Jump to content

MACEDONIA IS GREEK


SickJacken

Recommended Posts

Ένα Steven ή όπως διάολο λεγόταν θέλουμε τώρα και πιάνουμε 20 + σελίδες σε χρόνο dt. 

 

Παλιοπουστράκια, μου το παίζατε και κατά του flame για να γίνετε mods. Ξεφτιλισμένα αποβράσματα. Δεν πειράζει ποτέ δεν είναι αργά. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, AryaStark said:

varieme na apandisw enan, enan fasista ksexwrista giafto tha pw kati poy kollaei se olous

fasistes koufales erxonde kremales. to komma mas exei arxisei idi na mazevei ksila kai skinia gia to stisimo. ;)

tha tous pw na ftiaksoun alles 5 gia esas edw. eistai kai thimata.. ekdiloneste pou ekdiloneste , exete kai tin taftotita sto xeri , tin ip sas enow ;) ta leme lipon se ligo kairo

 

p.s : Evie frye . den diavasa ti egrapses alla sigoura kati emetiko. esi tha eisia aptous protous pou tha stisoume stin kremala.

ade filia twra den apandaw allo

 

Αι μωρη λουλου τρολλερι που πας να τρολλαρις στο 2018 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Evie Frye said:

Τι εγινε μωρακλα, απαντας στους αλλους κ οχι σε εμενα? Επαναστατη του υπολογιστη. Σε κοβω να εισαι 1.75 real life. Πραγματικα ανθρωπακι που δεν ξερει τιποτα απλα εχει παρει ενα φραπε στο χερι και θελει να νιωσει ηθικη αξια μιλοντας για πολιτικα στο διαδικτυο. Ψευτο Ελληνα. Και να στο διαολο και οι ξενοι κ ψοφο κ στους μεταναστανες, σημερα που ειδα οτι πνιγηκαν 18 ατομα, φορεσα το πιο ομορφο χαμογελο μου. Πνιγεται η χωρα μας στα χρεη, πεινανε τα παιδια στο σχολειο κ εμεις ασχολουμαστε με κατακαθια της κοινωνιας που οταν ειχαμε γραμματικη αυτοι γραφανε στους τοιχους "Ουγκα Ουγκα γκα γκα γκα". Δυστηχως δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. Οπως και τα ζωα δεν ειναι το ιδιο με εμας ετσι και εσυ δεν εισαι το ιδιο με το γαλαξια ετσι κ ο γαλαξιας δεν ειναι το ιδιο με αλλους 100 δ.εκ γαλαξιες που υπαρχουν στο συμπαν μας. Τιποτα δεν ειναι ιδιο γιατι θα πρεπει να ειμαστε ολοι στο ιδιο group? Απο ποτε εκ φυσεως οι ανθρωποι ημασταν το ιδιο? Διαφορετικα group Homo Erectus διαφορετικα τα Homo Sapien οποτε τι? Υπηρχε ρατσισμος απο τη φυση μας ? Τουβλο Ελληνα οσο βριζεις εμενα ντροπιαζεις το ιδιο σου τον εαυτο σου πιστευοντας περι αλληλεγγυης. Ξερεις ποτε θα υπαρχει αλληλεγγυη? Μονο αμα μας κανουν ντου εξωγιηνοι και πρεπει να τους σφαξουμε αλλα αυτο δεν θα λεγεται αλληλεγγυη ακριβως θα λεγεται ασθημα επιβιωσης οποτε χρησιμοποιεις το "ον" που εχεις διπλα σου και δεν θελει να σε σκοτωσει ος "συμμαχο" για να αποτρεψεις κατι αλλο που θελει να σε σκοτωσει. Εισαι ενα ανεγκεφαλο εξογκωμα στον τελεγκεφαλο που τηνει να φτασει καρκινικο δεικτη Τ5. Εισαι απλα κατι που ηρθε και θα φυγει. Κατσε να ασχολησε με πολιτικα στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Οχι οτι τα πολιτικα real life θα σου επιφερουν κατι αλλα μαλλον η φεα ουσια που επικρατει δεν ειναι υπαρκτη στο να σου επιφερει κατι αλλο παρα μονο οτι σου πλασσαρουν τα αλλα αδαη κ τετραπληγικα οντα. Δεν ειμαστε το ιδιο φυλετικα, οικονομικα, θρησκευτικα. Πηγαινε σε εναν μουσουλμανο και πεςτου "γαμω τον allah" να δεις για ποτε θα σε αποκεφαλισουν? ΤΙ? Δεν θα το κανει? Το λεω επειδη βλεπω τηλεοραση πολυ? Η τηλεοραση μου εδω κ 8 χρονια ανοιγει μονο για να βλεπω 4k ταινιες. Δεν εχω δει tv απο τα 15 μου. Ξερεις γιατι το λεω αυτο τουβλο επαναστατη του διαδικτυου? Επειδη καθε μερα δουλευα με πελατες κ εχω επιτελους μια γενικη αντικειμενικη οπτικη γωνια πραγματων. Ξερω οτι αμα πω σε εναν ελληνα γαμω το θεο σου δεν θα πραξει το ιδιο (εκτος και αν ειναι υπερβολικος), ξερεις γιατι? Γιατι εχουμε παιδεια? Τι η παιδεια σε αλλα κρατη μπορει να ειναι δυσκολη? ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Παιδεια μπορει να υπαρξει απο τη φυση μονη της. Οταν κανεις γενοκτονιες επειδη η γυναικα δεν φοραει μαντυλα στο προσωπο ελα να μου πεις οτι σε ενοχλησαν οι χρυσαυγητες. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ ΤΩΡΑ και καλο ψοφο να εχεις.

