Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

lol faza, ma suna vecinu de sub mine... "vecine da si tu muzica aia mai incet... stii si tu cand e liniste pe scara se aude destul de bine prin pereti iastia subtiri"

dau muzica mai incet, iar peste 2 minute incepe sa se auda "bug mafia - cine e cu noi" cu bassu dat la maxim, primesc msg "merci, voiam sa bag eu ceva de aia ti-am zis sa dai mai incet :))"

trololol.....

 

you serious? =)

Link to comment
Share on other sites

Tata, uite ma duc si eu cu baietii sa ma imbat de 18 ani. Te rog frumos sa nu ma bati cand vin acasa, bine? - Bine, ma , du-te sanatos. A doua zi dimineatza se trezeste asta plin de vanatai, cu ochii vineti, abia se da jos din pat , se duce la tasu' : - Pai bine tata, nu te-am rugat sa nu ma bati daca vin beat? - Pai ba da fiule, da ia stai jos sa iti povestesc. Cand ai venit si m-ai facut pe mine poponar nu m-am suparat, cand ai facut-o pe mama-ta curva iar nu m-am suparat, dar cand te-ai cacat pe masa, ai infipt in el scobitori si ai zis "De acum incolo ariciu sta cu noi in casa" nu am mai rezistat !

 

Deci prea tare  :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever: :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...