Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

μπα μην το λες...όποτε καυλώσει του νόσφε, παίζει μπάλα..

φιλε μου, οταν μου βαζει τετοια γκολ, προσωπικα στα παπαρια μου αν παιζει 1 στους 2 αγωνες.

 

Παίδες αν έπαιζε έτσι όπως παίζει σε μερικούς αγώνες ακόμα στην ΑΕΚ θα ήταν;

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν έπαιζε έτσι όπως παίζει σε μερικούς αγώνες ακόμα στην ΑΕΚ θα ήταν;

 

Σωστος
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΟΛΟ

ΧΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΟΛΟ

ΧΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΕ

έλα σταμάτααα.. ;$
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΟΛΟ

ΧΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΕΣ

HAHAHAHAHAHAH

ROMEOOOOOOOOOOOOOO LUKAAAAAAAAAAAAAAAAAKU!

Πέρα από τη μαλακία,είπα και ξαναλέω πως όσα είδατε με τον ΑΡΗ ήταν για να εκπλήξουν οι παίκτες τον Χιμένεθ όπως έγινε και με τον ΟΣΦΠ και τον Βαλβέρδε στο ματς με τη Ρόμα.

Ο Χιμένεθ είναι καλός προπονητής με πλάνα σχεδόν σαν αυτά του ερνέστο αν και δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τους δύο αυτούς για διάφορους και εύκολα-κατανοητούς λόγους.

Θα τα πάτε καλύτερα αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δηλαδη οτι ελειπε: Λυμπεροπουλος, Σκοκο, Μανωλας, Γιαχιτς, Πατσατζογλου, Γεωργεας, Νασουτι, Γκερειρο?

Και ο Μπλανκο πιανεται βασικα γιατι ειναι αναπηρο το παιδι.

 

Ειστε γαυροι και αργει ακομα λιγο η σειρα σας, οι βαζελες θα τον φανε ομως το σαββατο.

Ο Χιμένεθ είναι καλός προπονητής με πλάνα σχεδόν σαν αυτά του ερνέστο αν και δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τους δύο αυτούς για διάφορους και εύκολα-κατανοητούς λόγους.

Ρε μπεσα τωρα, ειστε σοβαροι? Εχετε κανει τον προπονητη που πηγε να γραφτει στην ιστορια της Βιγιαρεαλ θεο. Ξεκολλατε λιγο.

 

Link to comment
Share on other sites

Μία κακή χρονιά έκανε ο Ερνέστο στην Ισπανία κατά τα άλλα θεωρείται από τους πολύ καλούς προπονητές στο ισπανικό ποδόσφαιρο.Ο Χιμένεθ 2,5 χρόνια είναι προπονητής σου ξαναλέω το μόνο που έκανε στη Σεβίλλη ήταν να διαχειρίζεται την ομαδάρα που είχε κάνει ο Χουάντε Ράμος.

Link to comment
Share on other sites

Μία κακή χρονιά έκανε ο Ερνέστο στην Ισπανία κατά τα άλλα θεωρείται από τους πολύ καλούς προπονητές στο ισπανικό ποδόσφαιρο.Ο Χιμένεθ 2,5 χρόνια είναι προπονητής σου ξαναλέω το μόνο που έκανε στη Σεβίλλη ήταν να διαχειρίζεται την ομαδάρα που είχε κάνει ο Χουάντε Ράμος.

Εστω, δεν ειπα ποτε οτι ειναι μεγαλος προπονητης. Εχει διξει ομως μεχρι στιγμης οτι ειναι εξαιρετικος στην δουλεια του, επειδη διαβαζω καπια ρεπορταζ λογω οτι ειμαι ΑΕΚτζης που εσυ οπως ειναι λογικο δεν τα διαβαζεις.

 

Ε μια χρονια ειναι, δεν σου ειπα οτι ειναι 2, αν ητανε και 2 θα μπορουσε να την παει και Γ'. Το θεμα ειναι οτι εχουνε περασει πολυ καλητεροι προπονητες απο τον Ολυμπιακο.

