Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μαλλον ντρεπεσαι για το πως εισαι και δεν θες να γελασει κανεις μαζι σου, αυτο ηταν το σχεδιο απο την αρχη ευχαριστω

φοβομουν οτι δεν θα πεσεις στη παγιδα και θα πεις "δεν με νοιαζει ανεβασε" αλλα βλεπω οτι σε τσουζει οποτε

 

Thanks για την νικη.

Re vlaka ama thes na gelaseis sou ksanaeipa rwta ton justice pou menw na mou thn peis apo koda den goustarw ta ewars arketo rezili egines poustrako kai dn thelw na to sunexisw apla.

Link to comment
Share on other sites

E X A S E S     T H    M A X H      H T A N     P A G I D A

1-0

 

σας κανω τσιρκο και δεν εχετε παρει ειδηση α0χα0α0αχ0

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

E X A S E S     T H    M A X H      H T A N     P A G I D A

1-0

 

σας κανω τσιρκο και δεν εχετε παρει ειδηση α0χα0α0αχ0

ksereis ti tsirko tha se kanw ama sunexiseis ??

 

qp4YQJC.png

Link to comment
Share on other sites

 

 
 

 

Πόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ και ακόμα τα ίδια άτομα να το παίζουν <είμαι κάτι παραπάνω>.

Άτομα που συναντάς στο δρόμο και ντρέπονται να σε κοιτάξουν, εδώ μέσα <<γαμάνε μάνες>>.

Προσβάλλουν συνεχώς άλλα άτομα την στιγμή που ζητάνε βοήθεια για κάτι..

 

Αλλά καλά κάνουν.. Αφού οι Staffers μαλακίζονται..

 

 

Ελφο μια χάρη ρε ψηλέ.. Διάβασα κάπου να γράφεις πως άτομα σαν εσένα κάνανε το φορουμ αυτό που είναι σήμερα..

Μην το γαμάς έτσι ρε φίλε..Μόλις σε βγάλανε από το προηγούμενο "πόστο" που είχες, παράτησες το φόρουμ. (παλιά).

Γύρισες, είδες πως δεν σου βγάζουν το ban από το παλιό σου account, άρχισες να λες πως δουλεύεις σε "μεγάλη" εταιρία και δεν έχεις χρόνο. Και την έκανες..

Έμπαινες που και που, δεν μιλούσες..

Βλέπεις να ζητάνε L2 Mod, και ξαφνικά έγινες το άτομο που έκανες το φορουμ αυτό που είναι.. 

Ξέρεις πως λες μαλακίες σε αυτό το θέμα.. 

Δεν έχω κάτι μαζί σου.. Αλλά μην λες πράγματα που θέλεις να σε κάνουν να φανείς "μεγάλος" στα μάτια κάποιον που κοιτάνε απλά την οθόνη μέσα σε μία ηλεκτρονική σελίδα..

 

Peace..

 

Αφου εισαι τοσα χρονια στο φορουμ θα ηξερες οτι οι παλιοι σταφφερς εχουν παντα προτεραιοτητα για comeback,απ τα τσουτσεκια που κυκλοφορουν εδω μεσα οποτεδηποτε το ζητησουν. Επισης ο Elfo γνωριζει πολλα περισσοτερα απο ολους σας εδω μεσα.Αν κριτηριο ειναι το L2J οπως ειδα (XAXAXAXA),για τους σερβερ με τα 5 Botς κ τα 30 ατομα συνολικα τοτε ας αυτοκτονησουν ολοι ομαδικως .Αν και εκει τους ξεφτιλιζει τους περισσοτερους.

Πολλες φορες τα ragequit απ τα demotes γινοντουσαν.Και ειλικρινα σου λεω πως οι περισσοτεροι δεν θα περνουσαν ουτε απ το gold .Καποιοι συνηθως δεν γουσταραν καποιον σταφφερ και πηγαιναν γλυψιματικα στον Μαξτορα κ τον πειθαν να πεταξει καποιον.Ξεχνουσαν ολοι οπως και ο Μαξτορ πως δεν μπορουσαν ολοι να αφιερωνουν απειρες ωρες της ημερας για ενα φορουμ που ακομη και σημερα εχει βασικο θεμα το Lineage.Το να ησουν L2Modπαλιοτερα ηταν καλο promote. Επισης αρκετοι σπουδαζαν η ειχαν σχολειο και κανεις απ τους σταφφερς δεν εβγαλε ποτε μισο ευρω απ τα εσοδα του φορουμ που παλια ηταν αρκετα.Ξερεις ποσα καλα ατομα χαθηκαν για αυτο το λογο? killer_007,mpj123

Εγω οπως κ μερικοι αλλοι ειχαμε ενα μικρο εισοδημα ειτε σαν MM ειτε λογω πωλησεων δικων μας που ημασταν πιο trusted λογω θεσης.

