Jump to content

Τι Server σας αρεσει...


PvP or RPG?  

46 members have voted

  1. 1. PvP or RPG?

    • PvP
      29
    • RPG
      17


Recommended Posts

Psifisa RPG. Pisteuw oti autoi oi servers exoun kosmo pou kseri na paizei Lineage kai na sevetai kapoia pragmata ;) Opoios katalave katalave. Episis san paixnidi (me auta ta rates), einai duskolo kai mou aresei polu.

Link to comment
Share on other sites

Egw kai ta dyo..vasika

 

Pvp gia na skizw kai rpg (alla na einai kalos rpg dld na mhn perimeneis se 2 mhnes na klisei k tetia) ena x5 8a tan wraio kai otan megalwseis lvl pas k gia pvp.

Link to comment
Share on other sites

I vote PvP epidei maresei poio poli goustarw fach!

baibaia paizw kanenan RPG x50 alla poio katw oxi gt vrmai sunexeia to exp dn leei kata protimisei mou!

 

katse re rpg to les auto pou einai x50 egw pvp lew ton elite x45 ton opoio pezw edw kai kairo diladi lol!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Egw kai ta dyo..vasika

 

Pvp gia na skizw kai rpg (alla na einai kalos rpg dld na mhn perimeneis se 2 mhnes na klisei k tetia) ena x5 8a tan wraio kai otan megalwseis lvl pas k gia pvp.

 

afto i8ela na pw kai egw..PvP gia na k@ulwnoume kai rpg gia na ginomaste kalyteroi paixtes alla tin eixa pa8ei me to BNB kai apo tote dn polipaizw RPG(eixa ksekinisei BNB eixa kataferei na ftasw MONOS mou xwris bot 55 lvl kai meta ekleise i m@lakia..)

Link to comment
Share on other sites

Psifisa RPG. Pisteuw oti autoi oi servers exoun kosmo pou kseri na paizei Lineage kai na sevetai kapoia pragmata ;) Opoios katalave katalave. Episis san paixnidi (me auta ta rates), einai duskolo kai mou aresei polu.

Yeah... Θημαμε Καποτε παιζαμε L2noobwars... που ηταν x2.. η τον e-Global που ηταν x7 αλα ο e-Global εκλισε και ο Noobwars νωμιζω αλακσε τα rates του οποτε το παρατισαν πολοι... :P

Link to comment
Share on other sites

Rpg Fisika ekei fenete pios kserei lineage kai oxi me tous pvp oi pvp eine na pezeis gia na kseskaseis apo tous rpg..kai otan leme rpg enooume x9 kai katw..Oi pvp eine na exeis kapia items kai eise kiriarxos eno oi rpg theloun polla perisotera..

Link to comment
Share on other sites

Rpg Fisika ekei fenete pios kserei lineage kai oxi me tous pvp oi pvp eine na pezeis gia na kseskaseis apo tous rpg..kai otan leme rpg enooume x9 kai katw..Oi pvp eine na exeis kapia items kai eise kiriarxos eno oi rpg theloun polla perisotera..

^^ δεν ψηφισες ομως...

Και οντως για να γινεις καλος σε low rate server πρεπει να παιξεις πολυ ^^

Link to comment
Share on other sites

I vote PvP epidei maresei poio poli goustarw fach!

baibaia paizw kanenan RPG x50 alla poio katw oxi gt vrmai sunexeia to exp dn leei kata protimisei mou!

 

RPG είναι ένας x50 server? ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...