Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

-1 και απο μένα γιατί η μάνα σου βρομάει !

hahahaha  δε σε πιστεύω!
Link to comment
Share on other sites

ΘΥΡΑ 7,ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ,ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣΤΑ!ΜΠΑΤΣΟΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΝΤΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΟΥ!ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΘΡΥΛΕ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ,ΌΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΈΡΧΟΜΑΙ!

 

ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΞΙΔΕΥΩ,ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΗΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΒΑΜΜΕΝΑΑΑΑΑ,ΓΙΑ ΕΣΕΝΑΑΑ!

 

ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΈΧΩ ΧΑΑΑΑΣΕΙ,ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΟΥ ΈΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΈΧΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΜΙΑ!

 

ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ,ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΗΒΑΤΕΣ.ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ!ΕΙΝΑΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΣ ΜΕ ΣΠΡΈΙ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΌΛΟΙ ΓΚΈΙ!ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ,ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ!

 

ΘΡΥΛΕ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΖΑΛΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΘΡΥΛΕ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ 'ΣΕΝΑ ΜΟΝΟ ΖΩ!ΌΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΓΩ ΘΑ 'ΜΑΙ,ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ!Μ'ΟΛΗ ΤΗ ΨΥΧΗ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η 11αδα για σήμερα:

Πάρντο, Μπράβο, Μέλμπερκ, Αβραάμ, Τοροσίδης, Ριέρα, Γιάννης Παπαδόπουλος, Ουρτάδο, Φετφατζίδης, Φουστέρ, Μιραλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ένας απ' αυτούς είναι ο Γιώργος Γκαλίτσιος, ο οποίος έως τώρα δεν βρίσκεται στα αρχικά πλάνα του Βάσκου τεχνικού με αποτέλεσμα να έχει πέσει στο... τραπέζι το ενδεχόμενο της παραχώρησης του με την μορφή δανεισμού σε κάποια άλλη ομάδα.

 

Ο Λαρισαίος δεξιός "οπισθοφύλακας" ήρθε στον Θρύλο με αρκετά όνειρα και φιλοδοξίες, ωστόσο δεν έχει καταφέρει στα τρία χρόνια παρουσίας του στον Πειραιά να κερδίσει θέση βασικού στον Ολυμπιακό.

 

Στο πλαίσιο αυτό, είναι πιθανό ο Γκαλίτσιος να δοθεί σε κάποια άλλη ομάδα προκειμένου να πάρει περισσότερα παιχνίδια στα... πόδια του και να επιστρέψει πιο έτοιμος στον Ολυμπιακό.

 

Ενδιαφέρον για να τον εντάξουν στο δυναμικό τους έχουν εκδηλώσει σύλλογοι της Γερμανίας και αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά μέχρι τον Γενάρη τότε μάλλον θα συνεχίσει την καριέρα του με την μορφή δανεισμού σε άλλη ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Η άτυχη στιγμή του Όλοφ Μέλμπεργκ με την αναγκαστική του αλλαγή στο 62ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Πανιώνιο, αποτέλεσε τη μοναδική... κηλίδα στην υπέροχη -κατά τα άλλα- βραδιά στο "Γ. Καραϊσκάκης". Ο "βράχος" του Ολυμπιακού ένιωσε ενοχλήσεις στη φτέρνα και ζήτησε από τον προπονητή του να τον αλλάξει, ώστε να μην υπάρξει κάτι χειρότερο στην συνέχεια. Έτσι, λοιπόν, άφησε την θέση του στον Φρανσουά Μοδέστο, ο οποίος για μια ακόμη φορά ανταποκρίθηκε άριστα στα καθήκοντά του.

 

Όσον αφορά τον Σουηδό αμυντικό, δεν θα υποβληθεί σε εξετάσεις, αλλά πρώτα θα δοκιμάσει το πόδι του στην πρωινή προπόνηση της Κυριακής (10:30) στις εγκαταστάσεις του Ρέντη (Δευτέρα έχουν ρεπό οι παίκτες) και οι γιατροί από εκεί και πέρα θα αποφασίσουν για το τι μέλλει γενέσθαι. Ο "μουσάτος" αποτελεί τον...ογκόλιθο της ερυθρόλευκης άμυνας και είναι δεδομένο ότι άπαντες θα είναι προσεχτικοί με την περίπτωσή του, διότι είναι ύπουλο το χτύπημα στο συγκεκριμένο σημείο και δεν χωράνε αλχημείες και ρίσκα. Πάντως, πρώτα θα τον τσεκάρουν και μετά θα κοιτάξουν τα περαιτέρω στο λιμάνι.

 

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον ξεκολλήσαμε από τις συνεχόμενες τριάρες.

Γκουχου γκουχου >_>
Link to comment
Share on other sites

ειστε στο τοπ10 topic by replies

;)

το έχω πει εδώ και καιρό..όταν είχαμε 2100 ποστς :p

Γκουχου γκουχου >_>

για το καραισκάκη λέμε..εκτός το ματς με τον άρη.
Link to comment
Share on other sites

ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ. ΟΣΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΟ ΣΥΝΘΗΜΑ: ΠΩΣ ΤΑ ΚΟΛΛΑΣ, ΠΩΣ ΤΑ ΚΟΛΛΑΣ ΡΕ ΜΙΡΑΛΑΣ;

ΜΑΡΚΟ ΜΑΡΚΟ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΟ!ΜΑΡΚΟ,ΜΑΡΚΟ,ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΟ!

ΟΕΕΕΕ ΚΕΒΙΝ ΜΙΡΑΛΛΑΑΑΑΑΑΣ ΟΕΕΕΕΕΕΕ!

Ρε μαλάκες τρελάθηκα χθες χδ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...