Jump to content

{GR} Pote kleinoun ta sxoleia?


Frank

Pote kleinoun ta sxoleia gia xristougenna?  

32 members have voted

  1. 1. Pote kleinoun ta sxoleia gia xristougenna?

    • Paraskeui 19/12
      13
    • Triti 23/12
      18
    • Den kserw
      2


Recommended Posts

Oi misoi sto sxoleio m lene triti k oi alloi misi paraskeui,dn psifizoume lipon kati endiameso?Deutera px?xD plakitsa ^^

 

Egw lew oti 8a kleisoume Triti gt poli apla exoume xasei para polla ma8imata.

 

Σωστός!

 

Αλλά εμείς όχι απο καταλύψεις αλλά από αργίες και εκδρομές...

Link to comment
Share on other sites

Guyz egw pistevw oti auta einai mlkies "sorry kiolas" alla persi propersi kai persi p ginotan tis pout@n@s apo katalipseis legane kati mlkes oti 8a kanoume ma8hma kai ton ioulio ! :P 0xa0x0a0xaa0xa0x0a0x

Tespa opote 8a kleisoun ola mazi ... stin idia xora eimaste ! "g@mw tin tixh mas"

Opote molis 8IMI8OUN na poune pote 8a kleisoun tote 8a liksei to 8ema ! opote perimenoume akoma :S ... kalo ma8hma ! :P

Link to comment
Share on other sites

Simera to proi p den kaname oute emeis epidi zitise tous proedrous o diefthindeis na mas milisei pigame kai mas eipe pws kanoume mlkies p kanoume katalipsi gti uparxei 85% na klisoume avrio (Paraskevi) ara pistevw pws tha klisoume paraskevi... etc k alios ama den klisoume paraskevi tha ginei tis poutanas... pistevw..

Link to comment
Share on other sites

 

Auto nomizw ta leei ola file...Thanks. Pleon pisteuw oti tha kleisoume Triti apla einai thema sxoleiou poies meres tha kanei ma8ima. Diladi as poume mporei ena sxoleio na kanei kai tin Triti mathima, mporei kapoio allo sxoleio na paei ekklisia...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς θα κλείσουμε τρίτη....

 

 

Παρασκευή και δευτέρα σιγά μην κάνουμε μάθημα...

 

 

Τρίτη μας είπαν εκκλησία και μετά γιορτή.

Link to comment
Share on other sites

emeis edo agrinio trith ola ta lykeia an kai kati akoysa gia merika gymnasia pos kai thakleisoyn apo paraakskeyh kl kai eimis sto diko mas likio ayrio tha exoyme katalahpsh ara pame 3hmero kai meta 2 meres dld tpt kales giortes paidia :P

Link to comment
Share on other sites

Loipon san proedros tis ta3is (k psonara) k exoume k ta kone me to grafio xDD

 

tin Paraskeui ligoun ta MA8IMATA Deutera akolou8ei i xristougeniatiki giorti, kai triti i eklhsia (p siga min paei kanenas xDD)

Link to comment
Share on other sites

paidia egw pali akousa apo kati lukeiakia oti kleinoun avrio(paraskeuh) Oi ka8hghtes omws mas lene oti den exei er8ei kanena xarti apo upourgeio(mhn me rwthsete opws kanoun polloi an uparxoun k tetoia sthn Ellada xaxa). Allwste 8a eprepe na mas eixan prhdopoihsei gia thn giorth oti 8a ginei avrio ,ara ......ta results ta lene ola.Se 10 wres 8a 3eroume cya

Link to comment
Share on other sites

@leas 3analew oti aurio dn 8a ginei i giorti alla kanonika ma8ima (leme twra :P) tn deutera 8a ginei i giorti k tin triti osoi 8eloun pane eklhsia osi 8eloun ka8onte spitaki tou (to 99% ton ma8iton :P)

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXA...Oloi Tin Mamisateeeee...Emeis Paraskeui  Ekklisia...Deutera Episkepsi Se Kati ( Endiaferon Akougotan ) Kai Triti Giortiii xa0xa0xa0x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...