Jump to content

Cafepro time hack request


Recommended Posts

Παίδες, υπάρχει εύκολος τρόπος να προσθέσω χρόνο στο νετκαφε που αράζω; Τρέχει το cafepro , με disabled task manager και τέτοια. Είναι μικρό ΝΕΤ, οπότε αν κλείσω το process θα φανώ αμέσως. Μπορώ να κάνω παύση τον χρόνο, η να περάσω ώρες στο account μου; 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MarGaZeaS said:

egw sto net palia kolaga tin wra me to cheat engine gia kana 1-2 xronia :P

des an ginete kati tetio ala den nomizw na doulepsi

E Ολοι οι gipsy τα ιδια κανουν

 

9 hours ago, Don E.T. said:

Παίδες, υπάρχει εύκολος τρόπος να προσθέσω χρόνο στο νετκαφε που αράζω; Τρέχει το cafepro , με disabled task manager και τέτοια. Είναι μικρό ΝΕΤ, οπότε αν κλείσω το process θα φανώ αμέσως. Μπορώ να κάνω παύση τον χρόνο, η να περάσω ώρες στο account μου; 

Να μην πας νετ τοτε, να βαλεις σπιτι σου. Οι ανθρωποι εκει δεν ειναι μαλακες που δουλευουν και πληρωνουν 2500 ρευμα για να πηγαινει το καθε 15χρονο να "χακαρι" το process να παιρνει free internet.

Link to comment
Share on other sites

@MarGaZeaS χααα εθιξα την γυφτια σου και μ πετας -1

Ευχαριστω που το κανεις confirm :'( :keepo: 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Κανε κ αλλα για να εχω λογο να γραψω στο abuse reputation οταν θα φας chat ban

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Elfocrash said:

Έκανα το ίδιο απο τα 14 γιατι το time keeping γινόταν στο client side. Απλά άμα τον παγώσεις μπορεί να σε πιάσουν. Καλύτερα να βάλεις να κυλάει 50-70% πιο αργά. Είχα γλυτώσει άπειρα φράγκα.

Σκεψου ομως κ αυτους που θελουν να πληρωσουν τ ρευμα κριμα δεν ειναι? 

Συχναζα και εγω σε νετ πολλα χρονια και δεν μ περναγε απο το μυαλο γιατι τα παιδια τα ηξερα εκει μεσα και ηξερα ποσο ζορι τραβανε ολα τα νετ ποσο ρευμα καινε κλπ

 

Αμα τωρα σε χρεωνει 5 ευρω για 1 ωρα ε καλα το δρομο αλλα αν ειναι πακετα οπως 5ε οι 3.5 ωρες τοτε ειναι κομπλε οπως ειχαν εμας.

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Elfocrash said:

Έκανα το ίδιο απο τα 14 γιατι το time keeping γινόταν στο client side. Απλά άμα τον παγώσεις μπορεί να σε πιάσουν. Καλύτερα να βάλεις να κυλάει 50-70% πιο αργά. Είχα γλυτώσει άπειρα φράγκα.

Το έμαθε ο Γιάννης ρε? :D

 

edit: αχ και να σε έπιανε... Χαχαχα

Edited by melron
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DenArt Designs said:

ντροπή

Κλαψε :'  αστους αυτους ειναι φτωχομπινεδες κ κλεβουν τα νετ. Εμεις οι λεφταδες τα δινουμε :keepo:

 

 

 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...