Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ειμαι και γω εδω μην το ξεχνάς .

Δεν εισαι gfx mod 

 

Καταλαβα!Αν ειναι ετσι οπως τα λες μαλακια επρεπε να τραβηξει ο πατερας τετοιων ψευτοτρολλ ή η μανα τους επρεπε να προσποιηθει πονοκεφαλο. 

 

Παιζει να απαντησει κ να το δω μετα απο 6 μηνες.Οτι να ναι.

Βασικα δεν ειχα τι να κανω και ειπα να μπω και εν τελει ο χρηστης 176319 επεσε στα τρολλ διχτυα μου. 

Περισσοτερα δακρυα ριχνεις εσυ παρα καποιος που καθαριζει κρεμμυδια

 

Ti 9a ekanes stin 9esi mou an tis prwtes wres litourgias tis kainourgias sou PG279Q aksias 900e, patages link pou sou petage afton ton typa se fullscreen?

 

egw file me sinoptikes diadikasies tin eklisa tin evala pisw sto kouti tis ka tin ksananiksa meta apo 2 meres, kai twra pleon eimai poly epifilaktikos sta links pou pataw to pira to ma9ima mou.

 

Mantepse pios einai, gamw to 9eo tou

 

Ψ ποσταρες μια εικονα μου (λες και εγω δεν εχω ποσταρι 1000 φωτο μου). Αλλα xdem τι εγινε εσυ δεν ποσταρις καμια του εαυτου σου. Φοβασαι αγαπουλα ?

Κραζεις πισω απο μια οθονη αλλα facebook , photos κλπ δεν. Τελικα ειχαν δικιο ψευτομαγκας εισαι και αποτυχια με ενα σερβερ με 60 ατομα.

 

Στο εχω πει οτι κ να κανεις δεν με θιγεις Σταυρουλη. Κρυψε τη φατσουλα σου για να μην μαθει κανεις ποιος εισαι αλλα μην το παιζεις αντρας, γιατι πισωγλεντιδες και αντρας δεν πανε μαζι.

 

Ποσταρε οτι μαλακιες θες αλλα μην αυτοαποκαλεις τον ευαυτο σου "αγορι" η "αντρα" οταν κρυβεσαι πισω απο μια οθονη των 100 ευρω (τις βλακιες για 900 ευρω οθονες στα παιδακια του maxc οχι σε εμενα, δεν πιστευω μια απο οτι λες και δεν εχεις καθολου λεφτακια)

 

Αλλοι κρυβονται και δεν δειχνουν τη φατσα τους ε xdem ;D?  Ax αντρακλα μου εσυ που σε καλεσε ενας για ξυλο και εφερες 15 ατομα για να δειρεις 1.. ναι μας τα ειπανε αχαχαχαχαδ

Δεν μου ειναι κοπος να δω το fb σου και να ποσταρω κ εγω τη γελοια φατσουλα σου αλλα δεν θα πεσω τοσο χαμηλα οπως εσυ που ποσταρις social media photos γιατι δεν εχεις αλλο τροπο να τηνς πεις σε καποιον.. ΤΣΟΥΖΕΙ XDEM αγορι μου?

 

Και τις βλακιες που λες για τα λεφτα σου γελαει ολο το φορουμ... με το ζορι 10 ευρω να εχεις πανω σου και με το ζορι να εισαι ελληνας... 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Τι φαση manmu? εισαι ο μοναχικος αστειος ασχετος της παρεας?  :alone:  :alone:  :alone:  :alone:

Καλη η πλακιτσα  σου αλλα απαντας ΜΟΝΙΜΩΣ ασχετα απ αυτα που σου μιλαω...Υποθετω εχεις καποια διασπαση προσοχης ή εισαι το attention whore που δεν εισαι εξω στην πραγματικη σου ζωη.. Τουλαχιστον οι παλιοτεροι ξεραν απο trolling ακομη καi απο attention whoring(βλ. babylon,Theoharis,darkknight) . :gtfo:  :troll:  :troll:  :troll:

Link to comment
Share on other sites

Alitheuei auto me ta 15 atoma ?? Poustiaa

Ελα μωρε με το xdemaki οσοι εχω στο skype γελανε μαζι του..  του ειπαν να παει για ξυλο 1 προς 1 και εγραψε φερνω παρεα 15 ατομα κ ο αλλος ειχε ψοφησει στα γελια το εχω να στο δειξω και στο φωτο αμα θες το εχουνε κανει και guote νμζ ενας αλλος αν κ ειναι παλιο. καθεσαι και ακους τον xdem ? 