Δεν θα πάρω μέρος στην πολιτική συζήτηση αλλά σύμφωνα με επιστημονικές μελέτες του 4chan, άτομα με ύψος 1,75 και κάτω θεωρούνται manlets και θα πρέπει λίαν συντόμως να σκεφτούν την λύση της αυτοκτονίας για να βγουν τα σκάρτα γονίδια τους από το gene pool.

 

 

 

PROOF: Jqq4A.jpg

 

 

 

P.S. Εξαιρείται φυσικά ο καλός μου φίλος ο Νικολούδος που ότι του λείπει σε ύψος το συμπληρώνει σε ομορφιά και γκομενάκια.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ό,τι και να λέμε "Γκόρνα Ματσεντόνια" θα λέγονται σύντομα. Deal with it και προχωρήστε.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ προτείνω να ξανανοίξουμε το κανάλι 67 και να εκλέξουμε τον Βασίλη Λεβέντη για να κρεμάσει όλους τους αρκουδέηδες.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Evie Frye said:

Εγω με υψος 1.91 δηλαδη τι ειμαι? Τι λεει το 4chan για μενα? Που να συνεχιζα το basket :'( 

Bλάκας επειδή μπαίνεις σοβαρά στο maxcheaters το 2018.

Link to comment
Share on other sites

Kαι έδωσες και 25 ευρώ στον φραγκοφονιά τον Maxtor από τον Οκτώβρη του '17 μέχρι σήμερα.

Συγγνώμη αλλά πρέπει να σε βάλουμε σε καραντίνα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NOT OMGG said:

Kαι έδωσες και 25 ευρώ στον φραγκοφονιά τον Maxtor από τον Οκτώβρη του '17 μέχρι σήμερα.

Συγγνώμη αλλά πρέπει να σε βάλουμε σε καραντίνα.

5 του εδωσα.. Ειχε κατεβασει 1 μπουκαλι βοτκα και το ειδε για 20ρικο..

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Evie Frye said:

5 του εδωσα.. Ειχε κατεβασει 1 μπουκαλι βοτκα και το ειδε για 20ρικο..

Koίτα, κανονικά δεν θα σε πίστευα, αλλά για τον maxtor μιλάμε, οπότε ικανό τον έχω...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NOT OMGG said:

Koίτα, κανονικά δεν θα σε πίστευα, αλλά για τον maxtor μιλάμε, οπότε ικανό τον έχω...

Καταβαθος ειναι γλυκουλης... Λιγο οταν παμε στα LIDL ζηταει απο τις κοπελες στα ταμια αν θελουνε για VIP αλλα κατα τα αλλα..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NOT OMGG said:

Δεν θα πάρω μέρος στην πολιτική συζήτηση αλλά σύμφωνα με επιστημονικές μελέτες του 4chan, άτομα με ύψος 1,75 και κάτω θεωρούνται manlets και θα πρέπει λίαν συντόμως να σκεφτούν την λύση της αυτοκτονίας για να βγουν τα σκάρτα γονίδια τους από το gene pool.

 

 

Φύγε ρε βλάκα.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AryaStark said:

varieme na apandisw enan, enan fasista ksexwrista giafto tha pw kati poy kollaei se olous

fasistes koufales erxonde kremales. to komma mas exei arxisei idi na mazevei ksila kai skinia gia to stisimo. ;)

tha tous pw na ftiaksoun alles 5 gia esas edw. eistai kai thimata.. ekdiloneste pou ekdiloneste , exete kai tin taftotita sto xeri , tin ip sas enow ;) ta leme lipon se ligo kairo

 

p.s : Evie frye . den diavasa ti egrapses alla sigoura kati emetiko. esi tha eisia aptous protous pou tha stisoume stin kremala.

ade filia twra den apandaw allo

akou palio omofulofile koumounisth esy pou exeis protoporiakes idees dwse ton kwlo sou kai oxi thn makedonia karagkiozh 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...