Jump to content

[Share][Guide]Aion Trick Bot


Recommended Posts

Γειά σας Maxcheaters.com.

 

Ειχα δει εδώ στο Greek Exploits αυτο το πρόγραμμα και είπα να το δοκιμάσω αν πιανει και στο Aion. Και δούλευε επιτύχως. Το μόνο πού θα κάνετε είναι να ακολουθήσετε της οδηγίες.

 

1. Κατεβάστε το πρόγραμμα απο εδώ:

 

http://www.4shared.com/file/wSfLnzZn/Axife_Mouse_Recorder_for_Maxch.html

 

 

2. Αφού το κατεβάσετε και το κάνετε Install πατήστε εκεί που λέει View fm8cgj.jpg

και μετά στο Options.64fayb.jpg

 

3. Πάτε στην κατηγορία Hotkeys, πατήστε 2 φορές Add, θα σας εμφανίσει 2 επιλογές που λένε Record. Εσείς πατήστε στην 2η και μετά απο τα 2 κουτάκια δεξιά το δευτέρο και επιλέξτε Start or stop playing. Επιλέξτε το Play πατήστε στο 2ο κουτάκι δεξιά τα Hotkeys που θέλετε π.χ. Ctrl + S και κάντε και το ίδιο για το Record.

23qlba.jpg

 

4. Κλείστε τα Options και θα δέιτε στο κεντρικό παραθυράκι κάτω απο το Record να εχει ένα κουτάκι, εκεί μέσα γράψτε πόσες φορές θέλετε να επαναληφθεί αυτό που κάνατε, εσείς γράψτε 9999 ή Forever.

23h2kb8.jpg

 

5. Αφού τα κάνετε όλα αυτά ανοίξτε το Aion κάντε login και πάτε σε ένα μέρος με ανοιχτωσία, να έχει πολλά monsters και να μην έχει εμπόδια όπως δέντρα.

 

6. Εφόσον φτάσατε εκεί πατήστε το Hotkey που βάλατε για να κάνει record και απο εδώ και πέρα δεν 8α πειράξετε το ποντίκι. Αφού έχουμε πατήσει το Hotkey για να αρχίσει το Record, πατήστε Tab θα δείτε ότι έκανε target ένα monster πατήστε 2-3 skills και περιμένετε να γεμίσουν, αφού γεμίσουν ξανακάντε το ίδιο, κάντε το 3-4 φορές και μετά πατήστε το " , " και ο παίχτης σας θα κάτσει κάτω για rest, αφού γεμίσει το MP του ξαναπατήστε το " , " και μόλις σηκωθεί ο παίχτης σας ξαναπατήστε το Hotkey που ήταν για το Record και θα σταματήσει το Record.

 

7. Πατήστε τώρα το Hotkey για το Play και ο πάιχτης θα βαράει μόνος του.

 

 

Αυτός το τρόπος μπορεί να είναι αργός αλλά δεν έχει Virus, έιναι Unditected απο τον Server και δεν διατρέχετε κάποιον άλλο κίνδυνο. Το μόνο μειονέκτημα είναι οτι δεν μπορείται να κάνετε save αυτό που καταγράψατε γιατί είναι Trial Μode.

 

Ελπίζω να σας βοήθησε αυτός ο οδηγος.

Link to comment
Share on other sites

wow polu kalo nosti einai to proto elliniko guide +1 apo emena gia tn prospa8ia sou!

Σε ευχαριστώ παρα πολύ προσπαθώ το καλύτερο για αυτό το section.
Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι 10000000% πως αυτό το mouse recorder υπάρχει ήδη στο mxc.

2. Common sense.

3. Το δοκίμασες? Και εσύ unq και εσύ Nosti.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι 10000000% πως αυτό το mouse recorder υπάρχει ήδη στο mxc.

2. Common sense.

3. Το δοκίμασες? Και εσύ unq και εσύ Nosti.

 

egw dn asxoloume me to aion egw kita3a tn doulia kai edosa to karma.

Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι 10000000% πως αυτό το mouse recorder υπάρχει ήδη στο mxc.

