Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

oloi oi servers stn arxi exoun kapoio prob.. alla epidi dn exete asxolithi k dn 3rte apo afta koroidevete.. alla otan vrethite stn thesi afti tha katalavete pos ein..

 

@finito tote pou eixa ani3i enan server k eleges @@ries.. vlepeis tr pos ein na exeis server k na prospathis na tn ftia3eis k na se krazoun??

Link to comment
Share on other sites

Δικο σας προβλημα ποτε πηρατε το PC..

Μηπως ειπα εγω οτι μπορω να αοπτρεψω τα ddos ?Αντιθετως εσεις το ειπατε και το ειπατε μονο κ μονο για να βρειτε λγ κοσμο παραπανω...Τελικα ο κοσμος σας πηρε χαμπαρι...gf.

Εσυ απο αυτο κρινεις εναν server?

Εγω σου λεω,οτι αν ξαναποσταρεις τιποτα στο topic του essiel που αφορα αυτο το γεγονος,εφαγες dekarma

Απλο

αντε μαζευτηκατε ολα τα κομπλεξικα εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

EPIC COMEBACK IS EPIC

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΑΛΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΗΓΕΤΗ ΣΟΥ ΕΕΕΕ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΕΛΛΗΝΑ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ ΕΝΝΟΩ !

Link to comment
Share on other sites

Εσυ απο αυτο κρινεις εναν server?

Εγω σου λεω,οτι αν ξαναποσταρεις τιποτα στο topic του essiel που αφορα αυτο το γεγονος,εφαγες dekarma

Απλο

αντε μαζευτηκατε ολα τα κομπλεξικα εδω μεσα

Dekarma ? Κοιτα να δεις,στα @@ μου σε γραφω κιολας..

Και επειδη λεω την πραγματικοτητα κ οταν κανεις ποστ εναν σερβερ,πρεπει να δεχεσαι τι λενε οι players που τον δοκιμασαν,κανε κανα αστειο.

Link to comment
Share on other sites

Aγορινα μου,τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο που σου λεω

παει

περασε

 

πχ ενας πρωθυπουργος λεει οτι θα κανει κατι,και δεν γινεται η υποσχεση του τον 1ο χρονο

αλλα κανει καλα πραγματα τα υπολοιπα 3

 

θα τον βριζεις και θα τον αποπερνεις για το 1;

 

 

ΠΕΞΕ αυτο που ειναι τωρα,και μην ασχολησαι με αυτο

 

Δεν σου ειπε κανεις να παιξεις.Αλλα μην σχολιαζεις αρνητικα κατι που εγινε στο παρελθον

Link to comment
Share on other sites

Dekarma ? Κοιτα να δεις,στα @@ μου σε γραφω κιολας..

Και επειδη λεω την πραγματικοτητα κ οταν κανεις ποστ εναν σερβερ,πρεπει να δεχεσαι τι λενε οι players που τον δοκιμασαν,κανε κανα αστειο.

 

Ρε βάλτο να δουλέψει λίγο, εμείς βλέπουμε τι λένε οι άλλοι αλλά όταν ο κάθε βλακάκος σαν εσένα ποστάρει μόνο αρνητικά

και δεν δέχεται τίποτα άλλο τότε στα αρχίδια μας.

Link to comment
Share on other sites

Aγορινα μου,τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο που σου λεω

παει

περασε

 

πχ ενας πρωθυπουργος λεει οτι θα κανει κατι,και δεν γινεται η υποσχεση του τον 1ο χρονο

αλλα κανει καλα πραγματα τα υπολοιπα 3

 

θα τον βριζεις και θα τον αποπερνεις για το 1;

 

 

ΠΕΞΕ αυτο που ειναι τωρα,και μην ασχολησαι με αυτο

 

Δεν σου ειπε κανεις να παιξεις.Αλλα μην σχολιαζεις αρνητικα κατι που εγινε στο παρελθον

Ενα Fail start,θα παραμεινει ετσι.

 

 

 

Ρε βάλτο να δουλέψει λίγο, εμείς βλέπουμε τι λένε οι άλλοι αλλά όταν ο κάθε βλακάκος σαν εσένα ποστάρει μόνο αρνητικά

και δεν δέχεται τίποτα άλλο τότε στα αρχίδια μας.

 

 

Αφου μονο αρνητικα υπαρχουν.τι να πω ?

Link to comment
Share on other sites

Αφου μονο αρνητικα υπαρχουν.τι να πω ?

 

 

Μπορεί να υπήρχαν μόνο αρνητικά όταν άνοιξε ο σερβερ, τώρα ο Krash κάνει προσπάθεια και έχει fixάρει

πάρα πολλά πράγματα, και άμα ο server είχε μόνο αρνητικά δεν θα είχε 20-30 άτομα κάθε μέρα, αλλά 2-3.

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορεί να υπήρχαν μόνο αρνητικά όταν άνοιξε ο σερβερ, τώρα ο Krash κάνει προσπάθεια και έχει fixάρει

πάρα πολλά πράγματα, και άμα ο server είχε μόνο αρνητικά δεν θα είχε 20-30 άτομα κάθε μέρα, αλλά 2-3.

 

κκ.

Link to comment
Share on other sites

mono arnitika?

ela pes tn ali8ia mpikes stn server s arese ala dn mporeses na pe3is etrwges pk klp k bgikes

 

εγώ θα μουν

 

σοζ φίλε xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...