Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μ'αρέσει να φλεξάρω στον χοντρό τον @Dask, επειδή είναι σε διαφορετικό επίπεδο συνείδησης από την mira.

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2020 at 10:48 AM, MiraDBZ said:

https://www.healthygamer.gg/

 

Στριμάκι σήμερα κατά τις 6-7-8 με τη twitch.tv/mira  

 

Παίζει να μιλήσει και για μένα. Ξέρετε, επειδή σπάμαρα τον discord server της χθες.

 

Τελικά δεν είχε τα αρχίδια. Μπουυυυυυυυυυυυυυυ.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MiraDBZ said:

Μ'αρέσει να φλεξάρω στον χοντρό τον @Dask, επειδή είναι σε διαφορετικό επίπεδο συνείδησης από την mira.

 

Συνειδητότητας* βρε ηλίθιε που πήγες αθροιστικά και συνολικά 14 μέρες στην σχολή σε 5 χρόνια. Πιθανότατα, επειδή είχα ψυχολογικά. Έκανα 1,5 χρόνο να πάρω λεωφορείο για πρώτη φορά. ΣΩΡΑΙΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

@Fortuna Καλημέρα, Βασίλη και λοιποί μαλάκες του φόρουμ. Επίσης θα ήθελα να δώσω μια ξεχωριστή καλησπέρα στην μελλοντική μου κοπέλα και καλύτερη μου φίλη ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 17. ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. 2020. ΣΤΟ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MiraDBZ said:

@Fortuna Καλημέρα, Βασίλη και λοιποί μαλάκες του φόρουμ. Επίσης θα ήθελα να δώσω μια ξεχωριστή καλησπέρα στην μελλοντική μου κοπέλα και καλύτερη μου φίλη ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 17. ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. 2020. ΣΤΟ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ. 

 

Ηράκλειο θα πάω έτσι κι αλλιώς για να τσεκάρω τι σκατά κάνουν στο πανεπιστήμιο εκεί. Μπορεί να μου δώσουν και κάνα γαλλικό ρομποτάκι για να κάνω την δουλειά μου. Αλλά θα ήταν πολύ βολικό να έρθει Ελλάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το να είσαι απλά γλωσσόλογος εν έτει 2020 σε κάνει δελιβερά στο efood. Ή στο skroutzfood. Ή στο box.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...