Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

allh istoria auto.

 

Kai na pei kaneis tipota , tha ginei to idio pou egine kai me to hearthstone

Edited by `Sanctus
Link to comment
Share on other sites

ρε μαλάκες πείτε μου ότι δεν καταλάβατε τι έγινε , ο χοντρός ο σόκρας ο φίλος του romeo πήγε και είπε στον maxtor ότι το account είναι κλεμμένο ειλικρινά μου έχει κλέψει 1 lol account το προηγούμενο account κατηγορήθηκε για scam μόλις έφαγα unban πήγε και είπε στον maxtor ότι τον βρίζω πίσω από την πλάτη του όπως είπα και ένα reply πριν λίγα pages..
Είναι τόσο χαζός που μια φόρα πόσταρε φοτος μιας πρώην μου και έλεγε ότι είναι η αδελφή μου.
λέει έφαγα ban επειδή το account είναι scammarismeno , έλεος ... ο maxtor πριν λίγες μέρες με βοήθησε να το κάνω recover και ακόμα και το email θα άλλαζε αλλά το έκανα recover με το original πως γίνετε τώρα να με bannarei για αυτόν τον λόγο ?? Εσύ Σπύρο γιατί ban ??

Edited by iSquid
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη λάθος αυτός εδώ είναι 

http://www.maxcheaters.com/user/187428-the-original/

Πώς φαίνεται ένας ρουφιάνος , έχει 2 friend ο ένας είναι ο maxtor.
 

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι και πούστης για αυτό κάνει παρέα και με τον romeo και μας τον έφερε και στο forum για αυτό έκανε κατεφθίαν friend τον access άμα το καταλάβατε ο romeo ποτέ δεν είχε original account αυτό που έμπαινε ήταν ενος πρώην l2jdeveloper αυτός είναι ο scammer..έχει κλέψει πάρα πολλά accounts στο mxc και γενικά κλέβει

εγώ έχω πρόσβαση σε 50 paypal account λόγο του ότι έκανα κάποια refund σε κάποια παιδιά και δεν έχω πειράξει ούτε ευρώ και θα με βγάλει και scammer

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...