Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

=)))))

sa stii ca au o problema, cu ungur de ma stiam de f. mult timp imi spune ceva de genu "noi unguruii avem LA NOI in brasov"... sa mori tu, de cand brasovul este al vostru ?

ei sunt facut de-asa natura sa creada a tara e a lor.

Link to comment
Share on other sites

sa stii ca au o problema, cu ungur de ma stiam de f. mult timp imi spune ceva de genu "noi unguruii avem LA NOI in brasov"... sa mori tu, de cand brasovul este al vostru ?

ei sunt facut de-asa natura sa creada a tara e a lor.

 

:troll:

 

Eu nu suport tiganii.

Link to comment
Share on other sites

Am intrebat daca joaca cineva GOD, pentru ca am ajuns la lvl 80 si sunt singur, si e cam greu.

Poate imi spuneti ceva sugestii sa pot face lvl repede( ma refer la zone sau quest-uri)

Link to comment
Share on other sites

Am intrebat daca joaca cineva GOD, pentru ca am ajuns la lvl 80 si sunt singur, si e cam greu.

Poate imi spuneti ceva sugestii sa pot face lvl repede( ma refer la zone sau quest-uri)

 

Daca vrei sa joci pe Dex (GoD), sau poate.. acolo te joci, iti pot sugera un clan bun de romani, care joaca cu ventrilo, etc

Link to comment
Share on other sites

Acolo joc. Zimi te rog? ce clan si pe cine sa caut.

 

 

Un clan cu care am jucat ani de zile, m-au contactat sa intru si eu cu ei dar n-am avut chef in momentul ala.

 

 

O sa vorbesc cu ei pe facebook/mess azi cand ii prind si o sa-ti zic.

Link to comment
Share on other sites

Salutare "bagabonsilor"  :happyforever: !

 

 

Urasc drake, imi place bassu' :D... poate o gasiti si voi interesanta... am zis sa o "sharuiesc" :D

 

:forever alone like a boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock