Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

Σε βάθους χρόνου είναι το 20αρικο μην ακούς μαλακίες.Γενικά οι Ισπανοί προπονητές δουλεύουν με πιτσιρικάδες.

Ναι δεν ειπα οτι τα εσκασε μπαμ και κατω.

Τεσπα, ειναι ενα χαρμοσινο γεγονος για ολο τον εξυπνο και τον ηλιθιο κοσμο της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

gama tn valverde apo tn kolo re manolo re manoloo. ;) enta3ei dn exei simasia o proponitis. alla pistevo kati tha kanei fetos. gia na doume. kali tou epitixia.

Link to comment
Share on other sites

Απο παιδακι τοσο δα μικρο

Εσενα ΑΕΚΑΡΑ αγαπώ

Και σαν μεγαλωσα δεν εβαλα μυαλο

και ας με λενε τρελο και παλαβο

Και αρρωστο και παρανοικο

Με λενε junkie με λεν αλκοολικο

Στ'αρχιδια μου να πα να γαμηθουνε

Εγω και συ μαζι μια ολοκληρη ζωη

Link to comment
Share on other sites

Από το σημερινό διπλό στους Θρακομακεδόνες ο Μανόλο Χιμένεθ ξεχώρισε τέσσερις ποδοσφαιριστές της δεύτερης ομάδας. Μάλιστα, αυτοί οι τέσσερις παικτες από αύριο θα προπονούνται με την πρώτη ομάδα για να βοηθούν στις προπονήσεις ενόψει του αγώνα με τον Αρη στην Θεσσαλονίκη, αφού υπάρχουν πολλές ελλείψεις λόγω διεθνών και τραυματιών.

 

Συγκεκριμένα, από αύριο θα κάνουν προπονήσεις στους Θρακομακεδόνες με την πρώτη ομάδα οι Σέρτζιο Αμπντουραχμάνι (18 ετών, επιθετικός), Γιώργος Νικόλτσης (18 ετών, επιθετικός), Βίκτωρ Πλάτζος (18 ετών, δεξί μπακ) και Χάρης Στέργιος (17 ετών, αμυντικό χαφ). Από εκεί και πέρα, αν πείσουν τον Χιμένεθ για την αξία τους δεν αποκλείεται να συνεχίσουν να προπονούνται με την πρώτη ομάδα και να… αρπάξουν την ευκαιρία. Από αυτούς τους τέσσερις παίκτες επαγγελματικό συμβόλαιο έχει μόνο ο Νικόλτσης.

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ..

Αν δεν δωσουνε τα 1 και κατι σε αυτον τον παιχτη θα ειναι πολυ μαλακες.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει τελικά ότι πολλοί παίκτες του Άρη ξενυχτάνε και γλεντάνε σε κέντρα. Φαίνεται. Feeder ο Άρης.

 

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δωσουνε τα 1 και κατι σε αυτον τον παιχτη θα ειναι πολυ μαλακες.

μπα μην το λες...όποτε καυλώσει του νόσφε, παίζει μπάλα..
1-0 NAI MORIIIIIII NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PAO NA PARAGILO PITES KAULOSA TORA
Link to comment
Share on other sites

μπα μην το λες...όποτε καυλώσει του νόσφε, παίζει μπάλα..

φιλε μου, οταν μου βαζει τετοια γκολ, προσωπικα στα παπαρια μου αν παιζει 1 στους 2 αγωνες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...