Jump to content
  • 0

Βοηθεια Σε Κωδικα.


idijot

Question

Γεια σε ολους.Ειμαι νεος σαν ντεβελοπ και προσπαθω να περασω ενα κωδικα για αντιμποτ.Χρησιμοποιω εισις φαιλς,και για καποιο λογο μου βγαζει κανα δυο λαθακια τα οποια δεν ξερω πως να λυσω και προσπαθω αδιακοπα.Πιο συγκεκριμενα,μια εικονα απο τα λαθη.Στις πρωτες 2 γραμμες το προβλημα το εχουν τα scheduleGeneral.Προσπαθησα καποια γρηγορα fixes,π.χ add cast κλπ, αλλα δεν διορθωνεται.Οποιος γνωριζει τι μπορω να κανω για να το fix παρακαλω να με βοηθησει.

203:Future<?> newTask = ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new ReportCheckTask(player), VALIDATION_TIME);

204:ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new countdown(player, VALIDATION_TIME / 1000), 0);

403:ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new countdown(_player, _time - 1), 1000);
Edited by idijot
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Telos to spam menoume sto topic..

Lisi vrikes sto provlima sou?

οχι ακομη φιλε,θα σε ενημερωσω εαν μπορεσω να το fix.

προς το παρον τζιφος.Δεν δουλευει ιν γκειμ αν κ δν εχω ερρορ στο εκλιψε,και εχω κανει σωστα κομπιλε.

Edited by idijot
Link to comment
Share on other sites

  • 0

φιλε μου,κανενας δεν σε υποχρεωνει να απαντησεις,ζητω βοηθεια απο οσους ξερουν,λυπαμε που δεν ειμαι "προ" σαν εσενα.Εξαιτιας σου ξεκινησε μια κουβεντα που δεν χρεαιζοτανε,και γενικοτερα δεν βοηθας καθολου το τοπι,γιατι συνεχιζεις να ποσταρεις λοιπον?Πηγαινε φτιαξε τον υπερ σερβερ σου μιας κ εισαι προ και εισαι στο 2017 και τα ξερεις ολα.Οσο για τουτοριαλ εχω κοιταξει αλλα μονο για l2 και οχι για java συγκεκριμενα γιαυτο και ζητησα βοηθεια.Μπορεις ευχαριστως να αγνοεισεις το τοπικ,δεν σε υποχρεωσε κανεις να απαντησεις και να ειρωνευεσε

Bravo file,ema8es pws na blepeis errors/warnings sto eclipse.

 

Next lesson tou maxcheaters,pws na kaneis add kana lib.

Neos developer,baby steps.Se 3000 xronia 8a eisai kal05.Sto endiameso,anoi3e kai enan server...

 

Post 10 xronou ,pou anti na pei "xazomara mou,anti na diabasw kana tutorial eclipse kai meta na ma8w java,paw na kanw kai server",pas kai les "eisai polu pro esy me super server kai mlkies".

 

Se la8os forum eisai.Alla enta3ei,afou uparxoun blakes pou boh8ane kalos(tetoia atoma/tetoies erwthseis),alla meta min anarwtiounte giati to forum pe8ainei kai oi server einai 2 week max

 

Apanthsh:gia ton aplo logo oti tupades san kai auton anoigoun server

Edited by bravetobe
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Πολυ δραμα το εχετε κανει. Εσεις που απειλειτε με report και λετε "stop spam" λες και ειστε admin ηρεμιστε γιατι την εχετε δει καπως εδω μεσα.

 

Οσο για τον owner πας και μου γραφεις "καλησπερα ειμαι νεος developer" και στην επομενη εικονα πας και μου βγαζεις φωτογραφια ενα θαυμαστικο.

Η δεν ξερεις τιποτα η εισαι νεος developer. Τι περιμενεις να καταλαβουν τα παιδια και να σου απαντησουν οταν πας και βγαζεις φωτο 1 θαυμαστικο?

 

(Και μην πας να μου γραψεις "μα ρε φιλε εγω τωρα μαθαινω" γιατι εγω οταν ξεκινησα να μαθαινω δεν υπηρχε ουτε youtube, ολα ετοιμα τα εχετε.

Δεν μπηκες καν στο κοπο να googlaris τι ειναι το θαυμαστικο πριν το αναφερεις). <Link>

 

Το error τραβατε φωτογραφια οχι το εικονιδιο του [χ] ο χριστος και η παναγια.. 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...