Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

sa moara mata ca ai intrat si ai vazut exact ce si cum e facut?

te simti :)) ?

atata timp cat stuck sub e doar pt donatori, atunci da e rahat de server pentru mine :))

poate fi el fix 100%, eu nu gasesc sens sa joc pe el atata timp cat nedonand eu < un donator, indiferent de cat de "pro" as fi in L2.

Link to comment
Share on other sites

sa moara mata ca ai intrat si ai vazut exact ce si cum e facut?

De ce trebuie să-l înjuri de mamă că a zis că e de căcat ?  :D :D

Intru şi eu când îl deschizi şi donez 1000 €

Link to comment
Share on other sites

te simti :)) ?

atata timp cat stuck sub e doar pt donatori, atunci da e rahat de server pentru mine :))

poate fi el fix 100%, eu nu gasesc sens sa joc pe el atata timp cat nedonand eu < un donator, indiferent de cat de "pro" as fi in L2.

 

bai specie de tzatza de la Bailesti, explicami de unde ai dedus ca substuck e decat pentru donatori. Pana nu vii cu argumente valide si mai ales solide ar trebui sa taci dreacu din gura. Deocamdata decat eu si echipa cu care lucrez stim ce si cum e. Nimeni altcineva nu are habar exact ce se petrece acolo si nu are dreptu sasi dea cu parerea. Plus ca daca ai impresia ca eu lucrez nopti la rand ca sa fac un server decat pentru donatori inseamna ca nu ma cunosti si, inca odata, nu ai dreptu sa comentezi.

Link to comment
Share on other sites

bai specie de tzatza de la Bailesti, explicami de unde ai dedus ca substuck e decat pentru donatori. Pana nu vii cu argumente valide si mai ales solide ar trebui sa taci dreacu din gura. Deocamdata decat eu si echipa cu care lucrez stim ce si cum e. Nimeni altcineva nu are habar exact ce se petrece acolo si nu are dreptu sasi dea cu parerea. Plus ca daca ai impresia ca eu lucrez nopti la rand ca sa fac un server decat pentru donatori inseamna ca nu ma cunosti si, inca odata, nu ai dreptu sa comentezi.

nu te cunosc dar asta nu ma obliga si ma opreste sami dau cu parerea.

mam tot abtinut sa spun, dar vad ca totusi nu vrei sa dovedesti contrariul, mai mult de 14 ani nuti dau copilas.

apropo de dovezi valide si solide

 

If you are a premium, got 25 premium points and active substuck at the substuck manager

atata timp cat e acel "IF" eu alt ceva nu inteleg.

Link to comment
Share on other sites

atata timp cat e acel "IF" eu alt ceva nu inteleg.

 

Asta inseamna ca nu esti in stare sa citesti.

 

Premium is a rank you receive by completing different requirements.

 

Respectiv quest, tvt, hero, gm event si pe langa toate astea si donatie. Si questu tin sati zic bai maturule ca e destul de usor. Ai nevoie decat de vreo 3 ore si mai mult de 7 neuroni activi.

Link to comment
Share on other sites

Asta inseamna ca nu esti in stare sa citesti.

 

Respectiv quest, tvt, hero, gm event si pe langa toate astea si donatie. Si questu tin sati zic bai maturule ca e destul de usor. Ai nevoie decat de vreo 3 ore si mai mult de 7 neuroni activi.

oh, atunci tu ai dreptate si eu nu, imi cer scuze :) imi cam pierd interesu cand vad asa cv la inceput de "feature" :P si nu mai citesc si restu.

oricum asta tot nuti da buletin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock