Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Semnatura lui arata gandirea copilareasca, maturitatea mai are de asteptat.

Paule trebuie sa inveti, ca mai tarziu daca cineva iti intoarce spatele nu trebuie sa stai dupa el..ceea ce faci acuma.

Crezi ca pe mine ma intereseaza semnatura ta, nu ma afectezi sentimental sau mintal cum gandesti tu.

Iar eu ti-am spus ca nu mai pot sa-ti dau (sti despre ce este vorba).

Am mai patit chestii dastea iar cu ajutorul lui 'Raule' am putut sa merg mai departe. Imi esti simpatic si imi place sa vorbesc cu tine... dar tu si majoritatea de aici, cand iti dau ceva (sau te ajuta cu ceva) daca faci ceva gresit de ei iti reproseaza ca ei te-au ajutat, ceea ce mi-ai facut si tu.

 

          -xAddytzu

Link to comment
Share on other sites

o stiu, e tare

Am mai patit chestii dastea iar cu ajutorul lui 'Raule' am putut sa merg mai departe.

 

          -xAddytzu

I dont get it here tell me via mess oO

Link to comment
Share on other sites

Chestia care m-a enervat este ca ai fost nesimtit rau la chestia asta.

daca faci ceva gresit de ei iti reproseaza ca ei te-au ajutat, ceea ce mi-ai facut si tu.

Corect, eu am gresit ca am pus ce am pus pe numele tau pentru ca am avut prea multa incredere :D faptul ca te cunosc de vreo 3 ani buni m-au adus sa fac asta. Eu nu fac nimic ( bine poate am gresit cateodata ca am apasat reply cu altceva ) dar puteai sa-mi spui nu sa ma iei cu tenelovele si salut. Ai ajuns la ce ai vrut si salut. La asta cred ca ai vrut sa te referi cand ai zis " faci ceva gresit ".

* Cand i-ai trimis la Alex de pe paypalul meu fara stiu eu am sarit in sus si am facut pe nebunu cand am vazut? Am zis ok , imi e prieten. Dar daca trebuia sa-mi iau eu ceva ? Puteai sa ma intrebi inainte. Peste inevitabelele `tepe` prin care am mai trecut, trec si peste asta~

// cum ti-am mai zis, de vreo 1 luna iei viata la misto si nu mai esti Ady cel de mai demult  :-\ //

Cand ziceai Paul fa-mi ceva nu am zis niciodata un nu. Dadeam la oparte celelalte treburi si'ti faceam.

Cand iti ceream eu ceva in ultima vreme doar la misto ma luai si ziceai nu dinainte sa iti scriu ce vreau iar dupa cateva minute incepeai sa ma injuri. Ca un rahat ce am fost nu-ti ziceam nimic, tineam in mine si imi ziceam ca nu esti in apele tale.

djxpaul _: esti ?
**xAddytzu .: ce mm vrei ma?

Deci cu asta am gresit eu ca te-am adus la imposibil. Nu crezi ca si eu m-am saturat de tenelovele astea profocate de ariciu` ala de doctor ?   ???

 

Toti sunt o gaura de covrig domnle` ! Cand apesi pe butonul reply, sa te gandesti la mine

 

                                               - Mos Craciun si prietenii sai !

* Fara sa dau numele va spun de ce au dat gres

Toate legumele ce se lauda ca-s Frutty Fresh *

Link to comment
Share on other sites

Ti-am spus ca iti trimit inapoi cand fac rost, sau daca ai nevoie urgenta tot iti trimit de la misu de pe cont.

 

djxpaul _: esti ?

**xAddytzu .: ce mm vrei ma?

Stii bine de ce ti-am raspuns asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...