 

Koiνως καλα κανει ο Elfo κ τους γλενταει.

Link to comment
Share on other sites

ksereis ti tsirko tha se kanw ama sunexiseis ??

 

Σε προκαλω ρε ρεζιλι του κερατα εδω και 2 μηνες και ΟΛΟ ΚΛΑΙΣ χα0χα0χα0

Ολο τ ιδια λες και τπτ παραπανω.. γελανε ολοι στο skype μαζι σου να το ξερεις

 

μου στελνουν πμ και λενε CARE VORFIN SCAMMER WILL HACK YOU XAXA0XA0

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Σε προκαλω ρε ρεζιλι του κερατα εδω και 2 μηνες και ΟΛΟ ΚΛΑΙΣ χα0χα0χα0

Ολο τ ιδια λες και τπτ παραπανω.. γελανε ολοι στο skype μαζι σου να το ξερεις

 

μου στελνουν πμ και λενε CARE VORFIN SCAMMER WILL HACK YOU XAXA0XA0

voulwsto

Link to comment
Share on other sites

Αφου εισαι τοσα χρονια στο φορουμ θα ηξερες οτι οι παλιοι σταφφερς εχουν παντα προτεραιοτητα για comeback,απ τα τσουτσεκια που κυκλοφορουν εδω μεσα οποτεδηποτε το ζητησουν. Επισης ο Elfo γνωριζει πολλα περισσοτερα απο ολους σας εδω μεσα.Αν κριτηριο ειναι το L2J οπως ειδα (XAXAXAXA),για τους σερβερ με τα 5 Botς κ τα 30 ατομα συνολικα τοτε ας αυτοκτονησουν ολοι ομαδικως .Αν και εκει τους ξεφτιλιζει τους περισσοτερους.

Πολλες φορες τα ragequit απ τα demotes γινοντουσαν.Και ειλικρινα σου λεω πως οι περισσοτεροι δεν θα περνουσαν ουτε απ το gold .Καποιοι συνηθως δεν γουσταραν καποιον σταφφερ και πηγαιναν γλυψιματικα στον Μαξτορα κ τον πειθαν να πεταξει καποιον.Ξεχνουσαν ολοι οπως και ο Μαξτορ πως δεν μπορουσαν ολοι να αφιερωνουν απειρες ωρες της ημερας για ενα φορουμ που ακομη και σημερα εχει βασικο θεμα το Lineage.Το να ησουν L2Modπαλιοτερα ηταν καλο promote. Επισης αρκετοι σπουδαζαν η ειχαν σχολειο και κανεις απ τους σταφφερς δεν εβγαλε ποτε μισο ευρω απ τα εσοδα του φορουμ που παλια ηταν αρκετα.Ξερεις ποσα καλα ατομα χαθηκαν για αυτο το λογο? killer_007,mpj123

Εγω οπως κ μερικοι αλλοι ειχαμε ενα μικρο εισοδημα ειτε σαν MM ειτε λογω πωλησεων δικων μας που ημασταν πιο trusted λογω θεσης.

 

Koiνως καλα κανει ο Elfo κ τους γλενταει.

 

Εισαι το τελειο παραδειγμα για τη φωτογραφια που δειχνει ο buzzlightyear ψηλα με το woody και να γραφει "Καρκινος, καρκινος παντου"..

Ηρεμισε παλιε, εμεις τα τσουρεκια ειμαστε νεοσυλλεκτοι ακομη χαχα και για πες μου τι ρολο βαρας εσυ παλαιουρα τι εσσο εισαι? Λοιπον παρε τα μπογαλακια σου οτι εκανες εκανες εδω μεσα τωρα απλα δεν σε ξερει κανεις και ενοχλεις τους παντες, μπαινεις το παιζεις θεος-παλιος-παλαιουρας και μας πριζεις.

