Jump to content

Thelw na mathw


m0a

Recommended Posts

paidia kalispera thelw na mathw na kanw to diko mou server apo tin arxi epidei den exw katholou gnwsei mipos uparxei kapoio videaki pou na sta dixnei olla gia na mporeseis na kaneis ena diko sou server p.x na sou dixnei olla ta pragmata pou prepei na kaneis mesa sto game gia na stiseis to server sou?   thelw na mou ta dixnei apo to  (Α ος το Ω) to ti prepei na kanw..

an mporei kapoioos na me voithisei?  euxaristw apo twra..

Link to comment
Share on other sites

2010-2013 ζηταγατε guide για πως γινεται set up ο σερβερ

2013-2015 ζηταγατε μικρα help σε κωδικες.

2015-2017 ζηταγατε ολοκληρα code λες και το χρωσταμε

2017-2019 ζητατε οχι μονο full codes αλλα να σας μαθουμε και οτι ξερουμε απο το Α μεχρι το Ω.

το 2020 τι φαση? Θα μπαινετε και θα λετε "τωρα ενας developer στο pc μου"?  

 

Ζεις σε μια εποχη που τα μορια μαυρης υλης που απελευθερωνονται απο μια πυρηνικη σχαση ατομου ειναι λιγοτερα απο τα tutorials που υπαρχουν. Αν δεν μπορεις να μαθεις απο αυτα που σ προσφεραμε τοτε παρατατα. Αλλιως λεφτακια και τοτε κατι γινεται. Δεν ζεις στο wikifreeworld. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kara` said:

2010-2013 ζηταγατε guide για πως γινεται set up ο σερβερ

2013-2015 ζηταγατε μικρα help σε κωδικες.

2015-2017 ζηταγατε ολοκληρα code λες και το χρωσταμε

2017-2019 ζητατε οχι μονο full codes αλλα να σας μαθουμε και οτι ξερουμε απο το Α μεχρι το Ω.

το 2020 τι φαση? Θα μπαινετε και θα λετε "τωρα ενας developer στο pc μου"?  

 

Ζεις σε μια εποχη που τα μορια μαυρης υλης που απελευθερωνονται απο μια πυρηνικη σχαση ατομου ειναι λιγοτερα απο τα tutorials που υπαρχουν. Αν δεν μπορεις να μαθεις απο αυτα που σ προσφεραμε τοτε παρατατα. Αλλιως λεφτακια και τοτε κατι γινεται. Δεν ζεις στο wikifreeworld. 

 

 

etsi opos ta les einia palikare auto tha zitisoume.. kala pou edwses idea kai esu to 2020 na ksekinisoume na zitame kai auto.. 

Edited by m0a
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον υπάρχουν άπειροι οδηγοί εδώ μέσα να ψάξεις.

Δεύτερον με ένα απλό google search βρίσκεις τουλάχιστον 10 οδηγούς.

 

Τέλος πάντων.

Αυτά που χρειάζεται να μάθεις είναι εδώ.

 

 

 

 

Υ.Γ. @Kara` ακόμα και αυτά από σένα είναι. Θες δεν θες θα βοηθήσεις χαχαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Designatix said:

Πρώτον υπάρχουν άπειροι οδηγοί εδώ μέσα να ψάξεις.

Δεύτερον με ένα απλό google search βρίσκεις τουλάχιστον 10 οδηγούς.

 

Τέλος πάντων.

Αυτά που χρειάζεται να μάθεις είναι εδώ.

 

 

 

 

Υ.Γ. @Kara` ακόμα και αυτά από σένα είναι. Θες δεν θες θα βοηθήσεις χαχαχαχα

 

Απο ολα τα guide του κοσμου τα δικα μου βρηκες? Δεν σου καθομαι μωρη βρωμα να πας στον maxtor σου, οταν τα πινατε και με αφηνατε εμενα να βλεπω Deadpool 2 μονο ηταν καλα?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, m0a said:

etsi opos ta les einia palikare auto tha zitisoume.. kala pou edwses idea kai esu to 2020 na ksekinisoume na zitame kai auto.. 

Αγορινα εγω προσωπικα παλια βοηθησα πανω απο 2.000 ατομα μεχρι που καταλαβα οτι δεν εχει νοημα. 

Αλλα ακομη τα guides που εφτιαξα κ οτι αλλο εχουνε ποσταρι οι αλλοι υπαρχουν απο το 2012.

 

Τι ακριβως εκανες και δεν τα καταφερες? Παω στοιχημα δεν googlares καν "how to create l2j server"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kara` said:

 

Απο ολα τα guide του κοσμου τα δικα μου βρηκες? Δεν σου καθομαι μωρη βρωμα να πας στον maxtor σου, οταν τα πινατε και με αφηνατε εμενα να βλεπω Deadpool 2 μονο ηταν καλα?

Είναι τα μόνα που είναι σε βίντεο και μπορείς να τα καταλάβεις και εγώ με αυτά έμαθα ;p 

 

Δεν μου άρεσε το dp2 γιαυτό έμεινες μόνος χδ

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...