Jump to content
  • 0

Βοηθεια Σε Κωδικα.


idijot

Question

Γεια σε ολους.Ειμαι νεος σαν ντεβελοπ και προσπαθω να περασω ενα κωδικα για αντιμποτ.Χρησιμοποιω εισις φαιλς,και για καποιο λογο μου βγαζει κανα δυο λαθακια τα οποια δεν ξερω πως να λυσω και προσπαθω αδιακοπα.Πιο συγκεκριμενα,μια εικονα απο τα λαθη.Στις πρωτες 2 γραμμες το προβλημα το εχουν τα scheduleGeneral.Προσπαθησα καποια γρηγορα fixes,π.χ add cast κλπ, αλλα δεν διορθωνεται.Οποιος γνωριζει τι μπορω να κανω για να το fix παρακαλω να με βοηθησει.

203:Future<?> newTask = ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new ReportCheckTask(player), VALIDATION_TIME);

204:ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new countdown(player, VALIDATION_TIME / 1000), 0);

403:ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral(new countdown(_player, _time - 1), 1000);
Edited by idijot
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Katarxin dn les ti rev exeis an exeis latest tote prepei na allaksis to

ThreadPoolManager.getInstance().scheduleGeneral

Se

ThreadPool.schedule

Link to comment
Share on other sites

  • 0

κομπλε μου φενεται δουλεωε αλλα υπαρχει ενα θαυματικο στο αρχειο μου botprevention και ενα στον φακελο java

Link to comment
Share on other sites

  • 0

οριστε φωτο με οτ θαυμαστικο

 

KuzS1Ba.png

 

 

"Ειμαι νεος σαν ντεβελοπ και προσπαθω να περασω ενα κωδικα για αντιμποτ"

 

εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου μαζι σου.. δεν εισαι καν dev ουτε νεος..  Απλα θες ετοιμο code. Αμα ησουν νεος θα ηξερες τι ειναι το warning εστω η δεν θα εδειχνες μια φωτο με απλα το αρχειο και το warning πανω. 

Πες οτι θες εναν να σ περασει το code να τελιωνουμε μην το κουραζουμε.. Ειχε πλακα το 2008, καταντησε mainstream το 2014 τωρα ειναι απλα χαζο..

2017.. 

 

bravetobe ελα ριξε ενα καλημερα.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

  • 0

"Ειμαι νεος σαν ντεβελοπ και προσπαθω να περασω ενα κωδικα για αντιμποτ"

 

εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου μαζι σου.. δεν εισαι καν dev ουτε νεος..  Απλα θες ετοιμο code. Αμα ησουν νεος θα ηξερες τι ειναι το warning εστω η δεν θα εδειχνες μια φωτο με απλα το αρχειο και το warning πανω. 

Πες οτι θες εναν να σ περασει το code να τελιωνουμε μην το κουραζουμε.. Ειχε πλακα το 2008, καταντησε mainstream το 2014 τωρα ειναι απλα χαζο..

2017.. 

 

bravetobe ελα ριξε ενα καλημερα.

Κανενας δεν ειναι τιποτα μεχρι να αποκτησει εναν τιτλο που καποιος ξαφνικα αποφασισε πως πρεπει να υπαρχει αυτος ο τιτλος..Ο λογος?Για λογους αναγνωρισης του προσωπου και της ειδικοτητας του στη συγκεκριμενη περιπτωση..Δεν αυτοαποκαλεστηκε κατι που δεν μπορει να υποστηριξει..Ειπε ειμαι νεος σαν developer..Οπως εισαι ΝΕΟΣ και σε μια δουλεια..

 

Παραδειγματακι: Πιανω δουλεια μπαρμανι σε κλαμπ πρωτη μερα..με ρωτανε τι δουλεια θα κανεις τελικα ρε?Μπαρμαν δικε μου..

Εκει που να λεει, ε απλα θα παω στο μαγαζι θα μπω πισω απο τον παγκο θα μου λενε τι ποτο θελουνε και εγω θα ψαχνω να βρω πιο ειναι για να το σερβιρω.

 

Μην κανεις τοσο εντονα θεματα που δεν υπαρχει λογος να γινουν.

Φιλακια, ξερεις εσυ be nice to people  :-[  :-

Edited by protoftw
Link to comment
Share on other sites

  • 0

παιδια νεος ειμαι τι ειμαι,τι να πω,πειτε με newbie δεν τρεχει θεμα,και δεν ζηταω ετοιμο κοουντ.Απλως εκανα οτι επρεπε,εβγαλε αυτο ερρορ,εκανα κομπιλε αλλα δεν δουλευει ιν γκειμ το αντι μποτ. Φαρμαρα μια ωρα και δεν εδειξε καποιο παραθυρο ενω εχω περασει τους κωδικους στο source.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

παιδια νεος ειμαι τι ειμαι,τι να πω,πειτε με newbie δεν τρεχει θεμα,και δεν ζηταω ετοιμο κοουντ.Απλως εκανα οτι επρεπε,εβγαλε αυτο ερρορ,εκανα κομπιλε αλλα δεν δουλευει ιν γκειμ το αντι μποτ. Φαρμαρα μια ωρα και δεν εδειξε καποιο παραθυρο ενω εχω περασει τους κωδικους στο source.

Το ενεργοποιησες μεσω config?

EnableBotsPrevention = true
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Το ενεργοποιησες μεσω config?

EnableBotsPrevention = true

οχι πως το βαζω αυτο στα κονφιγκ μου?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

epaggelma: paparofilosofos

Αν αυτο σου βγαζει φιλοσοφο τοτε πρεπει πραγματικα να εισαι πολυ χαζος

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Αν αυτο σου βγαζει φιλοσοφο τοτε πρεπει πραγματικα να εισαι πολυ χαζος

kaneis quote "epaggelma : paparofilosofos" kai milas gia filosofo.

 

blakas me ptuxio

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kaneis quote "epaggelma : paparofilosofos" kai milas gia filosofo.

 

blakas me ptuxio

ρε παιδια ημαρτον,αν μπορειτε να χελπ καντε το,μην σπαμμαρετε βλεπω απαντηση και νομιζω οτι καποιος βοηθησε. Ηρεμιστε.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kaneis quote "epaggelma : paparofilosofos" kai milas gia filosofo.

 

blakas me ptuxio

Βαρει τη θυρα, ν'ακουσει η παραθυρα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...