2. Common sense.

3. Το δοκίμασες? Και εσύ unq και εσύ Nosti.

 

φίλε μου μαγκάκι. το mouse recorder υπάρχει ηδη στο maxcheaters.com και δουλεύει μια χαρά. οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό.
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου μαγκάκι. το mouse recorder υπάρχει ηδη στο maxcheaters.com και δουλεύει μια χαρά. οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό.

2. Common sense.

 

Πόσο μυαλό θέλει το να πάρεις ένα από τα χιλιάδες mouse recorder στο google και να το κάνεις?

Και γιατί να αξίζει κάρμα το δικό σου και όχι τα άλλα που έχουν γίνει share? Εδώ μιλάμε περί αδικίας αν δεν το έχετε καταλάβει.

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μυαλό θέλει το να πάρεις ένα από τα χιλιάδες mouse recorder στο google και να το κάνεις?

Και γιατί να αξίζει κάρμα το δικό σου και όχι τα άλλα που έχουν γίνει share? Εδώ μιλάμε περί αδικίας αν δεν το έχετε καταλάβει.

 

άμα προσέξεις γιατί το έκανα share εγώ τοτε θα καταλάβεις. απλά απότι φένεται δεν διάβασες καθόλου το guide.
Link to comment
Share on other sites

άμα προσέξεις γιατί το έκανα share εγώ τοτε θα καταλάβεις. απλά απότι φένεται δεν διάβασες καθόλου το guide.

Το διάβασα πολύ βιαστικά, ίσα ίσα για να καταλάβω τι λέει.

Δίκιο έχεις, τώρα που το ξαναδιάβασα είναι τελείως fail.

Βρες μου έναν σοβαρό λόγο που το ονομάζεις "bot" και ακόμα έναν επίσης σοβαρό για τον οποίο θα το χρησιμοποιούσες. Ωραίο bot. Κάθεσαι πάνω από το pc και πατάς τα hotkeys + ότι δεν πρέπει να κουνήσεις το mouse. kk

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα πολύ βιαστικά, ίσα ίσα για να καταλάβω τι λέει.

Δίκιο έχεις, τώρα που το ξαναδιάβασα είναι τελείως fail.

Βρες μου έναν σοβαρό λόγο που το ονομάζεις "bot" και ακόμα έναν επίσης σοβαρό για τον οποίο θα το χρησιμοποιούσες. Ωραίο bot. Κάθεσαι πάνω από το pc και πατάς τα hotkeys + ότι δεν πρέπει να κουνήσεις το mouse. kk

εντάξει μπορεί για σένα να είναι fail αλλά για εμένα φένεται κάλο. αν δεν σου αρέσει απλά μην το βλέπεις.
Link to comment
Share on other sites

εντάξει μπορεί για σένα να είναι fail αλλά για εμένα φένεται κάλο. αν δεν σου αρέσει απλά μην το βλέπεις.

Σε ρώτησα να μου πεις έναν λόγο για τον οποίο είναι καλό και αξίζει + κάρμα.

 

Και γιατί να αξίζει κάρμα το δικό σου και όχι τα άλλα που έχουν γίνει share? Εδώ μιλάμε περί αδικίας αν δεν το έχετε καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ρώτησα να μου πεις έναν λόγο για τον οποίο είναι καλό και αξίζει + κάρμα.

 

ειπα εγώ ποτέ οτι αξίζει κάρμα?? άμα θέλει ένας staffer ας μου το βγάλει.
Link to comment
Share on other sites

Σε ρώτησα να μου πεις έναν λόγο για τον οποίο είναι καλό και αξίζει + κάρμα.

 

Σίγουρα δεν αξίζει κάρμα. Άσε που με τόσο RNG δεν παίζει να τα βγάλει πέρα για πολύ.

 

Edit: Και υπάρχει στο forum και το συγκεκριμένο είναι και trial....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν αξίζει κάρμα. Άσε που με τόσο RNG δεν παίζει να τα βγάλει πέρα για πολύ.

 

Edit: Και υπάρχει στο forum και το συγκεκριμένο είναι και trial....

Σωστός.

Dekarma request.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...