικός γιατί δε θα άντεχες δεύτερη σερί φάπα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και που είσαι στη δεύτερη θέση στη διαιτησία το οφείλεις τώρα λέγε τα και πίστευε τα ότι αξίζεις πρωτάθλημα.Επίσης σε όλα τα άλλα αθλήματα βούρτσα πέφτει και ένιωσες μία ανακούφιση που αναβλήθηκε ο σαββατιάτικος τελικός γιατί δε θα άντεχες δεύτερη σερί φάπα.

Καλα μιλας για μπασκετ εκει πελατεια εχει χρονια τωρα
Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλας για μπασκετ εκει πελατεια εχει χρονια τωρα

Σε ποιο άλλο άθλημα ; Πάντως φέτος 2η σερί κακή χρονιά μάλλον κάτι πρέπει να σας θορυβήσει ότι δεν πάτε καλά.Σε αντίθεση με τον πολύ καλό Ολυμπιακό φέτος ιδιαίτερα στα δύσκολα παιχνίδια που βγάζει απίστευτη ψυχή και ναι μιλάω για το παιχνίδι με τη Φενέρ που δε νομίζω να το γυρνούσε καμία άλλη ομάδα στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο άλλο άθλημα ; Πάντως φέτος 2η σερί κακή χρονιά μάλλον κάτι πρέπει να σας θορυβήσει ότι δεν πάτε καλά.Σε αντίθεση με τον πολύ καλό Ολυμπιακό φέτος ιδιαίτερα στα δύσκολα παιχνίδια που βγάζει απίστευτη ψυχή και ναι μιλάω για το παιχνίδι με τη Φενέρ που δε νομίζω να το γυρνούσε καμία άλλη ομάδα στην Ευρώπη.

ασε μας ρε μαλακα οτι εχω κανει εγω δεν θα τ κανεις ποτε  , ναι μια πανω μια κατω ειστε.
Link to comment
Share on other sites

ασε μας ρε μαλακα οτι εχω κανει εγω δεν θα τ κανεις ποτε  , ναι μια πανω μια κατω ειστε.

Σωστά έχεις 5 ευρωπαϊκά εσύ ! Κρίμα που και φέτος δε θα είστε F4...

Link to comment
Share on other sites

Ε νταξει θα παρεις ενα ακομα χαρτοπρωταθλημα ολα τα αλλα αθληματα εγω θα τα παρω.

 

Το πρωτάθλημα το έχασες επειδή σε έσφαξαν στο Καραϊσκάκη ή επειδή έχεις κάνει 5-6 αδικαιολόγητες γκέλες στο ΟΑΚΑ;

Link to comment
Share on other sites

Ena exw na pw

 

Sunxaritiria ston paok pou den ton ipie apo tin Aek

Kali tuxi stin Aek prepei na eixae pei o Mitsotakis prin to mats XD

 

kai afou den tin ipie o paok ipia egw gia auton

3 trifila alla mou ponaei to stomaxi gmt

Link to comment
Share on other sites

AEKAKI ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ; ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ 2-3 ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ;

ΠΟΣΟ ΚΟΛΟΦΑΡΔΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ;; 2 ΔΟΚΑΡΙΑ;; ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ;; ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΣΩΣΤΕΣ!

όπα σόρρυ για την άεκ λέμε, ούτε έτσι, ξεχάστε το.

Εντάξει για εσένα καθαρίζει άλλος!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...