 

Παντως παιδι του φραπε σε κοβω, γιατι για να μπαινεις σε ενα φορουμ και να πουλας μουρη σε αλλους επειδη εισαι απο το 2006.. μαλλον εχεις χασει ΠΟΛΛΑ χρονια. και απειλησεμε οσο θες 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

voulwsto

Οχι μωρη σε προκαλω να μου κανεις ΚΑΤΙ χα0χα0χα0

 

you mad ;) ? Vorfin xa0xa0 ?να ποσταρω και αλλα skype chat? δεν σου φτανει? http://www.maxcheaters.com/topic/203487-moddified-h5-pack/?do=findComment&comment=2567602

 

Εχεις χασει το παιχνιδι μαζι μου απο τη 1η μερα που μπηκες και σε ξευτιλισαμε με τον bravetobe στο ξαναλεω.. απο τοτε απλα εγινες xdem

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Οχι μωρη σε προκαλω να μου κανεις ΚΑΤΙ χα0χα0χα0

 

you mad ;) ? Vorfin xa0xa0 ?να ποσταρω και αλλα skype chat? δεν σου φτανει? http://www.maxcheaters.com/topic/203487-moddified-h5-pack/?do=findComment&comment=2567602

 

Εχεις χασει το παιχνιδι μαζι μου απο τη 1η μερα που μπηκες και σε ξευτιλισαμε με τον bravetobe στο ξαναλεω.. απο τοτε απλα εγινες xdem

giati se noiazei ti tha pw se kathe post kai asxolise??

Link to comment
Share on other sites

giati se noiazei ti tha pw se kathe post kai asxolise??

 

Μωρη πριν 1 λεπτο μου ειπες "μην με προκαλεις" και εγω σε προκαλω καταμουτρα και παλι το γυρνας ? Τι θα γινει με εσενα μωρη? Θα με χακαρις? Περιμενω 1 μηνα να πραγματοποιησης την απειλη σου... σε βαρεθηκα scammer vorfin.

Link to comment
Share on other sites

Μωρη πριν 1 λεπτο μου ειπες "μην με προκαλεις" και εγω σε προκαλω καταμουτρα και παλι το γυρνας ? Τι θα γινει με εσενα μωρη? Θα με χακαρις? Περιμενω 1 μηνα να πραγματοποιησης την απειλη σου... σε βαρεθηκα scammer vorfin.

den sou eipa min me prokaleis sou eipa min asxolise mazi mou

Link to comment
Share on other sites

den sou eipa min me prokaleis sou eipa min asxolise mazi mou

ksereis ti tsirko tha se kanw ama sunexiseis ??

 

αυτο ειναι απειλη. Σε φανταζομαι ηδη στον τοιχο κολλημενο να βαρας το κεφαλι σου στο τοιχο, σε εχω βαλει στη γωνιααπλα.. δεν εχεις καν 1 στοιχειο να μου την πεις. Λες τα ιδια και τα ιδια καθε μερα κ εγω 1.5 μηνα τωρα σε ξευτιλιζω χωρις φωτογραφιες, μονο με στοιχεια, απλα αν εχεις λιγη τσιπα πανω σου μην γραφεις και ασε λιγες μερες να περασουν. Ο μονος φαν που εχεις ειναι ο xdem ολο το Skype μου λεει να σταματησω να σε ξευτιλιζω γιατι εισαι απλα χαζος με ονομα Nexus Vorfin που σκαμμαρις απο το 2012 στο maxcheaters.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

ksereis ti tsirko tha se kanw ama sunexiseis ??

 

αυτο ειναι απειλη. Σε φανταζομαι ηδη στον τοιχο κολλημενο, σε εχω βαλει στη γωνια και σε βαραω.. δεν εχεις καν 1 στοιχειο να μου την πεις. Λες τα ιδια και τα ιδια καθε μερα κ εγω 1.5 μηνα τωρα σε ξευτιλιζω χωρις φωτογραφιες με στοιχεια, απλα αν εχεις λιγη τσιπα πανω σου μην γραφεις και ασε λιγες μερες να περασουν. Ο μονος φαν που εχεις ειναι ο xdem ολο το Skype μου λεει να σταματησω να σε ξευτιλιζω γιατι εισαι απλα χαζος με ονομα Nexus Vorfin που σκαμμαρις απο το 2012 στο maxcheaters.

ela na peksoume bounies mwrh koutoula alla fadazese pragmata mono sto mualo sou pou dn boreis na ta pragmatopoihseis sunexise na me apokaleis scammer mou aresei etsi me leei kai o sokras kai ta alla kathisterimena pou me 9eloun banned

Link to comment
Share on other sites

Εισαι το τελειο παραδειγμα για τη φωτογραφια που δειχνει ο buzzlightyear ψηλα με το woody και να γραφει "Καρκινος, καρκινος παντου"..

Ηρεμισε παλιε, εμεις τα τσουρεκια ειμαστε νεοσυλλεκτοι ακομη χαχα και για πες μου τι ρολο βαρας εσυ παλαιουρα τι εσσο εισαι? Λοιπον παρε τα μπογαλακια σου οτι εκανες εκανες εδω μεσα τωρα απλα δεν σε ξερει κανεις και ενοχλεις τους παντες, μπαινεις το παιζεις θεος-παλιος-παλαιουρας και μας πριζεις.