Link to comment
Share on other sites

Εστω, δεν ειπα ποτε οτι ειναι μεγαλος προπονητης. Εχει διξει ομως μεχρι στιγμης οτι ειναι εξαιρετικος στην δουλεια του, επειδη διαβαζω καπια ρεπορταζ λογω οτι ειμαι ΑΕΚτζης που εσυ οπως ειναι λογικο δεν τα διαβαζεις.

 

Ε μια χρονια ειναι, δεν σου ειπα οτι ειναι 2, αν ητανε και 2 θα μπορουσε να την παει και Γ'. Το θεμα ειναι οτι εχουνε περασει πολυ καλητεροι προπονητες απο τον Ολυμπιακο.

Δε θυμάμαι κάποιον καλύτερο , έχεις κάποιο στο μυαλό σου ; Μη μου πεις Μπάγεβιτς θα σε βρίσω ! Ο Βαλβέρδε είναι ένας προπονητής δουλευταράς που ξέρει να κουμαντάρει στα αποδυτήρια και είναι λάτρης του επιθετικού ποδοσφαίρου.Με την Εσπανιόλ έπαιξε πολύ θελκτικό ποδόσφαιρο όπως και με τον Ολυμπιακό στην πρώτη θητεία του , στη δεύτερη φαίνεται ότι το θέαμα θα είναι ακόμη καλύτερο.Ο Χιμένεθ από την άλλη άκουσε πολλές γκρίνιες για το αμυντικό ποδόσφαιρο που έπαιζε η Σεβίλλη επί των ημερών του.

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε, ο Ολυμπιακος αυτη τη στιγμη εχει την καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα, ειναι γνωστο.

Δεν μπορεις λοιπον, οταν εχεις τον Ιμπαγασα πλειμεικερ, τον ριερα αριστερα, τον Ελληνα μεσσι δεξια, και αλλους τοσους ακριβοπληρωμενους παιχτες να μην μπορεις να παιξεις μπαλα.

 

Ο Ολυμπιακος με τα λεφτα που εχει δωσει, Επιτυχια θεωρειτε για τα επομενα 3-4 Χρονια, να τα παρει ολα και να κανει καλη πορεια στην Ευρωπη. Αυτη η χρονια μεχρι στιγμης ειναι καθαρα αποτυχημενη για σας, γιατι βγηκατε απο την Ευρωπη απο μια ομαδα που απλα ητανε ενα βημα παραπανω απο την Μπεσα (την ομαδα) που παιξατε. Καλα ενταξ, δεν συζητω καν για το τι αποτυχια θα ειναι να μην παρετε το πρωταθλημα φετος.

 

Αντιθετα εγω, εχω μονο 2 παιχτες σταρ που και αυτοι περνουν απο 800χιλιαρικα (ντζεμπουρ και σκοκο). Οι επομενοι που στηριζομαστε ειναι ο Μανωλας, ο Δελλας, ο Λυμπεροπουλος και φυσικα ο Ντιοπ που θα αφησει πραγματικα ιστορια εδω στην Ελλαδα γιατι ο ανθρωπος απλα δεν παιζεται, ξερει μπαλα, ειναι κατι σαν τον Ιμπαγασα σε πιο δυνατο, και ο τελευταιος που εχω πια ειναι αυτος ο γαμημενος ο Γκερειρο που εχει να παιξει 1 χρονο μπαλα λογο μπαγιεβιτς.

 

Συγκρινε λοιπον:

Ποιος βρηκε μεγαλυτερη δυσκολια να παρει μια ομαδα στην αρχη του πρωταθληματος, ο Χιμενεθ? ή ο Βαλβερδε?

Και ηδη η ομαδα εχει διξει αλλαγη, εμενα δεν με νοιαζει καν το αποτελεσμα στην Αντερλεχτ, 50 ατομα τραυματιες ητανε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...