 

Πηγε απο το πλαισιο και πηρε οθονη Samsung 150 ευρω και μπαινει εδω και γραφει 900 για μουρη. (Δεν τον κατηγορω ο καθενας το κανει αυτο.. κανεις δεν ειναι αληθινος στο διαδικτυο)

Δεν ποσταρι το ονομα του, δεν ποσταρι φωτογραφιες του, αλλα κραζει τους αλλους και μετα λεει οτι ειναι αντρακλας... ειναι απλα η ενσαρκωση της λεξης "πισογλεντης". Εγω προσωπικα δεν εχω τπτ μαζι του ουτε που ποσταρι φωτο μου ουτοσ σι αλλος αυτες οι φωτο ειναι του 2014 και τις ειχε βαλει ο MrPro πριν 1.5 χρονο οταν ειχα ακομη fb ασχετα που το παρατησα.

 

Ο xdem ειναι το μεγαλυτερο τρολλερι εδω μεσα, δεν ειναι καν ψευτης απλα ξερει να σε κανει να εχεις μια εικονα στο μυαλο σου γιαυτον  οτι τα ξερει ολα και εχει 50.000 πανω του. Στην πραγματικοτητα ειναι ενα 24χρονο που καθεται στην καρεκλα του με windows 7 πινει rebull και απλα χανει την ωρα του οπως εσυ κ εγω εδω μεσα γιατι δεν εχουμε τι αλλο να κανουμε.. 

 

Παντως να τον αγαπας τον xdem ειναι τουλαχιστον ΤΟΞΙΚΟΣ χαχα0χα0αχ0χαχαα

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Kala sou eipe makari na eferne 50 oxi 15 atoma na se sthloun mia wra noritera

 

Maxites tou plhktrologiou lel

Εισαι κατεστραμενος στον εγκεφαλο η προσπαθεις? Δεν ειπα εγω ρε τουβλο ενας αλλος του ειπε.. πω τι καθομαι και μιλαω με εναν αλβανο που το παιζει χακερ 

και εναν xdem μισο ελληνα μισο τουρκο που ζει στην πλατεια βικτωριας και το παιζει βερος αθηναιος

 

και btw να πας εσυ μια ωρα νωριτερα κωλοπαιδι πακιστανε που σου λειπει το δοντι

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Εισαι κατεστραμενος στον εγκεφαλο η προσπαθεις? Δεν ειπα εγω ρε τουβλο ενας αλλος του ειπε.. πω τι καθομαι και μιλαω με εναν αλβανο που το παιζει χακερ 

και εναν xdem μισο ελληνα μισο τουρκο που ζει στην πλατεια βικτωριας και το παιζει βερος αθηναιος

 

και btw να πας εσυ μια ωρα νωριτερα κωλοπαιδι πακιστανε που σου λειπει το δοντι

Kai allos na to eipe esu tha fas ksulo :P

mhn rwtiseis giati giati to eipa egw

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

ksexases to PWNED xaxaxax, dosmou ena logo na valw ti fatsa mou se ena toso sapiocommunity san tou MxC, me tin mia 9a eksiso9w me palikarakia san esena ta opia to apoteloun.

 

Telospantwn, as afisoume tin vlakeia sou apeksw, sou exw pei na min kaneis ikasies gia atoma pou den ksereis, vgeneis poly zwo stin teliki. Den exw logo na to paiksw kati se ena toso kako forum, idika se enan blaka san esena

 

8107391bab75460faaa1e309d3612c02.png

Link to comment
Share on other sites

ksexases to PWNED xaxaxax, dosmou ena logo na valw ti fatsa mou se ena toso sapiocommunity san tou MxC, me tin mia 9a eksiso9w me palikarakia san esena ta opia to apoteloun.