 

Παντως παιδι του φραπε σε κοβω, γιατι για να μπαινεις σε ενα φορουμ και να πουλας μουρη σε αλλους επειδη εισαι απο το 2006.. μαλλον εχεις χασει ΠΟΛΛΑ χρονια. και απειλησεμε οσο θες 

Αλλο ενα edited post.Πρεπει να τρελαινεσαι να μου απαντας οταν ουτε καν δεν αναφερομαι σε σενα αλλα πεταγεσαι σε πορδη αφρικανικης ακριδας.Δεν σε αποκαλεσα τσουρεκι. Τσουτσεκι σε ειπα. Στα @@ μου αν με ξερουν η οχι στο mxc.LOL. Μην παρουμε δοξα απ το domain σου.Ο λογος που απανταω σε μερικα ποστς ειναι διοτι δεν εχω τι να κανω αυτη τη χρονικη στιγμη που ειπα να γλεντησω καναν αναπηρο και εσυ εμφανιστηκες πρωτος. Βασικα εισαι ο μονος αναπηρος που θελω να γλεντησω.by the way η σειρα μου δεν την βλεπεις καν κωλοψαρο.Αν θες μπορω να φτιαξω ενα account τωρα να σε γλενταω με λογαριασμο του 2016 απλυτε χρυσαυγιτη

Link to comment
Share on other sites

ela na peksoume bounies mwrh koutoula alla fadazese pragmata mono sto mualo sou pou dn boreis na ta pragmatopoihseis sunexise na me apokaleis scammer mou aresei etsi me leei kai o sokras kai ta alla kathisterimena pou me 9eloun banned

50 ατομα + λενε μαλακιες δηλαδη? Ελα σε παρακαλω... κανεις μπαμ απο τη φατσα τι σοι τσιρκο εισαι..

Γιαυτο οταν σε ειδα 1η φορα απλα σταματησα να μαλωνω μαζι σου και σε τρολλαρω. Και τι μπουνιες να παιξεις μωρη ολο λογια εισαι.

Μπηκες στο maxcheaters πριν 1.5 μηνα σαν "ρωσσος" και καλα χακερ και εγινες ρεζιλι και το γυρισες σε τρολλερ που σπαμμαρι 3 σελιδες μονος. Απο τοτε καθεσαι και λες οτι χακαρις fbi ποσταρις οτι μαλακιες προγραμματα βρισκεις απο ρωσσικα φορουμ χακινγ site οπως η παπαρια πανω που εδειξες.. μεχρι τωρα οτιε χεις δειξει εγω κ bravetobe στα εχουμε στειλει απο κατω οτι σαν λινκ (sources, programs, ) που λες οτι τα εκανες εσυ.

Εισαι απλα ρεζιλι απο μονος σου. Ψεματα ολα τα παντα κοροιδευεις τονε αυτο σου δεν εχεις ιδεα απο υπολογιστες, προγραμματισμο, δικτυα τιποτα.

Ενα χοντρο μπαζο τριχωτο και ανανδρο αγορακι που δεν εχει φιλους και χανει την ωρα του εδω μεσα.. και γιωργακι ασε τις μπουνιες γιατι τελευταια φορα

σε ειδαμε χωρις δοντια και με μαυρισμενο ματι.. δεν σε παιρνει. 

 

Επισης χωρις να λες μαλακιες αν ΟΝΤΩΣ θες να με δεις απο κοντα για να δεις οτι δεν λεω ψεματα και μαλακιες, στειλε μου ενα μυνημα private να βρεθουμε για πλακα 5 λεπτα να δεις και το υψος μου και το σωματυπο μου και οτι αλλο θες. απο εκει κ περα κατι αλλο δεν μπορων να κανω για σενα. αν εσυ εισαι no lifer θα συνεχισεις να χλευαζεις και με αυτο απλα μου δεινεις ++.. Ξερεις  πολυ καλα οτι οτι λεω ειναι πραγματικοτητα και ας πεις το αντιθετο. Δεν εχεις τπτ εναντιων μου παρα μονο τις φωτογραφιες μου. Κοροιδευεις το υψος μου και ακομη κ οταν σε ρωταω αν θες να μ δεις απο κοντα παλι κοροιδευεις που σημαινει οτι αποφευεις την ερωτηση μου.

 

Τελος παντνω σ ειπα ψευτης δεν ειμαι ουτε κρυβομαι.. δεν μιλαω για ξυλο κ μαλακιες.. μονο να μ δεις απο κοντα να δεις οτι δεν λεω παπαριες.. Οποτε θες private 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...