Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κάντε με unban ανάθεμα ήμουν inactive λόγο στρατού και το παιδοπουλο σας δούλεψε και με μπαναρατε

Να πάρω το MX4; Είσαι ικανοποιημένος;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μόνο αν σου αρέσει το flyme 4 αλλιώς θα το μισήσεις. Δεν έχει καμία σχέση με το κλασικό ανδροιδ. Έχω το έχω από τον Οκτώβριο και δεν ξανά αλλάζω μάρκα. Περιμένω το μχ5.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μόνο αν σου αρέσει το flyme 4 αλλιώς θα το μισήσεις. Δεν έχει καμία σχέση με το κλασικό ανδροιδ. Έχω το έχω από τον Οκτώβριο και δεν ξανά αλλάζω μάρκα. Περιμένω το μχ5.

Μοιάζει πολύ με το iOS οπότε θα το λατρέψω.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα με κάνεις unban mevsyou?

Είναι λάθος η κίνηση σου και το PayPal με δικαίωσε για κάποιο λόγο. Εκεί ασχολήθηκα και έστειλα τα proofs αλλά το mxc γιατί με μπαναρε? Δεν είχε καμία σχέση με την δουλειά μου με αυτόν τον τύπο. Δεν με βρήκε καν από εδώ μέσα. Μετά έμαθε ποιος Ειμαξ. Ένας φίλος του τον έστειλε. Για ποιον λόγο εγώ να φάω μπαν σε αυτό το φόρουμ που δεν έχει σχέση με το transaction Και που στο κάτω κάτω εγώ απλά υπερασπίστηκα τον εαυτό μου απέναντι σε κάποιον που πήγε να μου κάνει πουστιά και βγήκα τελικά στην αποπανω.

 

Mevsyou do your research. Ειμαι Από τους στυλοβάτες του φόρουμ και έφαγα μπαν για μαλακίες

Link to comment
Share on other sites

Μοιάζει πολύ με το iOS οπότε θα το λατρέψω.

Ότι νομίζεις. Εγώ στην θέση σού θα περίμενα το μχ5 πάντως για το λολιλοπ και φλαιμι 5. Δεν αξίζει για μένα να το παρεις την δεδομένη στιγμή. Παρόλα αυτά είναι κινιταρα

 

Απλά τα γραφικά του είναι πολύ κακά γιαυτό λεω μχ5 γιατί θα έχει σναπ 810 άρα αντρενο άρα γουορθ

Edited by Elfosass
Link to comment
Share on other sites

Ότι νομίζεις. Εγώ στην θέση σού θα περίμενα το μχ5 πάντως για το λολιλοπ και φλαιμι 5. Δεν αξίζει για μένα να το παρεις την δεδομένη στιγμή. Παρόλα αυτά είναι κινιταρα

 Ε ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν γιατί δεν έχω και τα λεφτά τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι και εγώ αυτό σκεφτόμουν γιατί δεν έχω και τα λεφτά τώρα.

Δες το εντιτ

 

 

 

Μιβιεςγιου ανμπαν. Έχω να κάνω σιτ με το φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αγόρασε κανείς από εδώ το πακέτο του Web host των 2 €?

Web Host 2e?Ton mina???Loooks promising

 

 

NAAAH....

 

 

Auto to fainomeno giati ton exete afisei amolimeno edo mesa??

Link to comment
Share on other sites

Re pedia kade m mia xarh.

Pezei na m vreite ena videaki p eixe postarei kapoios palia se fash deathnote me members tou MxC?

To faga flashia kai 8elw na to dw.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...