 

Telospantwn, as afisoume tin vlakeia sou apeksw, sou exw pei na min kaneis ikasies gia atoma pou den ksereis, vgeneis poly zwo stin teliki. Den exw logo na to paiksw kati se ena toso kako forum, idika se enan blaka san esena

 

 

1ον κλεισε το unreal ρε ανιδεο αντικειμενο του δημοσιου που ανοιξες και το Unreal

2ον δεν πιστευω λεξη απο οτι λες εισαι τρολλερι, θυμα και ψευτης.

3ον κλεισε το unreal ντροπιαζεις ολους game developers 

4ον ολα τα παραπανω

5ον αρα φοβασαι να βαλεις τη φατσουλα σου χαχααα αυτο ηθελα μονο να δω λιγο το φοβο στα ματια σου οχι οτι και να ποσταρες τη φατσα σου θα καθομου να την κανω copyp paste 

      και να λεω αυτος ειναι ο xdem τοσο χαμηλα σαν κ εσενα δεν πεφτω ανθελληνα. απλα ηθελα να γραψεις αυτο το πραγμα. Προφανος εισαι πιο ασχημος απο το κολλητο σου.

 

 (ps το ιδιο θα μπορουσα να κανω αν ημουν του επιπεδου σου και με τον κολλητο σου το Thunder ενα pm στον banana και μ δινει το προφιλ του αλλα δεν κανω τετοια βλακιες LEL καθομαι να ποσταρω εικονες facebook λες και αφορουν το καθενα πως μοιαζει ο αλλος η τι κανει στη ζωη του LEL)

 

Αντε βαλε τωρα καμια ταινια στην οθονη των 100 ευρω σου και θα τα πουμε xdem <3

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Einai oi 2 apo tis 3 o9ones pou exw twra panw sto pc, panw apo 4k pixels width, to lightshot profanws den mporouse na piasei tin triti kai kopike ekei, den to sini9izw na epidikniome ala eisai toso kataramenos pou to aksizeis.

 

PS: me 3-4 scrollarismata isws katafereis na deis to telos.

Link to comment
Share on other sites

1ον κλεισε το unreal ρε ανιδεο αντικειμενο του δημοσιου που ανοιξες και το Unreal

2ον δεν πιστευω λεξη απο οτι λες εισαι τρολλερι, θυμα και ψευτης.

3ον κλεισε το unreal ντροπιαζεις ολους game developers 

4ον ολα τα παραπανω

5ον αρα φοβασαι να βαλεις τη φατσουλα σου χαχααα αυτο ηθελα μονο να δω λιγο το φοβο στα ματια σου οχι οτι και να ποσταρες τη φατσα σου θα καθομου να την κανω copyp paste 

      και να λεω αυτος ειναι ο xdem τοσο χαμηλα σαν κ εσενα δεν πεφτω ανθελληνα. απλα ηθελα να γραψεις αυτο το πραγμα. Προφανος εισαι πιο ασχημος απο το κολλητο σου.

 

Αντε βαλε τωρα καμια ταινια στην οθονη των 100 ευρω σου και θα τα πουμε xdem <3

 

a kala oute twra pistikes gia tin o9oni, malon einai kati to ekswpragmatiko gia esena enw stin ousia einai donates 2 imerwn stis kales tou l2aepvp. Ante gN twra giati kourases

Link to comment
Share on other sites

polu gamiadies tin eidate kai oi 2 exete na poume apo 10 othones o kathenas gia na blepete tsodes sto youjizz kai na noiwthete oti eiste mesa sta gurismata

Link to comment
Share on other sites

polu gamiadies tin eidate kai oi 2 exete na poume apo 10 othones o kathenas gia na blepete tsodes sto youjizz kai na noiwthete oti eiste mesa sta gurismata

 

nai krima pou i mana sou den xoraei se 2 o9ones 9elei 3 i patsavoura, ante gamisou ka9isterimene evgales kai glwsa vradiatika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...